تازه وارد اومـــده .....!!!!!!

faezehya

New Member
سلام
خوبيد همه؟
من تو Persianlog لاگ داشتم كه سايتش مرد.:cry:
من موندوم و حوضم ...
اين عكس تقديم به شما تا من رو تحويل بگيريد ها...
:)

29492898O071470946.jpg

البته عرض ادب كردم به عشقم.
دعام كنيد

mostafa_az

Well-Known Member
سلام تازه وارد - ( به جمعمون خوش اومدي )
طرحت هم قشنگ شده - تبريك ميگم .

راستي يه چيزي . از اين به بعد اسم تاپيكت و با موضوع تاپيكت يكي انتخاب كن .

مخلصيم
مصطفي

mamali132002

Active Member
آقا شرمنده به نظرم خوب نشده هم ترکیب رنگ مشکل داره هم اینکه از فیلترها خوب استفاده نشده...
راستش به نظر من هرکی که نظری میده یک انتقاد هم بکنه.
در کل ایده کارت قشنگ بوده.

mostafa_az

Well-Known Member
اين رو براي همه دارم ميگم :

مملي جان ببين برادرم . اينجا انجمن حرفه اي ها نيست . توي اين انجمن شايد 5 نفر حرفه اي نباشه . همه هم حرفه اي به دنيا نميان . بالاخره از يه جايي كار رو بايد شروع كرد . شما طرحي رو كه ميبيني بايد با سطح كاري طرف بسنجي .
اگه همچين كاري رو از من - شهرام - حميدرضا - سارا - پرهام - حميد و چند نفر قديميتر تو انجمن كه تجربه بيشتري دارن ديدي بعد بايد انتقاد سازنده كني .
ايشون تا طرحايي كه در سطح معلوماتشون هست تائيد نشه به درجات بالاتر نخواهند رسيد .
شما اگه فكر ميكنين انتقاد لازمه نسبت به خود ايشون انتقاد داشته باشين .

اميدوارم مفهوم رو رسونده باشم .

در مورد انتقاد هم براي ايشون من تنها مشكلي كه در سطح ايشون ميبينم فونت هستش . اين فونت به طرحتون نمياد .
سايز فونت هم نسبت به طرح يكم بزرگه .

مخلصيم
مصطفي

mamali132002

Active Member
mostafa_az گفت:
اين رو براي همه دارم ميگم :

مملي جان ببين برادرم . اينجا انجمن حرفه اي ها نيست . توي اين انجمن شايد 5 نفر حرفه اي نباشه . همه هم حرفه اي به دنيا نميان . بالاخره از يه جايي كار رو بايد شروع كرد . شما طرحي رو كه ميبيني بايد با سطح كاري طرف بسنجي .
اگه همچين كاري رو از من - شهرام - حميدرضا - سارا - پرهام - حميد و چند نفر قديميتر تو انجمن كه تجربه بيشتري دارن ديدي بعد بايد انتقاد سازنده كني .
ايشون تا طرحايي كه در سطح معلوماتشون هست تائيد نشه به درجات بالاتر نخواهند رسيد .
شما اگه فكر ميكنين انتقاد لازمه نسبت به خود ايشون انتقاد داشته باشين .

اميدوارم مفهوم رو رسونده باشم .

در مورد انتقاد هم براي ايشون من تنها مشكلي كه در سطح ايشون ميبينم فونت هستش . اين فونت به طرحتون نمياد .
سايز فونت هم نسبت به طرح يكم بزرگه .

مخلصيم
مصطفي

مطصفی حرفت کاملا درسته ولی اگر انتقاد نشه و ایرادهای کار گفته نشه هیچ وقت بچه ها پیشرفت نمیکنن من چند وقتیه که میبینم فقط کار بچه ها فقط تعریف کردن از کار شده ولی انتقاد رو کمتر کسی انجام میده.

منم فقط نظرمو دادم که این دوست عزیزمون از این به بعد روی ترکیب رنگ بیشتر دقت کنن... چیزی که من همون اول کار که هیچچ چیز بلد نبودم مدام بهم اخطار میکردن.

mostafa_az

Well-Known Member
در هر حال ممنون از تذكرت . از حق نگذريم من هم خودم يكم كوتاهي كردم .

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
می دونی ایده کارت خوب بوده که این خودش خیلی خوبه و کسی که بتونه ایده مناسب رو انتخاب کنه کلی خوبه ولی شاید یکمی تو اجرای بعضی چیزا مثل رنگها و فیلترها و فونتت باید بیشتر دقت می کردی

مصطفی جان خجالت زدمون کردی!!! ;)

faezehya

New Member
بسم الرحيم

سلام
از همه ممنون
من كاملا با انتقاد موافقم
فحش ندين بقيه اش از دم نقد قبول
دعام هم بكنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا