بچه ها همه ی بازهام با Mmb بیا تو

مباح گفت:
از چه برنامه ای استفاده میکنی؟
اکثر کارهایی که تو سالنت سیتی انجام شده با یک سری عکسه.
میخوام بدونم این عکسها رو هم خودت ساخت و از بالا یک ایمیج گرفتی؟
یا از عکسهایی که دورو بر هست استفاده کردی؟
سلام مباح جان خسته نباشی

منظورت برنامه سه بعدی که باهاش تصاویرو ساختم رو میگی یا برنامه ای که باهاش gif متحرک درست کردم.
----------------------------------
کل بازی را از عکس استفاده کردم ولی کاراکترها gif متحرک است که کیفیت خوبی دارد.

مباح

Member
این برنامه ای که شما باهاش شخصیت طراحی کردین چیه؟
منظور من بازی سایلنت سیتی است.

من کاراکترها را از پوزر آماده آوردم و داخل 3d max حرکت دادم و سپس رندر گرفتم.

سلام میخواستم راجع به چگونگی ساخت بازی با مالتی مدیا بیلدر برام توضیح بدی .خیلی ممنون

مباح

Member
اگه باهاش کار کرده باشی کاملا متوجه میشی که عین آب خوردن میشه بازیهای ادونچر ( Point&Click ) هست
چون راحت آبجکتها رو جاشون رو مشخص میکنی.
نمیدونم دیگه چی باید بگم.
برو بازی امید جان رو ببین و متوجه میشی.

Little-Demon

Well-Known Member
آخرش نگفتی چرا تو بازی زیبای هپی لایف قیمت طلا وملک نه کاهش پیدا می کنه و نه افزایش...
عیب از کجاست؟آخه من می خوام این بازی رو برم ولی از این مشکلش بدم میاد.

سلام
در کد Rnd اشکال داره که باید درست بشه....آخرش هم هیچی نداره فقط وقتی پولت شد یک ملیارد بازی تمومه.

Little-Demon

Well-Known Member
اون تاپیک رو که زدم دیدید؟ می دونم داری بهم می خندی! این کار سخته!
بیشتر امیدم به امیده !!!!!نظر نظر شما چیه؟(تاپیک مربوط به ساخت بازی)

مباح

Member
همون جا صحبتشو ادامه بدیم بهتره.
اینجارو الکی شلوغ نکنیم.

سلام اقا امید من خیلی به کمک تو نیاز دارم شما یک بازی با مالتی مدیا بیلدر ساخته بودید که اول باید مرفتیم کبریت رو بر میداشتیم بعد مشروب رو تا دری که دورش تناب بود باز کنیم من اون رو دانلود کردم عالی بود ولی من
یک بازی ساختم همهی قسمتهاش هم طراحی کردم ولی نمیدانم چگونه باید ادمکش رو حرکت بدم که مثل مال شما در هر جای صفحه که کلیک کنیم ادمک قدم زنان به همان جا جابه جا شود لطفا کاملان به من توضیح بده که چه جوری این کار رو انجام بدم یا اگه ممکنه پرزه ان بازی رو قبل از اون که سیو کنی برام به ایمیلم بفرست تا بتونم
بهتر بفهمم اگه این کارو کنی همیشه مدیونت میشم . و هر کاری که از دستم در بیاد برات انجام میدم تا از خجالتت در بیام.

کمکم کن

سلام اقا امید من خیلی به کمک تو نیاز دارم شما یک بازی با مالتی مدیا بیلدر ساخته بودید که اول باید مرفتیم کبریت رو بر میداشتیم بعد مشروب رو تا دری که دورش تناب بود باز کنیم من اون رو دانلود کردم عالی بود ولی من
یک بازی ساختم همهی قسمتهاش هم طراحی کردم ولی نمیدانم چگونه باید ادمکش رو حرکت بدم که مثل مال شما در هر جای صفحه که کلیک کنیم ادمک قدم زنان به همان جا جابه جا شود لطفا کاملان به من توضیح بده که چه جوری این کار رو انجام بدم یا اگه ممکنه پرزه ان بازی رو قبل از اون که سیو کنی برام به ایمیلم بفرست تا بتونم
بهتر بفهمم اگه این کارو کنی همیشه مدیونت میشم . و هر کاری که از دستم در بیاد برات انجام میدم تا از خجالتت در بیام.

سوال

sajadms

Member
دوست عزیز بهتره اگه عجله هم دارین یه با ربپرسین چون اگه کسی بلد باشه حتما میگه دیگه نم یخاد هزار بار بنویسید آقا امیدم من مطمعنم اگه بیاد و بتونه حتما جوابتونو می دن

بچه ها تا چند روز آینده قسمت دوم بازیمو که با MMB ساختم براتون میذارم.

نام بازی : Silent City - Chapter 1&2
حجم : بالای 20 mb
بازیی اکشن و ترسناک و فکری

کاری از امید صادقوند

Coming Soon

جدیدترین ارسال ها

بالا