تابلوی فلکسی و بنر

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
بعد مدتها باز گشتم!:oops:
این تابلو خام هستش واسه خودمون
اما میخوام یه چیزه تاپ شه
به نظرتون تا الان چه طوره چیکار کنم که بهتر شه؟:rose:
[MIUC]U1193520245[/MIUC]
موفق باشید
سامان

crycafe

Active Member
همونطور که همه گفتن خیلی قرمزه :green:
روی تایپوی جمله بالا و فلکسی و بنر خوب کار شده ولییییی کامران گرفیک که عنوان اصلیه هم کوچیکتره هم فونتش به بقیه کار نمیخوره
اگه قصد دارین رو نقطه ها کار کنین خیلی باید دقت کنین که نوع نقطه و رنگش به بقیه کار صدمه نزنه
مبفق باشی :)

Peace Dove

Well-Known Member
زیباست چند پس می خوای چاپ کنیش
8پس تازه دستگاه ماله خودمونه با بالاترین کیفیت هم میزنیم:wink:

کار خوبیه. یه مشکل داره که باید اساسی بر طرف بشه! خیلی قرمزه!!
موفق باشی.
ممنون اما اول هم گفتم این کار خام هست هنوز کار روش نشده.اما ما بیشتر روی نما کار داریم .اگر هم کامل زمینه قرمز باشه دید بیشتری داره.چون همین تابلویی که الان بالا شرکت هست کامل قرمز هست زمینه و اینکه کلی هم تجربه تو این رنگای فلکس و بنر داریم.
موفق باشی

تکراری و کلیشه ای این طراحی
فاقد هویت هست و کمتر میتونه به کسب و کارتون کمک کنه
احتمالا کلیش ای هست خدا رو شکر کسب کار بد نیست! ما فقط واسه اینکه تابلومون کثیف شده داریم عوض میکنیم هر 2-3 ماه عوض میکنیم
بازم ممنون.

سلام
خیلی ساده شده و خیلی هم قرمز بیشتر روش کار کن
موفق باشید
جواب دوستان قبلی:)
از شما هم ممنون

منتظر پیشنهادات خوب شما دوستان هستم

Peace Dove

Well-Known Member
همونطور که همه گفتن خیلی قرمزه
روی تایپوی جمله بالا و فلکسی و بنر خوب کار شده ولییییی کامران گرفیک که عنوان اصلیه هم کوچیکتره هم فونتش به بقیه کار نمیخوره
اگه قصد دارین رو نقطه ها کار کنین خیلی باید دقت کنین که نوع نقطه و رنگش به بقیه کار صدمه نزنه
مبفق باشی
نمیدونم دوستان که گفتید قرمز بده تاحالا تابلوی فلکسی پشت نور دار قرمز زدن یا نه اگه دقت کنید بهترین پشت نور رو هم داره البته به چاپ هم بستگی داره
ممنون که در مورد فونت گفتید بیشتر کار میکنم روش و نقطه هاش
اما اینکه کوچیکه هدف اینکه که معلوم بشه اینجا فلکس و بنر چاپ میشه با 2تادستگاه! اما چون اینجا قدیمی هست همه اسم ایجا رو میدونن.
از شما هم ممنونم
موفق باشید

سلام
اگه نظر من رو می خوای ومن رو قابل می دونید خیلی جالب نشده و هم چنین خیلی خالیه و رو فونت هم بیشتر کار کن

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
اگه نظر من رو می خوای ومن رو قابل می دونید خیلی جالب نشده و هم چنین خیلی خالیه و رو فونت هم بیشتر کار کن
خیلی ممنون
1 2 3 تکرار میشه کار خام هست 1 2 3 صدا وصله؟!:wink:
موفق باشی

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
خوب یه سوال. چرا کار رو بعد از اتمام کارت نذاشتی؟؟ اخه وقتی کاری رو میذاری، دوستان اشکالات و میگن. ما هم اشکالات و گفتیم و شما میگی خامه. اگه لطف کنی کار پخته رو بذاری ممنون میشیم!:دی

Peace Dove

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز
اول هم گفتم میخوام با کمک شما بپزمش!
اما خوب دست گذاشتید رو زمینه قرمز!:دی
بیشتر روی متن میخوام کمک کنید که بهتر بشه

آدرس مغازتونو بدید

اگر میشه آدرس مغازتونو بدید منم کارما بیارم اونجا چاپ کنم . قیمت همکاری چند میزنید . دستگاتون چند هدست ؟

Peace Dove

Well-Known Member
اگر میشه آدرس مغازتونو بدید منم کارما بیارم اونجا چاپ کنم . قیمت همکاری چند میزنید . دستگاتون چند هدست ؟
دوست عزیز این صحبت ها رو تو پیغام خصوصی بدید اینجا خلاف قوانین میشه!
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا