تاریخ ارائه آفیس ۲۰۱۰ مشخص شد؛ ۲۵ خرداد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
Paul Thurrott از وب سایت Windows Watcher تائید کرده است مایکروسافت قصد دارد در تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) نسخه نهایی آفیس ۲۰۱۰ را ارائه نماید.
او در یادداشت های هفتگی خود اجمالاً گفته است، مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰ جهت استفاده در ویندوز به مرحله نهایی رسیده است و در ۱۵ ژوئن رسماً ارائه می گردد.
اخیراً مایکروسافت تنها برای آزمایش کنندگان محصولات آن شرکت، یک نسخه پیش آزمایشی از Ofiice 2010 را منتشر ساخته بود.
پیش از این دیگر منابع خبری نیز اعلام کرده بودند، غول نرم افزاری قصد دارد نسخه RTM از آفیس ۲۰۱۰ را در پایان ماه مارچ و اوایل آپریل ارائه کند.
قیمت آفیس ۲۰۱۰ در ماه ژانویه مشخص گردید به نحوی که نسخه Professional آن به صورت خرده فروشی برابر با ۴۹۹ دلار قیمت گذاری شد.
لازم به ذکر است، مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰ حداقل در پنج بسته بندی متفاوت ارائه می شود که یکی از آنها شامل Word و Excel رایگان است اما امکانات محدودی دارد و ضمناً تبلیغات نیز در آن نمایش داده می شود.
برخی نسخه های مختلف آفیس ۲۰۱۰ عبارتند از Starter, Home and Student, Home and Business, Professional and Professional Academic که بزودی شاهد تفاوت آنها خواهیم بود.
همچنین مایکروسافت به عنوان هدیه به تمام خریداران آفیس ۲۰۰۷ از تاریخ ۵ ماه مارچ تا ۳۰ دسامبر ۲۰۱۰ یک نسخه رایگان جهت ارتقاء به آفیس ۲۰۱۰ خواهد داد.


منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا