بیشترین مقدار در دیتابیس

vahid.mom

Member
با عرض سلام خدمت تمامی اساتید
من یه سایت فروش دارم که توی اون الان حدود 8000 خرید انجام شده
حالا میخوام ببینیم که کدوم ایمیل ها بیشترین خرید رو داشتند
چطور میتونم بفهمم

farik

Well-Known Member
باسلام..
برای اینکار شما میاین یکبار کوئری میگیرین و کلا ایمیلها رو در میارین(یادم نیست دقیق ولی فکر کنم باید group by کنین) بعد میاین برای هر میل یک کوئری مینویسین و کل سطر ها رو انتخاب مکینین و با mysql_num_rows تعداد رکوردهاغیی که ایمیلشون اون بوده رو بدست میارید..بعد هم تو اعداد بدست اومده بیشترین عدد رو ایمیلش رو ذخیره میکنین..
موفق باشید

vahid.mom

Member
ممنون از توضیحتون
اما حالا فکر کنید من برنامه نویس نیستم و میخوام اینو بهم یاد بدید
میتونید یه چند مین وقت بزارید اینو بنویسید :دی

D.A.V.O.O.D

Member
ممنون از توضیحتون
اما حالا فکر کنید من برنامه نویس نیستم و میخوام اینو بهم یاد بدید
میتونید یه چند مین وقت بزارید اینو بنویسید :دی

سلام ،
از ساختار جدول ثبت خريد هاتون عكس بگيريد تا كوئري اش را براتون بنويسم ( با PHPMyAdmin ديتابيس را انتخاب ، جدول را انتخاب كنيد و از آن صفحه عكس بگيريد )

vahid.mom

Member
سلام
ممنون
خود اون تیبل باشه کافیه؟
cart_id`, `cat_id`, `cart_password`, `cart_sn`, `usr_id`, `cart_date`, `cart_time`, `cart_customer`, `cart_res_date`, `cart_res_time`, `cart_Res_Num`, `cart_Bank_Ref_Num`, `cart_Bank_Trans_State`, `cart_Bank_Res_Num`, `cart_payment_date`, `cart_active`, `cart_show`, `cart_cus_email`, `cart_cus_phone`

که ایمیل اینجاست
`cart_cus_email`,

اگه لازمه که عکس بگیرم

D.A.V.O.O.D

Member
سلام
ممنون
خود اون تیبل باشه کافیه؟
cart_id`, `cat_id`, `cart_password`, `cart_sn`, `usr_id`, `cart_date`, `cart_time`, `cart_customer`, `cart_res_date`, `cart_res_time`, `cart_Res_Num`, `cart_Bank_Ref_Num`, `cart_Bank_Trans_State`, `cart_Bank_Res_Num`, `cart_payment_date`, `cart_active`, `cart_show`, `cart_cus_email`, `cart_cus_phone`

که ایمیل اینجاست
`cart_cus_email`,

اگه لازمه که عکس بگیرم

اين كوئري را در PHPMyAdmin اجرا كنيد

PHP:
SELECT `cart_cus_email`,COUNT(`cart_cus_email`) `BUY_COUNT` FROM `TABLE_NAME` GROUP BY `cart_cus_email` ORDER BY `BUY_COUNT` DESC

TABLE_NAME را نام جدولتون قرار بديد .

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا