بین 2150 تا 300 هزار تومان برای طراحی این سایت

hajmohammad

Member
تو اسم یه اشتباه شد.
بین 150 تا 300 هزار تومان برای طراحی این سایت

یه سایت داریم که طراحیش تقریبا تمام فلش در میاد
چقدر باید هزینه کرد ؟
احتمالاً یه فلش کار حرفه ای مورد نیازه برای طراحی این کار
کسی هست ؟

omidsas

Member
آره توضیح لازم داره مثلا موضوع کلی سایت چیه چه انتظارایی ازش داری از نظر گرافیکی چه سطحی میخوای داشته باشه و ...

alilg

Member
آره توضیح لازم داره مثلا موضوع کلی سایت چیه چه انتظارایی ازش داری از نظر گرافیکی چه سطحی میخوای داشته باشه و ...
چند وقت پیش یکی بهم گفت فلانی یه سایت میخوام خیلی خیلی ساده هست! یه صفحه داره فقط که بهش یه کالا رو اضافه میکنی و این لیستش میکنه خب؟ :D
بعد فرداش زنگ زد گفت حالا این کاربر بیاد فلان صفحه اونجا امکان چاپ فاکتور فلان داشته باشه برای این لیست کالاها!
بعد بـــــــــــارکد هم به فاکتورها اضافه شد که خدشونم نمیدونستنن حداقل چه سیستمی باشه.

دیگه گفتم اشکال نداره... براش ساختمش...

خلاصه نشون به اون نشون که شد سایتی پیچیده تر از http://www.pardakht.com که اینقدر بردن اوردن تا اداره پست تایید کرد سیستم سایتشون رو...

بازم میافتاد یادشون که این اون... :D

حالا جناب اینم واسه این گفتیم توضیح بدی...

firebird

Member
چند وقت پیش یکی بهم گفت فلانی یه سایت میخوام خیلی خیلی ساده هست! یه صفحه داره فقط که بهش یه کالا رو اضافه میکنی و این لیستش میکنه خب؟ :D
بعد فرداش زنگ زد گفت حالا این کاربر بیاد فلان صفحه اونجا امکان چاپ فاکتور فلان داشته باشه برای این لیست کالاها!
بعد بـــــــــــارکد هم به فاکتورها اضافه شد که خدشونم نمیدونستنن حداقل چه سیستمی باشه.

دیگه گفتم اشکال نداره... براش ساختمش...

خلاصه نشون به اون نشون که شد سایتی پیچیده تر از http://www.pardakht.com که اینقدر بردن اوردن تا اداره پست تایید کرد سیستم سایتشون رو...

بازم میافتاد یادشون که این اون... :D

حالا جناب اینم واسه این گفتیم توضیح بدی...
آره. به همین خاطر من کلاً قید کارکردن با ایرانی جماعت رو زدم. ;)

hajmohammad

Member
سایت 7 تا گتگوری داره
و تقریبا میشه گفت نمایش نمونه کارای یه نقاشه
هر کتگوری میخواد 20-30 تا عکس با افکت بیاد و نشون داده بشه
طرح زمینه هم ساخته شده تو فتوشاپ

YTERROR

Active Member
سایت 7 تا گتگوری داره
و تقریبا میشه گفت نمایش نمونه کارای یه نقاشه
هر کتگوری میخواد 20-30 تا عکس با افکت بیاد و نشون داده بشه
طرح زمینه هم ساخته شده تو فتوشاپ

سلام اگه عجله ندارین می تونم براتون انجام بدم امکانات :

1. آمار سایت : بازدید امروز دیروز کل آی پی نفرات آنلاین
2. گالری با امکان داینامیک بودن و نا محدود بودن تعداد عکسها
3. فرم تماس با ما
4. 4 پیج برای رزومه و درباره ما و .....

به صورت دو نسخه یک برای وب سایت و دو بعنوان سی دی کاتالوگ

در صورتی که سایت به زبان انگلیسی باشه بخشهای سایت به صورت داینامیک می باشند

نمونه : www.IranTruck.Ir , www.Ariatec.ir , ....

موفق و پیروز باشید

YTERROR

Active Member
200 الی 300 بستگی به امکانات داره البته جاش تویی فروم نیست قیمت دادن

abc#def

Member
یه سر بزن به کاربین

سلام دوست عزیز من یک راه حل خوب برای شما دارم

شما ابتدا عضو سایت کاربین شو ، اونجا پروژتو بزار اونجا کلی برنامه نویس و گرافیک کار حرفه ای هست حتما هم قیمت مناسب پیدا می کنی هم اینکه سیتم امنی داره که پول خرج کردن شما توش گارانتی میشه که محصول بد تحویلت نمی دن. خلاصه بهت بگم حتما یه سری اونجا بزن و پروژتو اونجا هم مطرح کن

http://karbin.ir

بچه های اهل کار هم حتما تو کاربین ثبت نام کنن، پروژه های خوبی میاد اونجا

kemiaonline

Banned
اما من فکر کنم تمام فلش بخوای در بیاری اشتباه میکنی
چون حجم سایت سنگین میشه و دیر لود میشه
از من گفتن بود

delphii

Member
راستش کاراری تمام فلش با سرعت اینترنت ایران زیاد جور در نمی یاد

A2D3D

Well-Known Member
سلام
توصيه مي كنم از فلش براي سايتت استفاده نكني

YTERROR

Active Member
توصيه مي كنم از فلش براي سايتت استفاده نكني

این توصیه اشتباه هر چیز به نسبت خودش و نحوه استفاده درستش بد نیست ولی متاسفانه اکثر افرادی که در ایران مخصوصا در وب در زمینه فلش فعالیت می کنند فقط تغییر یک تم یا ساخت یک قالب فلش و قرار دادن 4 تا عکس و 5 متن تکست و آپلود در اینترنت اکتفا می کنند و باعث لود سنگین و ....... فلش خود میشن

ولی اگر درست استفاده بشه و سوتفاهم ساخت سی دی کاتالوگ با وب سایت حل بشه 100 درصد با هر سرعتی میشه سایتهای فول فلش رو دید

بعنوان مثال همین صفحه که هستیم یک صفحه شامل حداقل 100 کیلوبایت عکس و 20 کیلوبایت کد جاوا اسکریپت و Css هستیم و حداقل 20 کیلوبایت پیج اصلی Php که حداقل معادل 10 کیلوبایت لود اولیه از دیتابیس و کانکت شدن به بانک اطلاعاتی و .... زمان می بره که با سرعت نرمال اینترنت ایران لود این صفحه 20 الی 30 ثانیه زمان می بره و معادل 160 کیلوبایت حجم این صفحه می باشد

و اما یک سایت فول فلش که به صورت استاندارد و حرفه ای طراحی بشه صفحه ایندکس به طور کامل با استفاده از افکتها و اکشن های خیلی زیاد با حجمی فقط و فقط 100 کیلوبایت صورت می گیره و از دستوراتی مانند لود موی و .......در اکشن اسکریپت برای بارگزاری عکسها و صفحات دیگه میشه استفاده کرد و لودش فقط یکبار برای کاربر صورت می گیره + سرعت و کیفیت کار از نظر گرافیکی و فانتزی بودن هم بالاتره + فلش از 2 ثانیه بعد از لود صفحه با پیام لودینگ کاربر رو از پشت پرده لود فلش با درصدی که نمایش میده مطلع می سازد

به همین دلایل طراحی یک سایت نرمال و ساده فلش چند روز زمان می بره و با هزینه 3 الی 4 برابر بیشتر با سایر زبانهای تحت وب اختلاف هزینه دارد

موفق و پیروز باشید

A2D3D

Well-Known Member
این توصیه اشتباه هر چیز به نسبت خودش و نحوه استفاده درستش بد نیست ولی متاسفانه اکثر افرادی که در ایران مخصوصا در وب در زمینه فلش فعالیت می کنند فقط تغییر یک تم یا ساخت یک قالب فلش و قرار دادن 4 تا عکس و 5 متن تکست و آپلود در اینترنت اکتفا می کنند و باعث لود سنگین و ....... فلش خود میشن

ولی اگر درست استفاده بشه و سوتفاهم ساخت سی دی کاتالوگ با وب سایت حل بشه 100 درصد با هر سرعتی میشه سایتهای فول فلش رو دید

بعنوان مثال همین صفحه که هستیم یک صفحه شامل حداقل 100 کیلوبایت عکس و 20 کیلوبایت کد جاوا اسکریپت و Css هستیم و حداقل 20 کیلوبایت پیج اصلی Php که حداقل معادل 10 کیلوبایت لود اولیه از دیتابیس و کانکت شدن به بانک اطلاعاتی و .... زمان می بره که با سرعت نرمال اینترنت ایران لود این صفحه 20 الی 30 ثانیه زمان می بره و معادل 160 کیلوبایت حجم این صفحه می باشد

و اما یک سایت فول فلش که به صورت استاندارد و حرفه ای طراحی بشه صفحه ایندکس به طور کامل با استفاده از افکتها و اکشن های خیلی زیاد با حجمی فقط و فقط 100 کیلوبایت صورت می گیره و از دستوراتی مانند لود موی و .......در اکشن اسکریپت برای بارگزاری عکسها و صفحات دیگه میشه استفاده کرد و لودش فقط یکبار برای کاربر صورت می گیره + سرعت و کیفیت کار از نظر گرافیکی و فانتزی بودن هم بالاتره + فلش از 2 ثانیه بعد از لود صفحه با پیام لودینگ کاربر رو از پشت پرده لود فلش با درصدی که نمایش میده مطلع می سازد

به همین دلایل طراحی یک سایت نرمال و ساده فلش چند روز زمان می بره و با هزینه 3 الی 4 برابر بیشتر با سایر زبانهای تحت وب اختلاف هزینه دارد

موفق و پیروز باشی

سلام
عرض شما كاملا صحيح هست .
اما در ايران سرعت كاملا پايين است و نميشه كار كرد .
مرورگر ها ( مخصوصا در ايران كه كرك شدن و موزيلا ) به خوبي فلش رو ساپورت نمي كنن .
در ضمن : سايت هايي ايراني ها طراحي مي كنن يه سري Template آماده هست كه خودتون مي تونيد بخريد

YTERROR

Active Member
اما در ايران سرعت كاملا پايين است و نميشه كار كرد .

دوست عزیز من همین الان یک مثال کوچک برای حجم سایت فول فلش استاندارد با یک سایت نرمال پی اچ پی یا .... زدم

مرورگر ها ( مخصوصا در ايران كه كرك شدن و موزيلا ) به خوبي فلش رو ساپورت نمي كنن .

تا جای که من اطلاع دارم مروررها همه فری هستند + 99 درصد هم بعد از نصب از طریق سایت Adobe آخرین ورژن فلش 9 به صورت اتوماتیک نصب میشه اگر هم نصب نشه با استفاده از یک اکشن ساده میشه این کارو در سایت انجام داد

باز هم انتخاب با مشتریه موفق و پیروز باشید

imangh

Member
شما می توانید این کار را در سایت پارس کدرز سفارش دهید، این سایت در حال حاضر دارای بیش ار 800 متخصص می باشد که آماده ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت به شما هستند. از امکانات سایت می توانم به سیستم گروگذاری وجه اشاره کنم که باعث حفظ امنیت مالی طرفین می شود. همین امروز درخواست خود را در سایت پارس کدرز ارسال نمایید و به چندین پیشنهاد قیمت دریافت کنید
http://www.ParsCoders.com

جدیدترین ارسال ها

بالا