بک آپ از لیست دانلودر

سلام
می دونید که دانلودرها یه امکانی داره که می شه واسه هر فایل یه توضیح مختصر داد ضمن اینکه فایلهای دانلود شده لیست می شه، آدرس دانلود، آدرس ارجاع دهنده و... هم ثبت می شه

شاید این اطلاعات زیاد مهم به نظر نیاد ولی برای من خیلی مهمه، ولی خوب با تعویض ویندوز، این اطلاعات هم از دست می ره! می شه یه دانلودر معرفی کنید که ویژگی بک آپ گرفتن کامل از این اطلاعات رو داشته باشه و بتونه روی ویندوز جدید بعد از نصب برنامه، این اطلاعات رو دوباره به لیست اضافه کنه؟!!!

یه اینکه، اگر کسی بدونه این اطلاعات در مورد idm روی چه فایلی ذخیره می شه و ترفندی سراغ داشته باشه که بشه این اطلاعات رو به طور کامل به ویندوز جدید منتقل کرد...

FDK

Member
سلام
اگر منظورتون اینه که یه سری فایل در حال دانلود تو لیستتون دارین و می خواین ویندوز عوض کنید می تونین از منوی Task\Export لینکا رو ذخیره کنید در ضمن پوشه Temp دانلودر IDM تو ویندوز 7
کد:
C:\Users\xxx\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\xxx\
جای xxx اسم User باید بزارید. موقع دانلود فایلها اول به این پوشه میان بعد تیکه هاشون به هم متصل میشه ، منتها هیچ وقت بین دانلود ویندوز عوض نکردم ولی Part1 فایلا رو از تو باز کردم.

نه، من لیست فایلهای دانلود شده رو هم نیاز دارم (به خصوص آدرس صفحه ای که ازش دانلود شروع شده!)

FDK

Member
تو همون آدرس به نام فایلهای دان شده یه فولدر هست که توش بعضی ها یه فایل Log دارن بعضی ها هم یه فایل دارن که با Notepad می تونی بازشون کنی که آدرس دانلود و Refer address رو می تونی توش پیدا کنی ولی کلی باز میشه همون Export List .

جدیدترین ارسال ها

بالا