تاريخ عرضه ويندوز ويستا

Parham

Well-Known Member
هنوز تاریخ مشخصی‌ نداره دوست عزیز ، معلوم نیست که به گفته مایکروسافت تا آخر سال میلادی بیاد یا باز هم بره برای سال 2007 در نمایشگاه CES که چند روز پیش هم برگزار شد هم تاریخ مشخص برای ارائه اون اعلام نشده و آخرین نسخه Beta2 که از این ویندوز ارائه شده نسخه - CTP Build 5270 - Community Technology Preview بوده که در ماه دسامبر 2005 برای تست در اختیار بتا تستر ها قرار گرفته

Parham

Well-Known Member
البته داخل Quick Launch یه آیکون هستش که با کلیک کردن با اون میتونی‌ به اون حالت در بیاری و سپس به راحتی‌ به هر پنجره که می‌خوای دسترسی‌ داشته باشی‌ ...

من ديروز رفتم انقلاب و يدونه ويستا خريدم . بهم گفتن بتا 2 هستش ولي نامردا بهم بتا 1 دادن . تو اين نسخه هيچي نيست ( پنجره هاي سه بعدي و سايد بار و .... هيچكدوم نيست ) مي خواستم بتا 2 رو بخرم بايد از كجا بخرم ؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اصلا نباید بخری مجانی در سایت ماکروسافت هست !
ولی 1 تا 2 gig است !
پس برو بخر !
من از پایتخت گرفتم

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اصلا نباید بخری مجانی در سایت ماکروسافت هست !
ولی 1 تا 2 gig است !
پس برو بخر !
من از پایتخت گرفتم

دستت درد نكنه خيلي كمكم كردي . فقت اين رو هم بگو و وسلام :
فرق بين 1 و 2 چيه و اوني كه تو گرفتي دي وي دي بود يا سي دي و چند بود ؟

Parham

Well-Known Member
فرقش زمین تا آسمون هستش ! در ضمن قیمت هم بستگی‌ داره یکی‌ میده 2500 یکی‌ میده 7500 یکی‌ هم...

ARTA_ADOBE CO

Active Member
فرق زمین تا آسمون :

تثبیت گرافیک و موتور گرافیکی آ اِ رُ - گلاس و تغییر اساسی نسبت به بتا 1
اضافه شدن حالت تریدی !
افزایش امنیت و غیره !
خوب بخر دست میاد دیگه پسر خوب !

Parham

Well-Known Member
البته تفاوت هایی‌ هم داشته مثل تغییر ظاهر کلید Start
تغییر کلی‌ در مرورگر اینترنت اکسپلورر
اضافه شدن Windows Defender و ادغام Windows Onecare در اون
بهینه سازی نحوه شناسایی‌ سخت افزار
و ...
البته همون زمین تا آسمون بهترین گزینه هستش !

من يه دونه گرفتم . وقتي مياد بالا اولش تو يه صفحه مشكي اون پايين ميزنه beta 2 ولي براي اينكه مطمئن بشم كه بتا 2 هستش چيكار كنم . و در ضمن حالت 3 بعدي كجاشه و بايد چيكار كنم . در ضمن استارتش مثل قبله .

جدیدترین ارسال ها

بالا