تاپ گالری و deviantart.com

ali-mola

New Member
سلام به همه دوستان. دو تا سوال داشتم بعنوان یه تازه وارد.
اول: این تاپ گالری تاپ گالری که می گن دوستان کجاست؟ که مثلا منتظرم فلان طرح رو تو تاپ گالری ببینیم و اینا.
دوم: آیا مشخص هست چند تا از بچه های مجید آنلایم تو deviantart.com گالری دارن و اینا؟!

البت سوالها شاید به این انجمن ربطی نداشته باشه ها. ولی من چون فقط همین صفحه گالری های سایت رو می خونم و با خوندن اینفرم این سوال ها برام پیش اومد اینجا مطرح کردم.

amrdesign

Member
تا اونجايي كه من خبر دارم تاپ گالري قسمت بالاي صفحه اول فروم هستش.... در مورد اينه چند تا از بچه ها توي da گالري دارند هم مشخص نيست هركس دوست داره توي امضا يا قسمت پروفايلش مي تونه آدرس گالري da خودش رو بذاره حالا اگه خواستي مي توني يه قلم و كاغذ دستت بگيري و بشماري... :دي

h-akhavan

Member
سلام دوست عزیـــــز:wink:
خیلی خوش اومدی به جمعمون
این سایت بخش های زیادی داره و بحثی توی بخش مربوط به خودش باید قرار بگیره مثلن این سوال شما باید توی بخش سوالات و درخواست ها مطرح میشد. اینجا:
http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=68
البته اگه کسی بحثی اشتباهی جای دیگه ای مطرح کنه مدیرای محترم سایت زحمت میشکنن و اون بحث رو به بخش مربوط به خودش منتقل میکنن. یعنی چند وقت دیگه یکی از مدیرا این بحث تو رو هم به همون جایی که آدرسش رو دادم منتقل میکنه. پس تعجب نکن!
راجع به تاپ گالری: اولش که وارد فروم (انجمن) مجید آنلاین میشی بالای صفحه 6 تصویر میبینی که در واقع 6 تا از بهترین آثار گرافیکی اعضای سایت هست که به انتخاب مدیران توی اون بخش قرار گرفته.
سوال دوم: معمولن کسانی که عضو d a هستن یا وبلاگ یا صفحات دیگه ای توی وب دارن آدرس اونو توی امضاشون قرار میدن.

اگه چیزی کم داشت بقیه کاملش کنن!
امیدوارم سایت مفیدی باشه اینجا برات:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا