*******تاپیک کارهای ارسالی*******

*farshid*

کاربر VIP
سلام خدمت همه دوستان عزیز و تشکر ویژه از همه دوستان شرکت کننده به خاطر کارهای زیباشون
همتون خسته نباشین

برای لود شدن همه عکس ها کمی شکیبا باشین
همیجا میتونید در مورد کار های مورد علاقتون نظر بدین
از دادن نمره و رتبه بندی کارها خودداری فرمایید

بدون هیچ ترتیب خاصی کار ها رو قرار میدم ...

1-maxya

3.jpg

1.jpg

2.jpg

2-unnamed حمید

pic_02.jpg

3-حمید رضا

hut_up.jpg

4-سجاد شجاعی

[
l1.jpg

Sajjad_Hut_2.jpg

Sajjad_Hut_4.jpg

Sajjad_Hut_3.jpg

5-سعید پاکزاد

m2.jpg

m4.jpg

m5.jpg

6- فرزاد میر

A_Cottage_Of_Pastry_Web.jpg

CloseUp.jpg

7- همایون فتاح

sfdgsf.jpg

wrgserg.jpg

8-انزلی چی

TH0000001172.jpg

TH000985.jpg

TH001684.jpg

TH001787.jpg

9- احمد کارگری

home_majidonline.jpg

home_majidonline1.jpg

10-علیرضا عین الهی
Beach_1.jpg

Beach_2.jpg

11- max pin
kolbe1ab.jpg

kolbe5.jpg

12-کوروش خداپرست و صادق مهدوی
5_ghoroob_edited.jpg

final_render_day_project2.jpg

13-محمد کریمی و حسام ساکن
kolbe_final.jpg

ff.jpg

final_9.jpg

14-Asa.co
final_002_asa_co.png

15-سید محمد
test.jpg

16-مجمد جسن براهویی
ROBO_HUT.jpg

ROBO_HUT_3.jpg

ROBO_HUT_2.jpg

آخرین ویرایش:

Golden Gold

Member
سلام
بچه ها همگی خسته نباشید :rose:
کارا خیلی ریبا بود:rose:
خسیس نباشید یه آموزشم از کاراتون بزارید مخصوصا سجاد و محمد و حسام و کوروش و صادق :paint:
همه عالی بودنا اما از کارای سجاد و کوروش و صادق و محمد و حسام خیلی خیلی لذت بردم
خیلی دوستشون میدارم با اجازه نوبتی بکشون کردم

کار آسا هم خیلی شبیه رفرنس شده

آوررین به همگی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.سلام.به به چه کارهایی شده.بعضی از کارها واقعا معلومه روش کار شده.
بریم سراغ بررسی کارها.
1- ایده کار قشنگ شده.یه خونه ناز روی تپه طوری که با گیاها پوشیده شده.
درمورد تکنیک کار واقعا تو مدلسازی موفق بودی.خیلی قشنگ شده.معلومه وقت گذاشتی.البته مایا فکر کنم خیلی تو این زمینه ها از مکس قوی تر باشه.
نور پردازی خیلی زنده و پویا شده.
انتخاب زاویه دوربین و افکتهای دوربین عالی شده.فوکوس ها خیلی به اندازه هست.
انتخاب رنگ ها از ویژگی های خوب کارت شده.مخصوصا ویوهای کلوز آپ خیلی خیلی تاپ شده.در کل کار شایسته ای شده.بهت خدا قوت میگم.

2-
ایده کار جالب شده. کلبه کنار دریا.غروب دل انگیز.ذهن رو خوب درگیر میکنه و این نشونه موفقیتت توی رسوندن جان مطلب بودی.
به لحاظ تکنیکی با سابقه ای که داری معلومه وقت نکردی خیلی روش کار کنی.
یه خورده تاریک شده.مدلسازی جالب شده اما چون نور پردازی خوب نشده نتونستی خوب نشون بدی.
در کل کار متوسطی شده.بهت تبریک میگم متخصص!

3-
کار خوبی شده.راستش فضا دنج و قشنگی شده.رئال هست.بنابراین ذهن رو زیاد درگیر نمیکنه.
به لحاظ تکنیکی وقت نکردی خوب جمعش کنی.رندر نویز داره و تنظیمات دست پائین هست.
چیزی که باعث شده از زیبایی کارت کم بشه عدم استفاده از gamma 2.2 هست.اگه اعمال میکردی خیلی توی رنگ های سبز و آبی تاثیرخوب میزاشت.
چمن و درخت ها خیلی خوب شدن.سنگ ها تکسچرها خوب شده.
خود کلبه که خیلی خالی هست.
در کل کار متوسطی رو به بالایی شده.موفق باشی دوست خوبم.
4-
به به.واقعا بایکی از کاندیدهای قهرمانی طرف هستیم.
ایده خیلی قوی شده.به نظرم نمره کامل رو میگیره.
در مورد مدلسازی واقعا کار پر زحمتی هست.دیتیل خیلی زیاد داره.نمره 100 رو میشه به مدلسازی داد.
اما چیزی که باعث شد از قدرت کار کم بشه توی بحث نورپردازی نتونستی موفق عمل کنی.می تونستی رنگ ها رو خیلی شادتر در نظر بگیری.به نظرم pdf معروف one project from begin to end رو ببین.خیلی میتونه کمکت کنه
در مورد فوکوس هم زیاده روی کردی.فوکوس برای شاتهای خیلی نزدیک هست.وقتی جنگل پشت و کلبه باهم فولو میشه یه خورده از کیفیت کار کم میشه.وجنتینگ هم لازم داره.
در کل به نظرم شایسته یکی از 3 مقام برتر هست.
موفق باشی دوست خوبم.
5-
سعید و کارهای تاپ.این 2 گزینه با هم گره خوردن.
به نظر ایده خیلی معمولی شده.یه کار خوب.اما فقط خوب.می تونستی یه خورده خلاقانه تر کار کنی.الان شده یه حجم معماری
اما از اون ور به لحاظ تکنیکی خیلی خیلی قوی شده.واقعا توش ایرادی نیست.نور پردازی غروبت شایسته تاپ هست.
مدلها جایگزاری مدلها رنگ ها نور پست هر چی بگم کم گفتم.عالی شدن.
6-
ای جان.ای جان.ناناز شده کارش.
خیلی ایده عالی شده.اغراق نکردم بگم از نظر ایده اول یا دوم هست.خیلی ساده مطلب رو میرسونه
رنگ بازی رو به حد اعلا به بلوغ رسوندی.مدلسازی هم بامزه و جالب شده.
خیلی خیلی قشنگ شده.از نظر من اینم یکی از 3 مقام رو می بره.
7-
همایون بزرگ.... خیلی قشنگ شده.
مدلسازی کوه و اینها رو خوب در آوردی.یه کلبه وسط کوه های چین و اون جاها.خیلی باحال شده.من یاد فیلم 2012 افتادم
بک گراند عکس هست؟ به نظرم جالب نشده که یه عکس برای 2 تا استفاده شده.از کیفیت کار خیلی کم کرده.
راه ورودی کلبه از کجاست؟ اما در کل کار متوسطی شده.بهت تبریک میگم.
8-
کار قشنگی شده.اما خب چون با نرم افزار لومیون زدی نمی دونم نظر داور ها شرط هست.چون تقریبا همه چی توش اماده هست و به لحاظ تکنیکی خب زیاد درسر نکشیدی.لومیون جدید خیلی قوی شده.اگه با جدیدش بود حتی میتونستی خیلی قوی تر کار کنی.
خود کلبه جالب شده.مدل رو چجوری بردی لومیون؟ نکته جالبش اینجاست لومیون محدود هست اما روی کلبه کاه ریخته.جالب شده.
موفق باشی
9-
کار خوبی شده.معلومه زیاد وقت نکردی روش کار کنی.
از نظر ایده جالب شده.
اما به نظر تکنیکی خیلی قوی نشده.آبت خوب شده.اما بقیه جاها تعریفی نداره.آسمون خوب نشده.از تکسچر بهتر استفاده میکردی.این همه تکسچرخوب آسمون هست
در کل خوب شده.موفق باشی.
10-
ایده کار خوب شده.اما تکنیکی عالی شده.انگار از انجین کرای انجین رندر گرفتی.خیلی خیلی خوب شده.رنگ ها فوق العاده شده.کنتراست عالی شده.مدلهای درخت رو خیلی مناسب انتخاب کردی.
اما اوربرایت هم نسبتا زیاد شده.
بکگراند خیلی قوی شده.عکس نیست و خودت ساختی.این خیلی با ارزش هست.
موفق باشی
11-
ایده کار رو دوست ندارم.خیلی آدم رو دپرس میکنه.
اما تکنیکی کار پرزحمتی شده.مدلها جالب شدن و معلومه کار کردی روش.
نور پردازی کارت خیلی خوب نشده.یاد بازی های تام رایدر 4 و کلا بازی های قدیمی افتادم که توش چیزی به عنوان نور پردازی وجود نداشت.با نور های مصنوعی کار روشن میشن.
میتونستی با 1 عدد hdr نا قابل کارو متحول کنی.چون نور خوب نشده زحمتت رو نتونستی اون طور که باید انتقال بدی

12-
عالی در عالی.
خیلی زنده و پویا شده.ایده بامزه شده.اما تکنیکی خیلی قوی شده.
آب دریا شگفت خوب شده.با مایا زدی دیگه؟
مدلسازی عالی شده.از قدرتهای مایا عالی استفاده کردی.
بک گراند خوب شده.نور پردازی صبح خوب شده.اما غروب عالی نشده.خیلی خوب شده
از نظر مدل کارت نمره کامل رو میگیره.
13-
تیم حرفه ای ها.
کار خیلی خوب شده.ایده نمره کامل رو میگیره.
و اما مکس.2 تا هیولا با هم یه کار زدن.مگه میشه بد بشه؟!:lol:
مدلسازی کار معلومه حسابی زحمت کشیدین و وقت گذاشتین.تو این فاز مطمئنا حسام تونسته بترکونه
ویوهای خیلی خوبی گرفتین.مخصوصا قطره آب که مال محمد هست!
پست پروداکشن خیلی خوبی شده.انگار یه عکس هست که قبلا مچاله شده و کهنگی داره.خیلی باحال شده
در از نظر این بنده حقیر این کار شایسته مقام اول و یا حداکثر دوم رو داره
14-
کار خوبی شده.مدلسازی جالب شده.کار خلاقانه ای نیست.معماری خوب شده
بک گراند و یه مدل خوب
موفق باشی
15-
کار خوبی شده.
ایده جالب هست.اما به نظرم پخته نشده.
اشل ها انگار متناسب نیست.
چطور توی یه چیز گرد به این کوچیکی میخوان زندگی کنن.
نور و اینها هم خوب نشده.
برای رندرهم وقت نذاشتین.9 دقیقه زمان کمی هست.
در کل خوب شده.موفق باشید.
16-
ایده کار عالی شده.واقعا توپ شده.ذهن رو خیلی درگیر کرده و این یعنی موفقیت
در مورد تکینیک هم خیلی مدل جالبی شده.اما سوال.بک گراندها رو ساختی یا آماده بوده.
کار خوبی شده.موفق باشی
در کل کارهای خوبی شده.اما بیشتر کارها معلومه پتانسیل دارن بچه ها اما وقت ندارن.
از همه مدیرا هم نهایت تشکر رو دارم.
همگی موفق باشید

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان گرامي و فرشيد عزيز
کارهاي بسيار زيبايي دوستان به تصوير کشيدند باعث افتخار رقابت با عزيزاني مثل شما
ضمن ارائه طرحم بعضي از دوستان فرمودند کار به صورت کلي کانسپت يک کلبه رو نداره ولي ايده و روياي تفاوت داره يعني موضوع اصلي کلبه روياي من هست و ضمن اينکه کلبه روياي هرکس مي تونه تصوير ديگه اي باشه و موضوع کاملا شخصی شده و موضوع کلبه رویای من با موضوع کلبه متفاوت
اثرهاي هر کدام از دوستان احساس آرامش و ويو بسيار خوبي داره مخصوصا ويلاي ساحلي رومنس بودن خاصي داره
ضمن نگاه کردن به تکنيک رندر در کنار اون ديد انتزاعي داشتن به طرح ها خاطرات خوب رو تداعي ميکنه بعضي از کارها حس واقعا خاصی داره
من به شخصه کلبه های ساحلی رو خیلی دوست دارم و ویو غروب آفتاب
موفق باشید :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
البته سعید توی کارت با رنگ بازی و استفاده خیلی مناسب از فضاهای اطراف خیلی خوب رویا رو تداعی کردی.و می دونی چی از کارت خیلی خوشم اومد.چون قدرت بیان بالایی داشتی تونستی ساعت های مختلف روز رو عالی به نمایش در بیاری.

anzalichi.g

New Member

کار قشنگی شده.اما خب چون با نرم افزار لومیون زدی نمی دونم نظر داور ها شرط هست.چون تقریبا همه چی توش اماده هست و به لحاظ تکنیکی خب زیاد درسر نکشیدی.لومیون جدید خیلی قوی شده.اگه با جدیدش بود حتی میتونستی خیلی قوی تر کار کنی.
خود کلبه جالب شده.مدل رو چجوری بردی لومیون؟ نکته جالبش اینجاست لومیون محدود هست اما روی کلبه کاه ریخته.جالب شده.
موفق باشی

عارف جان ممنون از نظرت،راستشو بخوای این کار 1 سال پیش انجام شده و هدف ما هم شرکت در مسابقه نبوده چون واقعا این روزها درگیر یه کار سنگین هستیم و نیروی کارمون واسه پروژه کمه و جذب نیرو میکنیم این روزها،در مورد کار بگم که ظاهرا حساسیت دوستانو بر انگیخته،بله از لومی آن استفاده شده و بصورت انیمیشن هست که شما تنها تصاویری از اونو اینجا می بینین،نظر خودم در مورد کل کار بیشتر مدلینگ و بافت دهی خود کلبه هست که نسبت به کارهایی که اینجا دیدم به گمونم وقت بیشتری گرفته باشه..
خودم شخصا از کار حسام و فرزاد میر خوشم اومده،کار حسام می تونست بهتر باشه و به خودش هم گفتم تو بخش رندر میشد قویتر کار کنه،از رنگ بندی کار فرزاد هم خوشم اومده هرچند اون کلبه به محیط نمیخوره.
از نظر فنی هم کار شماره 1 رو دوست دارم( اگه دست من بود رتبه اول رو می گرفت)
با تشکر حامد

آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
سلام بر همه

کار ها عالی شده به خصوص .... .

همگی خسته نباشین

حیف شد ........ نشد که بشه ! بنده به دلیل اولین اسباب کشی خودم.... و دومین سکته پدر زنم .... و همچنین فوت دو سه تن از دوستان و آشنایان ،نتونستم کار رو تموم کنم ....خلاصه این که آرزوی کلبه درختی موند به دلم :sad:.

خدا به شما جوونا قدرت و توان بده که روز به روز و بیش از پیش توی کاراتون موفق باشین.

:rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

pasargad nur

New Member
لطفا بگید چه جوری میشه لومیون رو اکتیو کرد ، یک ماهه دارم تلاش میکنم ، دیگه خستم کرده ، نمیشه که نمیشه . . .

توروخخخخخخدا ):

جدیدترین ارسال ها

بالا