بچه ها این چه فونتیه؟

mehrnu6

Member
میگم این چه فونتیه؟اسم نرم افزارش چیه و میشه از اینم بهتر رسم کرد.تو اینترنت از این بهترشم دیدما ولی نمیدونم چطوری میشه ایجوری نوشت؟

پیوست ها

• آقا مجتبی.jpg
    آقا مجتبی.jpg
    168.9 کیلوبایت · بازدیدها: 35

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
شکسته نستعلیق. من خودم با میرعماد کار میکنم. ولی خب کلک و چلیپا هم هستن.
یا علی
:rose:

mehrnu6

Member
شکسته نستعلیق. من خودم با میرعماد کار میکنم. ولی خب کلک و چلیپا هم هستن.
یا علی
خب یعنی با میر عماد میشه؟ پس میگی الان چیکار کنم؟
از اینترنت دانلود کنم؟
تو خود نرم افزار بنویسم؟یکم راهنمایی کنی ممنون میشم

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خب یعنی با میر عماد میشه؟ پس میگی الان چیکار کنم؟
از اینترنت دانلود کنم؟
تو خود نرم افزار بنویسم؟یکم راهنمایی کنی ممنون میشم
بله با میرعماد میشه.
دانلود که کردید، نصب و اجراش میکنید و بعد میرید تو محیط Word. هر متنی که خواستید می نویسید و از قسمت فونت ها فونت WM_Shekasteh رو انتخاب میکنید. فونت های دیگه هم داره. با Alt+Space حروف کشیده میشن. با Alt+H هم شکل بعضی حروف مثل "ه" و"ل" و ... عوض میشن. البته راهنما هم داره خودش.
در آخر متن رو به حالت انتخاب درمیارید و Alt+C رو میزنید و فرمت EPS رو انتخاب میکنید و یکی از دکمه های Save یا Copy رو میزنید تا بتونید در نرم افزارهای گرافیکی ازش استفاده کنید.
یا علی

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
شکل حروف رو که با همون Alt+Space که گفتم میتونید عوض کنید. مثل حرف "ت" تو کلمه "حضرت".
برای تغییر مکان حروف هم باید کلمه رو انتخاب کنید و با نگه داشتن Alt و جهت های روی کیبورد مکانشون رو تغییر بدید. البته توی فتوشاپ هم میشه. وقتی وارد فتوشاپ کردین گزینه Shape رو انتخاب کنید و OK کنید تا بتونید حروف رو جابجا کنید.
بازم اگه مشکلی بود یه عکس بذارید از کارتون تا بیشتر توضیح بدم.
یا علی :rose:

mehrnu6

Member
مرسی که ج میدی بامرام.راستش یکی دوتاش کار میکرد ولی همه امکانات نهه.بعضی هاشونم نمیشد.حالا اشکال از وورد هست یا نرم افزاره نمیدونم.میدونی چیه من وقتی اینترنت سرچ میکنم از اون متن بالایی هم زیباترشو میبینم.یعنی واقعن با میر عماد کارکردن؟بعید میدونما.
دوتا سوال کارم
1-یه نرم افزاری معرفی کن و لینکشو برام بذار که بتونم نستعلسق بنویسم.
2- همه اون چیزایی که گفتی هم میشه تو فتوشاپ پیاده کرد؟دیگه از وورد نیارم فتوشاپ.

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خواهش میکنم.
ولی متوجه نمیشم یعنی چجور کار نمیکنه بعضی امکاناتش؟ درست انجام میدین؟ راهنماش رو حتماً بخونید.
خب مسلماً تنها با این نرم افزارها نمیشه به اون زیبایی که شما میگین درآورد. اگه یه اطلاعاتی از خوشنویسی داشته باشین و کار کرده باشین خوشنویسی، میتونید متنهای زیبایی دربیارید.
این نرم افزارها ایراداتی دارن که باید خودتون اصلاحش کنین.
پست اول هم گفتم. به غیر از میرعماد، چلیپا و کلک هم هستن. چلیپا رو کار نکردم ولی کلک به نظرم مشکل تر از میرعماده. ولی شاید کارش بهتر باشه.
توی گوگل سرچ کنید لینکش هست.
یا علی

m_karami

Member
با سلام
اون نوشته ای رو که من دیدم به احتمال خیلی زیاد با کلک نوشته شده خودم زیاد از این برنامه استفاده می کنم واقعا عالیه
همین الان اون نوشته رو با این نرم افزار نوشتم و پیوست کردم ببینید ...
برای دانلودش هم توی گوگل جستجو کنی احتمالا پیداش کنی البته ورژن 2010 اون رو سرچ کن (kelk 2010)

Untitled-1.jpg

m_karami

Member
شرمنده چند وقتی نبودم و دیر پاسخ میدم
امکانات این نرم افزار طوریه که میتونید نوشتتون رو خیلی زیبا و به دلخواه طراحی کنید و به نیاز خیلی کمی به ادیت توسط فتوشاپ پیدا میکنید
اما خود نرم افزار خروجی عکس و پی دی اف با کیفیت دلخواه به شما میده که میتونید وارد نرم افزار فتوشاپ کنید و ...
باز هم از دیر پاسخ دادنم شرمنده ام ...

mehrnu6

Member
مرسی عزیز.لطف داری
راستی میخوام از طرح های دوستان واسه کاری طراحی استفاده کنم.خودم زیاد خوش سلیقه نیستم.کسی میتونه آثار طراحی شخصی خودشو در قالب دی وی دی بهم بفروشه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا