به يه كليپ كار احتياج دارم

mehrshadsharifi

New Member
سلام به همه حرفه اي ها.
مخصوصا اين تايپيك رو اينجا زدم تا اونهايي كه حرفه با افتر كار ميكنن آشنا بشم.
من 3 ساله آهنگسازي ميكنم و تا الا 3 كار ازم بيرون رفته.قصد ارم يه كليپ توپ درست كنم و به pmc بفرستم.
حتي زنگ هم زدم به اين شبكه.
حالا يه نفر ميخوام كه حرفه اي باشه تا باهاش همكاري كنم.راجع به دستمزد صحبت ميكنيم.
[email protected]
09351672846
از مازندران.شهر سلمانشهر

آخرین ویرایش:

ehsun3d

Member
ممکنه بگی این شبکه ها با چه شرایطی موزیک ویدیو رو پخش می کنن. آیا پول هم می گیرن؟ pmc بهت چی گفت؟

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
تا اونجا من می دونم البته در مورد pmc فقط hd میگیره
ولی نمی دونم پول هم می گیرن یا نه

mehrshadsharifi

New Member
با 4 كيفيت زير قبول ميكنه..غير از اين قبول نميكنه:
- DVCAM
- Betacam SP
- Digital Betacam
- HDCAM

كليپ بايد تو زمينه هايه زير بهترين باشه:
شعر
حركت دوربين و مكان
كيفيت فيلمبرداري

پولي نميگيره ولي برايه هزينه هايه جانبي 50000 تومان ميگيره

حالا آهنگ هاي قبلي كه خوندي چي بود ؟! اسمشونو بگو ببينيم چي خوندي ؟!؟! اين آهنگت چطوريه ،‌در مورد چيه ؟!!؟!؟

ehsun3d

Member
نمونه آهنگي كه خوندم.تمام كاراش با خودم بود:

نمونه آهنگ:
http://www.4shared.com/file/198269639/6c26deb/marrow_bax_donya_128.html

آهنگتو شنیدم. جالبه. ویدیو کلیپش رو خودت بسازی هم ارزونتر تموم میشه هم یاد می گیری و برای بقیه هم میسازی پول درمیاری.

یه فیلمبردار عروسی پیدا کن صحنه ها رو بگیره بریزه تو کامپیوترت و خودت بشین با پرمیر ادیت کن و با افترافکتز هم افکت بذار.

یا اینکه اگه خودت نخواستی فیلمها رو بده به یکی که بتونه برات ادیت کنه. من میتونم این کار رو بکنم ولی ایران نیستم.

mehrshadsharifi

New Member
ببين من ميخوام كارم رو به شبكه بفرستم.خودم نميتونم كه رو پرده آبي كار كنم.من گفتم يه حرفه اي ميخوام كه رو آهنگم فيلمنامه بنويسه و من طبق فيلمنامه فيلمبرداري كنم و تك تك پلان هارو بفرستم تا برام اديت كنه.
اگه كسي هست بگه تا شمارمو بدم باهم صحبت كنيم.اينجوري نميشه.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
آهنگتو شنیدم. جالبه. ویدیو کلیپش رو خودت بسازی هم ارزونتر تموم میشه هم یاد می گیری و برای بقیه هم میسازی پول درمیاری.

یه فیلمبردار عروسی پیدا کن صحنه ها رو بگیره بریزه تو کامپیوترت و خودت بشین با پرمیر ادیت کن و با افترافکتز هم افکت بذار.

یا اینکه اگه خودت نخواستی فیلمها رو بده به یکی که بتونه برات ادیت کنه. من میتونم این کار رو بکنم ولی ایران نیستم.
آخه کار عروسی هیچگونه قائده ای نداره و بیننده هم هیچ انتظاری نداره
ولی واسه کلیپ سازی باید قوائد را دست کم بدونی
مفهوم شات ها را بدونی و . . .

aconital

Member
هه هه بامزه بود! من تاحالا کلیپ نساختم ولی ایده واسه اهنگت دارم :wink: اهنگت چون اوج نداره باید سعی کنی جوری کلیپ باشه که بییننده خسته نشه

wild-mans

Member
سلام
به نظر من باید فیلمرداریش رو حتما با چندتا دوربین بگیری اینطوری کلی تصویر داری که میتونی ازتوشون گلچین کنی البته اگه پاپ بخونی من بیشتر می پسندم فکر کنم مردم هم همینطور در ضمن آقا حمید تو میکس عروسی انتظاراتی دارن که موسی از عصاش نداشت:neutral:.
یا حق

ehsun3d

Member
سلام
به نظر من باید فیلمرداریش رو حتما با چندتا دوربین بگیری اینطوری کلی تصویر داری که میتونی ازتوشون گلچین کنی البته اگه پاپ بخونی من بیشتر می پسندم فکر کنم مردم هم همینطور در ضمن آقا حمید تو میکس عروسی انتظاراتی دارن که موسی از عصاش نداشت:neutral:.
یا حق

کسی موزیک ویدیو رو با چند تا دوربین نمی گیره. چون خیلی راحت میدونی دوربین رو تو انواع جاهای مختلف بذاری و به خواننده بگی چندباره بخونه. چند تا دوربین فقط برای سریال تلوزیونی استفاده میشه.

موزيك قبليت بد نبود ، ولي بهتره كليپ نكنيش ، چون خيلي خوب صدا نميكنه (نميتركونه):there:
ولي اگر خواستي اين آهنگ رو بسازي بهتره مثل Babak Tighe كار Cut Out انجام بدي ، چون آهنگت هم مثل ( شبيه )‌آهنگ تيغه ... !!
ولي اگر ميخاي موفق بشي بهتره كاراي سياسي و فرهنگي نكني ، بزن تو كار دامبالي:oops: (مثل تتلو ، ساسي ، اشكين ، ....) همشون مثل توپ تركوندن :cool: . معمولآ كمتر كسي حاضر ميشه براي آهنگهاي اينجوري كليپ بسازه:-< (به دلايل ...:snap:).
موفق باشي ...

mehrshadsharifi

New Member
نه بابا.من نمونه كارم رو فرستادم.اين رو كه كليپ نميكنم.آهنگي كه ميخوام تصويري كنم فان هستش و شبيه به آهنگ تيفه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من دارم كارم رو شروع ميكنم.ديگه نميتونم به اينترنت دسترسي داشته باشم.پس اگه كسي هست كه همكاري كنه با شمارم
تماس بگيره تا باهاش صحبت كنم.09351672846
قربون همتون كه اينقدر توجه كردين
باي برايه هميشه
---------------------------------------------------------

جدیدترین ارسال ها

بالا