به نظر شما کدام نوع طراحی وب سایت اصولی هست ؟

grlearn

Member
سلام

دوستان به نظر شما کدوم یک از روش های طراحی وب سایت اصولی هست

یکی اینکه کلا توی فتوشاپ طراحی بشه بعد با ابزار های خود فتوشاپ به صفحه html تبدیل بشه

یا تصاویر رو یکی یکی تو فتوشاپ طراحی کنیم بعد بیاریم تو یه نرم افزار مثل فرانت پیج خودمون تصاویر کنار هم قرار بدیم

alionline1366

Active Member
بهترین راه اینه شما دیزاینت رو تو فتوشاپ بزنی بعد بیس html صفحه رو بزاری و بعد تکه تکه عکسها رو به Html اضافه کنی البته این نظر شخصی من هست مهم راحت بودن شما در کار و منتج به نتیجه شدن خواسته شما هست

sepidweb

Member
به چند نکته بستگی داره.
مهمترینش چقدر گرافیست هستید، و چقدر طراح وب!
مثلا من در مورد گرافیک در حد مختصر و معمول می دونم و یک طراح وب تقریبا خوب هستم و یک برنامه نویس وب عالی!
بنابراین همیشه اجزاء سایت هام رو یکی یکی می سازم و کنار هم قرار می دم تا یه چیز خوب در بیاد. ولی کسی که بتونه طراحی یه سایت رو کامل در photoshop انجام بده بهتره اول طراحیش رو کامل کنه، بعد اون رو به html/css تبدیل کنه.
به چیزای دیگه ای هم می تونه بستگی داشته باشه....
مثلا چقدر می خواید طرحتون خلاقانه باشه و چقدر نیاز به تغییر داره (مثلا اگر از همون اول طرح معلومه و اصلا نمی خواید تغییرش بدید، تو فوتوشاپ کاملش کنید!) و چقدر برای انجام و تموم کردن کار وقت دارید... و عوامل دیگه.
بیشتر سلیقه ای هست.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
اگر می خواید از table استفاده کنید بهتره که فتوشاپ Html کنه اما اگر می خواید Css کنید دیگه اون کار عملا امکان پذیر نیست

grlearn

Member
اگر می خواید از table استفاده کنید بهتره که فتوشاپ Html کنه اما اگر می خواید Css کنید دیگه اون کار عملا امکان پذیر نیست

یعنی برای اینکه بخوام سایتم css باشه باید طرح ها رو یکی یکی طراحی کنم بعد با استفاده از یه نرم افزار اونا رو کنار هم بچینم

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
نه دوست من. یه آموزش طراحی صفحات استاندارد توی سایت هستش یه سرچ کن پیداش می کنی. اونو بخونی کاملا منظور من رو متوجه می شی چون به صورت کامل توضیح داده شده

pouya saadeghi

Active Member
طراحي در فتوشاپ ظاهر صفحه رو قشنگ ميكنه ولي در عوض هم حجمش زياد ميشه هم اينكه سايتتون با هر رزولوشني هماهنگ نيست .
من روش دوم رو پيشنهاد ميكنم:)

جدیدترین ارسال ها

بالا