قالب بوگاتی

Yasharp

Active Member
سلام به همه ی دوستای گلم ( یه دوستی داشتم که می گفت این روز ها همه ماشین کار میکنن شما چطور؟)
این اولین ماشینی که بصورت کامل از اول تا آخر کار کردم لطفا هرایرادی که داره بگید ممنون میشم
در ضمن با 3ds max و Vray کار کردم :paint:

پیوست ها

• Bugatti.jpg
    Bugatti.jpg
    115.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28

Ali_CG

Well-Known Member
سلام. به عنوان ماشین اول خوبه
ولی میتونستی بیشتر روش کار کنی
بعضی جاها که مدل نشدن! بعضی جاها هم یه چیز دیگه مدل شدن!
رندر هم که . . .
ولی از انتخابت خوشم اومد! :wink:
رنگ قرمز و سیاه بهش بده از وایر هم عکس بزار!

موفق باشی . . . بووووووس :)

madmaster_3d

Well-Known Member
برای کار اول خیلی خیلی عالیه. فقط چندتا ایراد داره که اگر اشکال نداره بگم؟! الو بگم؟!
یکی اینکه اگر به لاستیک ها نگاه کنی رینگ و لاستیک میزون نیست یعنی رینگ یکمی اومده بالا.
لاستیک رو هم روش انگاری کار نکردی
اون نمره رو چرا اونجا گزاشتی؟!
متریال و رندر هم جای کار داره.
البته چون کار اوله ایراد عادی هستش منم یک ماشین ساختم پر از اشکال تو امضام هستش. ولی پشت کار داشته باش و ادامه بده معلومه استعدادش رو داری

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام خسته نباشی دوست عزیز
فکر میکنم مدلسازیتون زیر این متریال نامناسب تا حد زیادی پوشیده و خراب شده .. مثلا متریال تایر اصلا مناسب نیست . همونقد که روی مدلش وقت گذاشتین روی نور و متریال دهی هم وقت بزارین مطمئنا کار خیلی زیباتر میشه .
+ اینکه برای اولین کار خیلی خوب کار کردین . موفق باشید

Yasharp

Active Member
سلام و ممنون بابت وقتون که گذاشتین و کارم رو بررسی کردین راستش یکمی بلو پرینت هام مشکل داشت و کلا خستم کرد بخاطر همین رو لاستیک اینا اصلا کار نکردم حتی طرح هم ندادم بهش فقط خواستم زودی تمومش کنم و بذارم رو نت تا لااقل یه چیزی باشه بعد تو مدل سازی های بعدی وقت بیشتری بذارم
در رابطه با نور و بافت یکمی اشکال دارم نمیدونم چه جوری بگم برام مملموس نیست بدبختانه تا موقعی که برام ملموس نباشه نمی تونم درستش کنم یعنی هیچ تخیلی در این رابطه ندارم اخه من هر کاری که می کنم یه بار تو ذهنم می سازم و این ایراد کاره منه ولی چیکار کنم نمیتونم ترکش کنم
بازهم ممنونم از راهنمایهاتون

Yasharp

Active Member
در ضمن اگه دوستان آموزشی در رابطه با نحوه صحیح نور پردازی دارن ممنون میشم تا لینکشو بدن تا من هم استفاده کنم:green:

Flashium

Member
خیلی خوبه ... روی جزئیات و نور و بافت (تکسچر) بیشتر کار کن... یوکن!!

koorosh_kh

باحالترین کاربر
خیلی خوب شده بیشتر کار کنی بهتر هم میشه
موفق باشی:rose:

asa.graphic

Well-Known Member
سلام دوست من
خیلی خوب شده ... آفرین ... همینجوری پیش بری نتیجه های خوبی میگیری ... :rose:
موفق باشی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا