[phpNuke] بين همه اينها آدم گيج نميشه ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miladspy

Member
خوب جالب شد :D

صادق جان !؟ استاد محترم بنده یک سوالی از شما داشتم !

آیا تمامی صفحات انجمن phpbb از روی فایل modules.php فراخوانی نمی شود ؟

آیا اصلا انجمن ربطی به modules.php دارد ؟

آیا تمامی مشکلات مدیران سرور فشار بیش از حد بر روی فایل modules.php نمی باشد ؟

آیا و آیا های دیگر :D

S4DEGH

Well-Known Member
من يك زماني به كسي گفتم كه ديگه حوصله كل كل كردن رو ندارم .. خودشم ميدونه كي هست .. و دقيقا يادش مياد .. براي همين چيزي نميگم !

ولي فقط همين رو بدون سيستم Phpbb از نظر ساختاري كامل با نيوك مچ شده و هيچ مشكلي نداره در صورتي كه درست روش كار بشه و حفره اي اتصالي كه درش وجود داره كامل رفع شده باشه كه در نسخه پلاتينيوم اين عمل صورت گرفته و نتيجه اش رو هم داده !!

J4vad

Member
صادق جان ما با شما هیچ مشکل و کل کلی نداریم ! بعضی ها جو سازی نکنند این وسط ، این یک بحث بود ما هم برامون سوال بود phpbb به صورت یک ماژول مشکل داره با چندین نیوک روی هاست تست شده ! البته باز هم میزارم در موقعی که نیاز است شرح می دهم ، صادق جان در اون مورد هم که گفتید بنده پیغام خصوصی دادم با همون شرایطی که گفتم ما هم حاضریم در موردی که گفتید تاپیک ایجاد کنیم البته اگر بعضی ها بزارند !!! تاپیک هم بی مورد به بیراه کشیده میشه !
یا حق .:)

آخرین ویرایش:

miladspy

Member
من يك زماني به كسي گفتم كه ديگه حوصله كل كل كردن رو ندارم .. خودشم ميدونه كي هست .. و دقيقا يادش مياد .. براي همين چيزي نميگم !

ولي فقط همين رو بدون سيستم Phpbb از نظر ساختاري كامل با نيوك مچ شده و هيچ مشكلي نداره در صورتي كه درست روش كار بشه و حفره اي اتصالي كه درش وجود داره كامل رفع شده باشه كه در نسخه پلاتينيوم اين عمل صورت گرفته و نتيجه اش رو هم داده !!

صادق جان پشیمونم کردیا !

پس معلوم است هنوز من را با کسانی دیگر اشتباه گرفته اید ! من فقط قصدم از صحبت با شما فقط فقط این بود که به اطلاعات خودم بیفزایم ! و نه اینکه بخواهم با شما جسارتن کل کل کنم که معمولا سعی کرده ام از چنین واژه ای همیشه دوری کنم !

چونکه واقعا از این واژه سودی به دست نمی آید !

امیدوارم که از حرفهای من ناراحت نشده باشید ! اگر شدید جسارت بنده را ببخشید

موفق و پیروز باشید

S4DEGH

Well-Known Member
صادق جان در اون مورد هم که گفتید بنده پیغام خصوصی دادم با همون شرایطی که گفتم ما هم حاضریم در موردی که گفتید تاپیک ایجاد کنیم البته اگر بعضی ها بزارند !!! تاپیک هم بی مورد به بیراه کشیده میشه !
مشكلي نداره .. شروع كنيم ... :)

صادق جان پشیمونم کردیا !

پس معلوم است هنوز من را با کسانی دیگر اشتباه گرفته اید ! من فقط قصدم از صحبت با شما فقط فقط این بود که به اطلاعات خودم بیفزایم ! و نه اینکه بخواهم با شما جسارتن کل کل کنم که معمولا سعی کرده ام از چنین واژه ای همیشه دوری کنم !

چونکه واقعا از این واژه سودی به دست نمی آید !

امیدوارم که از حرفهای من ناراحت نشده باشید ! اگر شدید جسارت بنده را ببخشید

موفق و پیروز باشید
خيلي جالبه ... :d اون زماني كه من اين رو به كسي گفتم شما هنوز آجا رو كشف نكرده بودي ...

پس چرا اومدي ،زودي پيغام دادي و ناراحت شدي ... :دي

چيكار داريد كي بود ... هر كي بود خودش ميدونه .... !!

بيخيالش ! :)

باز تاپيك منحرف شد !!

قفل /.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا