بی بی کد بودن

rasoulvalli

Well-Known Member
در این کار که فقط برای تمرین بود سعی کردم در حد توان و امکان به واقعیت نزدیک بشم و کار فتورئالیستیکی بوجود بیارم... البته به کمک دوست خوبم حامد همت یار. از maya & mental ray استفاده شده برای مدلینگ و تکسچرینگ و شیدر و رندرینگ. البته گلدون روی میز مدل آماده شرکت اورموشن هست.

از دونستن ایراد های کارم خوشحال میشم پس لطفا در نظر دادن راحت و رک باشید... متشکرم.

پیوست ها

• ToBe.jpg
    ToBe.jpg
    902.1 کیلوبایت · بازدیدها: 194
آخرین ویرایش:

amir.nemati63

کاربر VIP
شما که قبلا" در این تاپیک این کار رو گذاشتید و نظر گرفتید.

کارتون فقط یه ذره در رنگ ها تفوت داره...خوب بود در همون تاپیک و در ادامه ی کار قبل ارائه میکردید.
موفق باشید.

rasoulvalli

Well-Known Member
متشکر دوستای عزیز. والا نمیدونم من خیلی به اینجا آشنا نیستم مگه اینجا مخصوص برگزیده ها نیست؟ من فکر کردم با جایی که قبلا گذاشتم تفاوت داره. به هر حال عذر میخوام.

رفله سقف بخاطر اینه که من این کار رو از روی یه رفرنس ساختم که اونم دقیقا سقفش رفله ای زیاد داشت گچ نبود یه چیزی مثل سندبلاست یا اینطورچیزا.

راستی دوستان چطور میتونم درخواست بدم که این کار وارد تاپ گالری بشه؟ چون واقعا برای مدل و نور و تکسچر و رندرش وقت گذاشتم! از نظر شما دوستان ارزش تاپ گالری رو داره؟

soh-rab

Member
سلام کار خوبی شده به نظرم ...
آقا این سندبلاست و chromatic aberration چی هستن؟

rasoulvalli

Well-Known Member
سلام کار خوبی شده به نظرم ...
آقا این سندبلاست و chromatic aberration چی هستن؟

دوست عزیز سند بلاست همون شیشه هستش که با دستگاه خاصی بصورت مات درش می آرن و معمولا از پشتش نور به فضا پراکنده می کنن که مات بودن شیشه سند بلاست باعث نرمی و زیبایی نور میشه.

chromatic aberration یک افکت هستش که برای رئال تر شدن کار به اون اضافه میشه. در واقع شبیه سازی یکی از افکت های لنز دوربین عکاسی هستش در واقعیت. در این رابطه اگر سرچ کنین مطالب زیادی به دست میاد.

سلام رئال شده اما طرح خیلی زیبایی نیست فقط رئاله کار های تاپ گالری اکثرا ایده های زیبا هستند که خیلی زیبا هم روشون کار شده راستی تابلو یه ذره بامپش زیادنیست ؟

rasoulvalli

Well-Known Member
سلام رئال شده اما طرح خیلی زیبایی نیست فقط رئاله کار های تاپ گالری اکثرا ایده های زیبا هستند که خیلی زیبا هم روشون کار شده راستی تابلو یه ذره بامپش زیادنیست ؟

متشکر
بله در واقع زمان استارت خیلی تمرکز کردم که رفرنس خوبی انتخاب کنم
اما مثل این که اشتباه کردم چون چند نفر دیگه هم همینو بهم گفتند
در واقع زحمتی که برای این کار کشیدم اگر برای یک طرح خوب کشیده بودم مطمئنا جوایز زیادی کسب میکرد!
به هر حال برای تمرین و آموزش تجربه خوبی بودش.
بله بامپ تابلو هم کمی زیاد شده.

مدل خوبی هس اما اگه انعکاس ( رفلکت) نداشه باشه بهتر میشه وقتی داری رندر میگیری چند مورد را رندر بگیر اونوقت نظر خودت بهترین نظر خواهد شد. باور نکنی خیال خود را بفرست تا درنگردبی تو چون زیستم.
در ضمن رنگ و صد البته نوع رنگ با توجه به فضا خیلی تاثیر داره
اما طرح پرده من که خوشم نیومد یعنی متناسب با اتاق نیست میتونست بهتر از این هم با شه
مدل در خوب و کلاسیک هست نوع رنگش هم خوبه
و اما میز - پایین میز اصلا حالت انعکاس داره که معنی نداره سقف بالایی تناسب نداره البته اگه داشته باشه خیلی به چشم میزنه که زیبایی کار را مضاعف میکنه
تابلو دایواری کمی بزرگ میشد خوب میشد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا