به يک نرم افزار حسابداري نياز دارم ....

smd7m

Member
يک نرم افزار جامع و کامل حسابداري نياز دارم که بتونه کارهاي يک صندوق خيلي کوچک رو جواب بده ..
1- ثبت اعضاي صندوق
2- دريافت پرداختي
3- پرداخت
4- وام
----
مثل نرم افزارهايي که داخل بانکها ازش استفاده مي کنن
اگه دوستان لطف کنند و لينک بدند ممنون مي شم .... با تشکر

YTERROR

Active Member
بهترین برنامه به نظر من و همه برنامه نویسان و حسابدرا برنامه حسابداری کیان که قیتمش 170 هراز تومان که یک چیز فوق العاده ای و حجمش فقط 3 مگابایته

البته تویی بازار یکسری قفل شکسته اش اومد که 2 مگابات حجمش بود که سریعا اقدام شد و جمعش کردن ولی چون من خودم همون زمان خریرم به مبلغ 25 هزار تومان و دیدم بیشتر از امکاناتش بعلت شکستن قفل از کار افتادن ولی یکسال پیش توسط یکی از دوستام که کیان اصلی رو خریده بود کرکش کردم که در کنارش همه امکانات بصورت کامل اجرا می شوند اگه خواستید می تویند از طریق پیغام شخصی برای خرید برنامه بصورت آنلاین با من تماس بگیرید باهات کنار میام از نظر قیمت

bache +

Well-Known Member
می تویند از طریق پیغام شخصی برای خرید برنامه بصورت آنلاین با من تماس بگیرید باهات کنار میام از نظر قیمت
شما هم سقتونو با پول بريدنا:) شوخي كردم

YTERROR

Active Member
نه عزیزم منی که دارم کیان رو می فروشم که تویی جیب خودم نمی ره تویی بازار اگه بتونی گیر بیاری بالای 30 هزار تومان من کلی بخوا به این آقا بدم 10 تومان اونم بخاطر هزینه و وقتی که برای شکستن قفلش گزاشتم همین ایگس پی که هم گزاشتن شاید کارشون و راه بندازه مطمن باش اونقدر معرفت داریم که بی خودی نخوایم از دوست و .... پول نگیریم اگه هم لینک برای دانلود نیم زارم چون می دونم شرکتش برای فیلتر کردن سایت مجید آنلاین اقدام می کنه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا