بچه ها نظرتونو راجع به کارای من میگین

اینا کارای منن.تازه یاد گرفتم وی ری رو.میخواستم نظرتونو بدونم و بگین چیکارا میشه کرد که کیفیتشون بیشتر شه.
مرسی از وقتی که میذارید.
خلاصه صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهاد هاتونم.
راجع به معماریشم گفتین خوشحال میشم.
shab.jpgshab dakhel.jpgdakheli 2 final.jpghouse 1 edited shab.jpghouse 1 edit rooz.jpg

sallarmelli

Active Member

smallarchitect

New Member
درود. اگه رو جزئیات طراحی بیشتر وقت بذاری نور و سایه ایجاد شده و کارت جذاب تر میشه.
واسه چمن هم می تونی از پلاگین autograssاستفاده کنی که کارت واقعی تر بنظر بیاد.فکر کنم تو فتوشاپ خیلی قوی نیستی اما بقیه کارت خوبه.
در ضمن آب رو خیلی خوب تونستی در بیاری.
اگه امکان داره به من هم یاد بده روند ایجاد آب رو.اگه به ایمیلم بفرستی ممنون میشم[email protected]
بدرود.

h.naji

New Member
جدی تازه کاری؟ از من که یه ساله یاد گرفتم خیلی بهتری! البته من زیاد پی گیر نشدم اما تبریک میگم از همین الان خوبی و حتما بهترم میشی آبو خیلی خوب در اوردی
اگه واسه نور پردازی نما ها از منبعی تو نت کمک گرفتی ممنون میشم به منم بگی
میلم : sanjaghak110@yahoo

webxyz

Member
رو سایه ها و نور پردازی بیشتر کار کن. اما به نسبت کار هایی که من دیدم حرفه ای اند.:paint:

smallarchitect

New Member
سلام سالار.خسته نباشی. کارت خوب شده.منم با نظر همه موافقم.شدت نور زیاده.اما چندتا موضوع دیگه هم هست.
اول اینکه کف رو بخاطر استفداده از رنگ های تیره خیلی سنگین کردی واسه همین چشم رو فقط بسمت کف میکشه.
دوم اینکه رنگ ها باید در تضاد باهم باشد واسه کنتراست خیلی نزدیک بهم، تابلو رو دیوار و بتون ها، تابلو به چشم نمیاد.
اما استفاده از رنگ خنثی باعث شده که فضا مدرن و جذاب بنظر بیاد که نکته مثبت کارته.اما تو انتخاب تکسچرت و سازگاری یا فضا، یکم فکر کن.

درود. اگه رو جزئیات طراحی بیشتر وقت بذاری نور و سایه ایجاد شده و کارت جذاب تر میشه.
واسه چمن هم می تونی از پلاگین autograssاستفاده کنی که کارت واقعی تر بنظر بیاد.فکر کنم تو فتوشاپ خیلی قوی نیستی اما بقیه کارت خوبه.
در ضمن آب رو خیلی خوب تونستی در بیاری.
اگه امکان داره به من هم یاد بده روند ایجاد آب رو.اگه به ایمیلم بفرستی ممنون میشم[email protected]
بدرود.
آره قبول دارم.دارم رو فوتوشاپم کار میکنم.مرسی

جدی تازه کاری؟ از من که یه ساله یاد گرفتم خیلی بهتری! البته من زیاد پی گیر نشدم اما تبریک میگم از همین الان خوبی و حتما بهترم میشی آبو خیلی خوب در اوردی
اگه واسه نور پردازی نما ها از منبعی تو نت کمک گرفتی ممنون میشم به منم بگی
میلم : sanjaghak110@yahoo
آقا شما لطف داری.تاج سری نکن اینجوری تعریف من جنبه ندارم :green:
من از فیلمای آموزشی cgworkshp و cgarena خیلی یاد گرفتم و هنوز دارم روشون کار میکنم.ایشالا تا یه ماه دیگه میخوام یه کار بذارم بره برا تاپ گالری:wink: (ببین هی میگم تعریف نکن ببین توهمو چیکار کردی چسبیده به سقف)
مقاله های workshop.mintviz.com هم یه نگا بنداز خیلی ردیفه.

جدیدترین ارسال ها

بالا