بی اعتنایی مدایران انجمن نسبت به ما(لطفا رسیدگی)

sarwhost

New Member
سلام
من یه اکانت کاربری ویژه خریدم موقع برگشت به انجمن که تائید کنه و اکانت برای بنده فعال شه صفحه سفید شد
الان به هر مدیری پغام میفرستم انگار نه انگا سه چهار روزه من به کی بگم و چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sarwhost

New Member
اقا من یه اکانت ویژه خریدم سه چهار روزه پرداخت کردم و مقع برگش به سایت صفحه سفید شد
من به هر یک از مدیران پیغام میفرستام پاسخ نمیدن با اینکه انلاین هستن؟؟
من چیکار کنم به کی بگم ؟؟

Mandana

Active Member
سلام خوبید؟
همونطور که توی پیغام خصوصی هم گفتم مسئولیت هر بخش به عهده ی فرد خاصی هست.همونطور که مدیر بخش فتوشاپ از کارهای مدیر سه بعدی اطلاع نداره و بر عکس
متاسفانه از پنج شنبه با مشکلی در سایت مواجه بودیم که تیم مجیدانلاین بیشتر تمرکزش برای درست شدن اون بوده بیشتر.بخاطر همین از تاخیر پیش اومده جدن عذر میخوام
در مورد اینکه بعد از پرداخت صفحه سفید شد، به احتمال زیاد پرداخت کامل انجام نشده.اما ممکن هم هست انجام شده باشه اینو صد در صد تا چک کردن کامل نمی تونم قاطع بگم.بهر حال در صورت امکان چند روز به ما زمان بدید تا مشکل های فنی بوجود اومده رو برطرف کنیم و بعد روی چشم.
البته اینهم بگم که فکر کنم شما با مدیر بخش های غیر مرتبط که انلاین بوده تماس گرفتین و طبیعیه جوابی نگرفتین
لطفن به [email protected] پیغام بزنید یا بخش تماس با ما:
http://forum.majidonline.com/sendmessage.php
و مشکل رو اطلاع بدید.مشکلتونراحت تر حل میشه
بهر حال باز هم بابت تاخیر بوجود اومده پوزش میخوام
موفق بباشید:rose:

sarwhost

New Member
ببینید مساله 3000هزارتومان نیست مساله اینه که من میازه شدید به یه سری از مقاله ها دارم متاسفانه این مشکل به وجود امده

Mandana

Active Member
به مقالات کدوم بخش از کاربران ویژه؟لطفن پیغام خصوصی بدید ببینیم چه میشه کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا