بک لینک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abpak110

New Member
فروش 900 عدد بک لینک از سایت های خارجی
900 عدد domain مختلف از سایت های خارجی
سایت شما آنالییز می شود و بک لینک هایی با da بالاتر از سایت شما برایتان ایجاد می شود
همانطوز که می دانید برای اینکه گوگل به شما مشکوک نشود باید لینک ها به صورت مستمر و دایمی باشد از این رو ما به شما 900 عدد لینک های فالو از domain های مختلف و با کیفیت طی سه ماه برای شما فراهم می کنیم...
فقط 450 هزار تومان
اطلاعات بیشتر : @eng_jafarii

ghasemnorozi

New Member
من ترجیح میدم خودم شروع به ساخت بک لینک کنم. شاید سخت باشه و زمان بر باشه اما ارزشش رو داره چون میدونم که چیکار کردم و اگر مشکلی باشه میتونم اونو حذف کنم

GratingArak

New Member
باسلام
اگه بخاطر ساخت بک لینک از رتبه مثلا دوم به رتبه 12 کاهش رتبه پیدا کنیم اکه دوباره لینک بسازیم چه اتفاقی می افته؟
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

ghasemnorozi

New Member
باسلام
اگه بخاطر ساخت بک لینک از رتبه مثلا دوم به رتبه 12 کاهش رتبه پیدا کنیم اکه دوباره لینک بسازیم چه اتفاقی می افته؟
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

سلام
بک لینک ساختن زمان بر هست. اینجوری نیست که اگر از رتبه ۲ رفتید رتبه ۱۰۰ دیگه نتونید بالا بیاید فقط مشکلش اینه که یه مقدار زمان نیاز داره که گوگل بک لینک های ایجاد شده رو بشناسه. اگر رفتید لینک ۱۲ مهم نیست به مرور زمان با لینک های با کیفیتی که می سازید دوباره میاید بالا. موفق و پیروز باشید

درج آگهی رایگان

سلام
من علاقه مندم، میشه لیست سایت ها یا دامین اتوریتی اونا رو ارائه کنید.
چون خیلی وقتا اسپم سایت ها بالاست و مشکل ساز میشه.

ghasemnorozi

New Member
تنها راهش اینه که از سایت moz.com استفاده کنید. این سایت یه شما نشون میده که چه سایت هایی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالایی دارند. البته توی 24 ساعت فکر میکنم بیشتر از چند مورد رو نمیتونید بررسی کنید و باید هزینه پرداخت کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا