تاسیس شرکت تبلیغاتی

webpardaz

New Member
سلام
می شه در مورد عملکرد و چگونگی راه اندازی یک شرکت تبلیغاتی منو راهنمایی کنید.
متشکرم

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اول دونبال یک مجوز باشه برای شروع که الان که اقدام کنی تا سال دیگه دستت نمی گیره تازه اگه همه شرایط داشته باشه

شرایط هم تو سایت ارشاد http://www.ershad.ir/ میتونید ببینید

آخرین ویرایش:
من هم لازم دارم آخه برای پرداخت آنلاین نیاز به شرکت هست قبلا با سفته کار رو انجام میدادن ولی حالا شرکت میخوان

webpardaz

New Member
دوستان عزیز از کسانی که مایل به همکاری در زمینه تاسیس یک شرکت تبلیغاتی هستن خواهش میکنم برای من پیغام بگذارن و سوابغ و فعالیت های خودشون رو اعلام کنن
با تشکر

pesare_khakestari

Active Member
اگر شرکت میخوای راه بندازی که یه مشکل بزرگ جلوی پات هست اونم:مجوز

که شخصا فکر نکنم حالا حالاها تو شهرستان به کسی بدن مگر اینکه رئیس ارشاد آشنای شما باشه!:paint:

سلام
شما برای ثبت شرکت اقدام کنید به سازمان ثبت شرکت های شهرتون توی اساسنامتون که پر می کنید وقتی امور تبلیغاتی خودتون رو ذکر کردین کارشناس ثبت زیر اون مواردی که مجوز میخواد ( احتمال زیاد همشون ) خط میکشه و یه نامه به شما میده میبرین سازمان ارشاد و تبلیغات اسلامی استان خود بخش امور فرهنگی میرید نامه رو میخونند اگه نیاز باشه ( احتمال خیلی زیاد ) میگن یه سری مدارک مثل اساس نامه و کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت رو هم بیارین واسشون و دبیرخانه شماره کنه و بده شما پست کنید به وزارت ارشاد ( تهران ) و اونا بعد از چند روز بررسی می کنند و احتمالا به شما ایمیل هم میزنند یه فرم دیگه باید پر کنید و میل کنید بررسی بشه اگه اوکی بود میفرستند سازمان ارشادی که نامه شماره شده بود - میرین پیگیر میشید - نامتون رو باز میبرین ثبت بعد میمونه 6-7 تومان واریز پول و بعد هم افتتاح حساب بانکی شرکت ( حداقل 100 هزار تومان ) و بعد هم آگهی روزنامه و ... :d

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بهترین کار ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود هست که بار حقوقی کمتری داشته باشی و اگر کارت گرفت سال بعدش میری دنبال
مجوز ارشاد
اگر هم فقط برای بستن قرارداد شرکت می خوای که بازم مسئولیت محدود رو پیشنهاد می کنم چون شنیدم کمیسیون شرکت های تبلیغاتی تهران رو تو ارشاد بستن دیگه مجوز نمی دن

pesare_khakestari

Active Member
بچه ها اینجا رفتن مجوز بگیرند رئیس ارشاد گفت باید با هم کار کنم...و گر نه برو تا 4 سال دیگه.
البته اینجا اینطوریه شهرهای بزرک فکر نکنم
شما انشا... بزودی میگیری...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بله مسئولیت محدود هم مجوز می خواد منظورم این بود اساسنامه رو جوری تنظیم کنن که نیاز به مجوز پیدا نکنه. یه شرکت خدماتی ثبت کنن هم مالیاتش کمتره هم مجوز نمی خواد

جدیدترین ارسال ها

بالا