به نظر شما تو cmyk زمینه رو همشو 100 بذارم یا فقط k رو؟

mehrnu6

Member
سلام یه کارت ویزیت میخوام کار کنم.میگم اگه همه cmyk رو 100 بذارم چاپش خوب در میاد یا فقط مشکی رو 100 بکنم؟
دفه قبل اندازه شو به ترتیب پیشفرض فتوشاپ y76،m68،c66،k90 گذاشتم زیاد جذاب نشد.متن زیاد خوانا نبود.اگه تمام 100 بزنم چطور؟
آخه یارو گفته باید زمینه ش سیاه باشه.فقط k رو 100 میزنم سیاه سیاه نمیشه

xgraphic

New Member
من چند وقتی تو چاپخونه بودم ببینید برای نوشته به طور قطع باید فقط k رو 100 بزنید در روزنامه ها و اگهی نامه ها بایستی فقط k 100 باشه ولی برای پس زمینه مشکی ترین اینه که همه رو 100 بزنید ولی باز من این رو پیشنهاد نمی کنم پیشنهاد علیرضا خوبه ولی می تونی شما مشکای ای رو در بیاری که به بقیه طرح کارت هم بخوره و در جابجایی زینک ها مشکلی براتون پیش نیاد بیشتر به تجربتون بستگی داره دیگه

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
بله ایوشن خواستن کارت ویزیتو بزنن

مشکی خالص اون رنگه من تست کردم و میدونم جواب میده
اگر همه رو 100 بزارید برای بکگراند یه اصطلاح هست که میگن بوور میشه ک مشکی کدر هست ولی اون درصد مشکلی خالص در میاد

mehrnu6

Member
ممنون از راهنماییون.راستش برام خیلی جالبه.نمیدونستم.ایول آقا علیرضا.بنظرت اگه کا رو 100 بذارم مشکلی پیش میاد؟آخه زمینه شو 100 گذاشتم.بذار عوضش کنم.

mehrnu6

Member
آقا علیرضا میترسم این رنگو انتخاب کنم.اگه مشکل پیش بیاد چی؟
آخه مونیتور سرمه ای دیده میشه؟نکنه سرمه ای درش بیاره؟

GsGraphic

Well-Known Member
مشکی خالص اون رنگه من تست کردم و میدونم جواب میده
اگر همه رو 100 بزارید برای بکگراند یه اصطلاح هست که میگن بوور میشه ک مشکی کدر هست ولی اون درصد مشکلی خالص در میاد[/QUOTE]

آقا علیرضا میترسم این رنگو انتخاب کنم.اگه مشکل پیش بیاد چی؟
آخه مونیتور سرمه ای دیده میشه؟نکنه سرمه ای درش بیاره؟

دوست عزیز علیرضا جان از دوستان با سابقه تو طراحی و چاپ هستن . وقتی میگه تست کردم یعنی درسته دیگه داداش من:cool:
البته خود من هم توی کتابهای کنکوری که برای کاردانی خوندم این موضوع رو دیده بودم

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
شما اگر خیلی بیشتر میخوای مطمین شید به چاپخونه ای ک میخوای طرحتونو بدید بگید
اما این کاریه ک من خیلی ساله برای مشتری هام میزنم چون مشکی 100% در نمیاد و همونطور ک گفتم بوور میشه
حالا شما باز هم از چاپخونتون بپرس مشکی خالص درصدهاش چنده ! یکم تفاوت دارن اما نه خیلی

این هم یک نمونه کار چاپ با همین کد رنگ
یکم نویز داره به خاطر دوربین گوشی هست

test.jpg

svheydari

New Member
اگه نوشته ها خراب میشن نوشته ها رو K=100 و لایه نوشته ها رو Multiplay کن

ahmadfani

Active Member
دوستان اصلا ربطی به رنگ ها نداره.این بستگی به دستگاه چاپ داره.شده بعضی وقتا رنگهارو تو صفحه نمایش یه رنگ زدم ولی چاپخونه رنگ دیگه زده.کمتر چاپخونه ای هست که حرفه ای عمل میکنن.درآوردن رنگ سیاه خالص کار هر چاپخونه ای نیست.با این تنظیمات که دوست خوبمون گفت امکان داره چاپخونه باز رنگو درست ئر نیاره.لطفا دقت کن که بعدن مشکل پیش نیاد.بهتره با چاپخونه قبلش حرف بزنی

جدیدترین ارسال ها

بالا