بچه ها ديگه موقعش رسيده با هم بيشتر اشنا شيم و همديگر را بشناسيم

Ghamnevis

Well-Known Member
قدرتي جان خدا برات حفظش كنه . ميشه خودت رو هم معرفي كني؟
قربانت
سايان

ghodrati

Member
اي واي تبسم راست ميگه ... طفلي تنها اشكالش اينه كه فتوشاپ اصلا بلد نيست. ولي خوب خودت چرا خودتو معرفي نكردي شيطون؟
به هر حال من ديدم با 32 سال سن حكم پدر بزرگ بقيه رو دارم (البته اونايي كه تا حالا خودشونو معرفي كردن و باز البته فقط از نظر سني) گفتم عرصه رو خالي كنم بلكه جوونا بتونن خودشونو نشون بدن
از سايان عزيز هم متشكرم.
به هر حال فكر هم ميكنم يه جايي مثل نمايشگاه وب ميتونه براي يه ديدار عمومي مناسب باشه و يه خرده هم پرشين بلاگي ها تو اين كار (قرار عمومي) از تنهايي درميان و تازه به نظرم مجيد آنلايني ها هم چون كارشون تخصصي تره قشنگ و لازم تر.......

Mandana

Active Member
منم اسممو فعلا نميگم چون از طرف مديران سايت تحت تعقيبم(البته تهمت ناروا بوده به خدا)ولي امسال كنكور دادم و الان هم نگا كردم ديدم قبول شدم.من 20 سالمه و از همه موزيكا فقط از متال خوشم مياد مرلين منسون رو براش پر پر ميزنم.راب زامبي هم دوست دارم.بسكتبال هم دوست دارم و بسكتباليست هم هستم.رنگ آبي و قرمز باهم خوشم مياد.قرمزي كه خوشرنگ باشه و آبي نيمه پر رنگ.از محصولات Ulead,Adobe,Macromedia زياد مصرف ميكنم ولي از همه بيشتر فتوشاپ و فتو ايمپكت رو استفاده ميكنم.همين ديگه.شماره شناسنامه ام رو هم نميدم چون تابلو ميشم.همين ديگه.يه مدت هم بخاطر كنكورم نيومدم.اينم اسم كاربري جديدمه.همين ديگه.تا بعد

masqxz2

Member
من

مسعود قربان هستم
24 سالمه و 2 ساله دانشجوي سال آخر عمرانم
رنگ: قرمزته ام اما در طراحي بيشتر از آبي و فيروزه اي(براي سايت gerdab.com) و نارنجي(براي سايت mozab.com) استفاده ميكنم.
ورزش: شنا بدنسازي شطرنج قدرتي.
سبك موسيقي: هر چي شاد و حرفه اي باشه.
كمپانيها هم كاله (بخاطر ماستش) و ماسيس (بخاطر كالباس و سوسيسش) و اروم آدا (بخاطر سس مايونزش) و اصلا از اين كمپانيهاي خارجكي كه محصولاتشون رو نميشه خورد ( مثل adob و macromedia) خوشمم نمياد.

FoxDesign

Member
من آدم فعالي نيستم اما ايشالا فعال مي شم!!:
من 15 سالمه و امسال مي رم اول دبيرستان.فتوشاپ كار حرفه اي نيستم اما تا حدي بلدم.رنگ هاي مورد علاقه ام هم نارنجي و آبي وخاكستري روشن و بنفش و سياه و سفيده.اهل ورزش و موسيقي نيستم.اما از ورزش هاي آبي و كوهنوردي و ورزش هاي هوايي خوشم مياد!!موسيقي هم هر چي باشه گوش مي دم(مگر اينكه خيلي گوش خراش باشه!!) كار خونه هاي مورد علاقه ام هم : Macromedia,Maicrosoft,Adobe,Google و تمامي كارخانه هاي ماشين سازيه(به جز شركت هايي كه فقط مونتاژ مي كنن!!)راستي اگه مجيد انلاين هم كمپاني باشه اونم دوست دارم.و همچنين كمپاني هيولا ها!!

yafatemeh

Member
هري پاتر
19 ساله از تهران ولي بچه ي اصفهان
1- آبي و زرد
2- جودو و تكواندو و شنا
3- از موسيقي سنتي خوشم مياد و در يكي از بزرگترين گروههاي دف ايران عضو هستم و در آذر امسال هم در فرهنگسراي هنر كنسرت دارم
از كمپاني خاصي خوشم نمياد و الان 5-6 سالي هست كه كار دو بعدي و سه بعدي با تري دي مكس مي كنم و 2 سالي هست كه به طراحي وب علاقه مند شدم و طراحي سايت ميكنم!!
حالا هم دارم مدرك بين المللي فتوشاپ و كورل را به مدد الهي مي گيرم...
از آشنايي با شما بسيار خوشحالم

mostafa_az

Well-Known Member
منم مصطفي هستم
18ساله
ساكن مشهد
امسال ديپلم گرفتم و منتظر نتيجه كنكورم
رنگ آبي رو دوست دارم
فوتبال رو خيلي دوست دارم
سبك موسيقي مورد علاقم Techno هستش
شركتهاي Adobe و macromedia رو دوست دارم(حيف مجيدآنلاين كمپاني نيست)
مجيدآنلايني ها رو هم خيلي دوست دارم

مخلصيم

iman.prs

Active Member
من فتوشاپيست حرفه اي نيستم...ولي خيلي دوست دارم بشم...مگه نديديد هر كي كانديداي نمايندگي ميشه يه دكتر ميذاره سر اسمش....پس منم فتوشاپيستم..
15 سالمه (ميرم اول دبيرستان)
آبي و سبز (و شايد هم زرد)
بسبسبسكتبال
لايت
از كمپاني PRS (چنين چيزي هنوز نيست...ولي ميزنم خودم ايشالا!) خوشم مياد...
لازمه اينجا هم اضافه كنم كه خيلي هم نفهم هستم...(البته با اجازه ي جمع!)

اگه اشكالي نداره منم خودمو معرفي كنم
آخه من تازه يك هفته است كه اينجا فعال شدم

من سميه نورافشان(از اي ديمم معلومه )

23 سالمه
متولد تهران
رنگ مورد علاقم آبي و صورتي
ورزش مورد علاقه ام شنا

عاشق موسيقي اصيل سنتي ايراني هستم
البته موزيك هم گوش ميدم
كمپاني هم adobe

يادم رفت اينو بگم
من دانشجوي رشته گرافيك هستم (سال اول )
و به عنوان طرا توي يه شركت گرافيكي كار ميكنم

Ghamnevis

Well-Known Member
خوشبختم ، ايمان جان و ثميه خانم

اووووووووووووو كدوم پدر آمرزيده اي اين تاپيك رو از اعماق وحشت انگيز آرشيو و صفحات قبل آورده بالا ;)

به هر حال شايد بد نباشه دوباره اين تاپيك بياد بالا.

مخلصم
سايان

Mandana

Active Member
من ميدونم.زير سر اين مسعود بود.ديشب ديدم ارسال داده اين تاپيك اومده بالا!!!(:)

iman.prs

Active Member
بي خيال كه نارفيقه روزگار دل گرم تو نداره سايه سار
بي خيال اگه كه زير اين كبود ..................

شعر نوشتم!؟...D:....

Ghamnevis

Well-Known Member
اي آب زير كاه !
آبتين زير آب زني ميكني نه ؟ ;) راستي حالا كه ديگه تحت تعقيب نيستي بيا كامل خودتو به همه معرفي كن ، تا همه بدونن با چه موجودي طرفند [شوخي]

مخلصم
سايان

Mandana

Active Member
به چشم...
من آبتين خسروي هستم.20 سالمه و ديپلم تجربي دارم.امسال هم كنكور دادم.سراسري قبول شدم ولي آزاد.....
تخصصم توي فتوشاپه ولي زير آب زنيم هم بد نيست.ازونجا هم كه روزها ميخوابم شبها ميام نت.توي خونه هم به خفاش معروفم.رنگ مورد علاقه ام آبي و قرمزه ولي پرسپوليسي هستم(بي تعصب)ورزش مورد علاقه ام بسكتباله و هنوز هم بحش مشغولم(وقتي بيدار باشم)از آهنگهاي سبك متال هم شديدا خوشم مياد.عشق مرلين منسون دارم و از راب زامبي هم خوشم مياد.ولي گاهي سبكهاي ديگه هم گوش ميدم.ديگه عرضم به حضورتون كه همينا ديگه.شايد برم رشته ام رو عوض كنم.اگر اينكارو كردم بهتون خبر ميدم.سوال ديگه اي هم باشه در خدمتم...

Ghamnevis

Well-Known Member
كافيه
فقط شماره شناسمه و آدرس خونه رو بده بيايم خواستگاري :)

مخلصم
سايان

FashisT

Active Member
1. شهرام از تهران
2. همين يك ماه پيش رفتم تو 19 سال
3. تنيسو- هر چي كه سرعت داشته باشه!
3.rock-doom metal - death metall - alternative rock
4.photoshop cs-illustrator- parvin
5. .......
باقيشم يادم اومد ميذارم
فعلا

Mandana

Active Member
شماره شناسنامه ام 18 هستش(نفر هجدهم بعد از حضرت آدم)و در حال حاضر هم قصد زن گرفتن ندارم.ولي خواستم زن بگيرم آدرس بده من بايد بيام خواستگاري

جدیدترین ارسال ها

بالا