بچه ها نظرتون در رابطه با سایتهایی که من طراحی کردم چیه ؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
thanks for your visiting
this logo that you were talking about is not my design

soufian company requasted me to design the site and not to design the logo

thanks agian

iman1981

Member
دومی بهتره بخصوص اون بنر بالاش
اولی هم خوبه اما من زیاد رنگ بندیشا دوست نداشتم بخصوص اون قسمت بالای صفحه که اصلا رنگش با بقیه سازگار نبود.

سلام.
واسه من که فقط سایت صوفیان باز شد.
سایت صوفیان تا قسمت intro اولیه خیلی عالی پیش رفت اما.... از بعد از intro که دیگه وارد سایت میشیم زیاد جذب نمی کنه.
البته یه چیزی ..... => اگه این سایت سفارشی باشه و مال خودتون نباشه بستگی داره که چقدر هزینه کرده باشن. اگه که زیاد هزینه نکردند که خیلی هم براشون خوبه D:
در هر صورت عالی بود.
خدانگهدار

Sunboy454

Active Member
منم از طراحی سایت دوم بیشتر خوشم اومد و در رابطه با سایت اول فکر میکنم لوگو با رنگ پشت زمینش زیاد مناسبت نداره یا اینکه جای لوگو رو عوض کنی ؛

آدرس درست سایت دوم :
http://nabovatboys.persiangig.com/

آخرین ویرایش:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
جالبه بگم من برای سایت دوم 3 روز وقت گذاشتم چون برای بچه های مدرسه طراحیش کردم !
اما سایت اول 2 ماه وقت برد !
درباره لوگو و رنگ پیش زمینه که گفتید نمیخونه با یارو چک کردم کلی حال کرده بود نظر مشتری نظر مهمیه نه؟
ولی شما چه رنگی رو پیشنهاد میکنید ؟
در ضمن سایت دوم یه نقطه اضافه داشت برای همین لود نمیشد!

این سایت صوفیان برای یک شرکت طراحی با چوب است به همین دلیل از طیف رنگی قهوه ای زیاد استفاده شده
راستی این نکته مهمیه که رنگ در طراحی سلیقه ای است و پسند مشتری حرف اول را میزند

باز هم از همه شما ممنونم
راستی رنگ پیشنهادی برای اینتروی صوفیان به من بگید ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
M

Mahmoodi

کاربر مهمان
انتقال از امنيت و مقابله با نفوذ ، كرك

علي

rezamono

Member
رنگ بندي هردو به دردنمي خوره
حجم سايت رو سعي كن كم كني تو ايران با اين اينترنت مزخرفي كه ما داريم نميشه
زياد هم جذاب نيست

ARTA_ADOBE CO

Active Member
این قدر هم دقیق نمیخواستم زحمت کشیدی دیدن کردی ممنون
درضمن چشاتون قشنگ دیده !
درضمن من از آدم هایی که از طراحی میزنند تا سرعت لود شدن بره بالا به شدت متنفرم !
این مشکل بازدیدکننده است نه طراح !

Ali_ix

Well-Known Member
ARTA_ADOBE CO گفت:
درضمن من از آدم هایی که از طراحی میزنند تا سرعت لود شدن بره بالا به شدت متنفرم !

خیلی میبخشید ... نمیخوام نارحتتون کنم فقط صادقانه میگم :

این حرف کاملا اشتباهه و نشون میده شما هنوز اصول ابتدایی طراحی وب رو نمیدونید.

چون تمامی استانداردهای وب سعی در دسترس پذیر کردن صفحات برای تمامی کاربران دارند :wink:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
نه من هیچی از طراحی وب نمیدونم
فقط یه چیزی میدونم مشتری راضی کار تموم !
من ارزش طراحی را بالاتر میدونم
کاری هم با این استانداردهای قشنگتون ندارم !
اون فایر فاکستون هم پر از این استاندارد هاست که از هر 5 صفحه 10 تا شو به هم ریخته نمایش میده !

Ali_ix

Well-Known Member
arta_adobe Co گفت:
نه من هیچی از طراحی وب نمیدونم
فقط یه چیزی میدونم مشتری راضی کار تموم !
من ارزش طراحی را بالاتر میدونم
کاری هم با این استانداردهای قشنگتون ندارم !
اون فایر فاکستون هم پر از این استاندارد هاست که از هر 5 صفحه 10 تا شو به هم ریخته نمایش میده !
خیلی خوبه که خودتون اذعان دارید که فقط رضایت مشتری و $$ براتون مهمه ...

اینجور واکنش ها کاملا طبیعیه .. وقتی درک کاملی از طراحی وب (به تمام معنا) داشته باشید میفهمید که طراحی اصولی و استاندارد طراحی گرافیکی رو خراب نمیکنه و ارزش چیزی رو پاین نمیاره.

در آینده ای نه چندان دور استانداردهای وب و اصول طراحی ساخت یافته به قدری فراگیر میشه که همه مجبورند خودشونو باهاش تطبیق بدند... چه بهتر که به جای مقابله و جبه گیری دربارش مطالعه کنیم و به استقبالش بریم

امیدوارم همیشه موفق باشید..

ARTA_ADOBE CO

Active Member
ببخشید آقای علی من یکم زیاده روی کردم حالا بهتون میگم چرا ؟

شما خودت یه زحمتی میکشی یه طرحی میدی ؟ میشه عین بچت و ازش محافظت میکنی بعد یکی میرسه بی دلیل میگه کارت به درد نمیخوره رنگ بندیش هم همینطور چه حالی میشی حالا یارو خودش هم یه بار طراحی سایت انجام نداده که بدونه چه کار سختیه خوب آدم جوش میاره دیگه !

اقا حالا یه لطفی بکن اگر مقاله ای داری که این اصول را شرح داده به من معرفی کنی ممنون میشم !

Ali_ix

Well-Known Member
ARTA_ADOBE CO گفت:
ببخشید آقای علی من یکم زیاده روی کردم حالا بهتون میگم چرا ؟

شما خودت یه زحمتی میکشی یه طرحی میدی ؟ میشه عین بچت و ازش محافظت میکنی بعد یکی میرسه بی دلیل میگه کارت به درد نمیخوره رنگ بندیش هم همینطور چه حالی میشی حالا یارو خودش هم یه بار طراحی سایت انجام نداده که بدونه چه کار سختیه خوب آدم جوش میاره دیگه !

اقا حالا یه لطفی بکن اگر مقاله ای داری که این اصول را شرح داده به من معرفی کنی ممنون میشم !
اگر من هم زیاده روی کردم ببخشید.

خیلی خوشحالم که متوجه هستید و با فکر کار میکنید و تعصبی و بی مورد برخورد نمیکنید ;)

برای منبع هم مقالات و منابع پراکنده ای هست که البته اگر علاقه مند باشید راحت میتونید پیداشون بکنید.

فعلا بد نیست برای شروع ترجمه مقاله گروه استانداردهای وب رو بخونید : http://weblog.corelist.net/articles/wasp-faq

و بعد اگر دوست داشتید مقالت انگلیسی رو از اینجا دنبال کنید : http://weblog.corelist.net/links

rezamono

Member
بله اما

arta_adobe Co گفت:
این قدر هم دقیق نمیخواستم زحمت کشیدی دیدن کردی ممنون
درضمن چشاتون قشنگ دیده !
درسته اين مشكل بيننده است نه مشكل طراح اما توجه كن كه اين مشكل بيننده به طراح كمك ميكنه كه از
موانعي كه باعث ميشه در كار وقفه و ايرادي پيدا بشه مطلع بشه و بتونه اونا رو دور بزنه

جدیدترین ارسال ها

بالا