به نظر شما باید چیکار کنم که سایتم خیلی خوب در بیاد؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان.
من می خوام یه سایت در مورد نرم افزار مایا بزنم.می خوام انجمن هم واسش بزارم.می دونم که به مجید آنلاین نمی رسه.
حالا من چی کارایی انجام بدم که این سایت خوب از آب دربیاد؟چی کار کنم؟
آیا نرم افزار مایا به تنهایی کافیست یا باید بخش ها مرتبط به نرم افزار های دیگر راهم بزنم.
در ضمن یه سوال دیگه خارج از گرافیک.
از کجا می تونم یه برنامه نویس وب استخدام کنم.زبان برنامه نویسی اون مهم نیست.برای من گرافیک سایت مهمه.
آیا قرار دادن مسابقات رو بازدید و رنک پیج اون تاثیر داره؟

ممنون می شم به سوالاتم جواب بدید.

موفق باشید.

jamal13647850

New Member
با سلام و احترام
مجموعه ما متشکل از تعدادی از جوانان فعال و مجرب آمادگی دارد این پروژه را به نحو احسن تحت شرایط زیر انجام دهد.
اعزام رایگان کارشناس به محل و آنالیز پروژه
6 ماه پشتیبانی رایگان
عدم استفاده از نرم افزارهای آماده از جمله cms ها
قالب اختصاصی
کدنویسی کاملا سفارشی و منطبق با پروژه شما
*********** قاسمی
با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
rlmd من مجبورم شمارو به مدیر کل گزارش بدم .

شما کاربر ها هیچکدوم حاضر نیستید قوانین رو حداقل یکبار بخونید .

jamal13647850 شما هم خوب سو استفاده میکنید .

آخرین ویرایش:
آقا دیگه غلط کردم.این آخرین بار بود.شما به بزرگی خودت ببخش.نا سلامتی ما مرد های ایرانی ، برادر هایی هستیم که پشت همیم.شما این دفعه رو ببخش.
خواهش می کنم.
موفق باشید.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ناسلامتی ما برادر ها هر کدوم یک اعصابی داریم . شما یک بار به خودت زحمت خوندن ندادی بعد از این همه که به شما گفتم .
درضمن دیگه این غلط کردم غلط کردم جواب نمیده ، گزارش دادم .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:
موفق باشید بخوره تو سرم.شما زندگی و آینده من رو خدشه دار کردین.الآن مدیر منو اخراج می کنه.
با کلی زحمت 55 تا تشکر به دست آوردم.اون وقت به همین راحتی از دست بدم؟
نه آخه این پست چه اشغالی داشت؟شما من رو دچار اختلالات روحی و جسمی و ..... کردین.
آقای (لینک برا همیشه) می دونی چی کار کردی آقا حمید.
من اولش می دونستم تو این انجمن اونایی بهترن که باهاشون ارتباط برقرار نمی کنم.
در ضمن من قوانین رو خوندم یک بار.

موفق باشید

rezaoptic

Well-Known Member
موفق باشید بخوره تو سرم.شما زندگی و آینده من رو خدشه دار کردین.الآن مدیر منو اخراج می کنه.
نه آخه این پست چه اشغالی داشت؟شما من رو دچار اختلالات روحی و جسمی و ..... کردین.

دوست عزیز خب هر پستی جای داره آخه این تنها ربطش اسم او مایا هست فقط شما باید این پست رو تو قسمت طراحی سایت های اینترنتی میزدین یه خورده اسکورول موس رو بدین پایین انجمنشو میبینین.
موفق باشید

mohammad@er

Well-Known Member
سلام دوستان.
من می خوام یه سایت در مورد نرم افزار مایا بزنم.می خوام انجمن هم واسش بزارم.می دونم که به مجید آنلاین نمی رسه.
حالا من چی کارایی انجام بدم که این سایت خوب از آب دربیاد؟چی کار کنم؟
آیا نرم افزار مایا به تنهایی کافیست یا باید بخش ها مرتبط به نرم افزار های دیگر راهم بزنم.
در ضمن یه سوال دیگه خارج از گرافیک.
از کجا می تونم یه برنامه نویس وب استخدام کنم.زبان برنامه نویسی اون مهم نیست.برای من گرافیک سایت مهمه.
آیا قرار دادن مسابقات رو بازدید و رنک پیج اون تاثیر داره؟

ممنون می شم به سوالاتم جواب بدید.

موفق باشید.

سلام !

دوست عزیز سایت نیاز به متخصص داره و من فکر نکنم شما متخصص باشید و بتونید از پس یه سایت بر بیاید نکه بیاین مطالب بقیه سایت هارو کپی کنی !

گرافیک چه ربطی داره یه کد نویسی ! شما اگــــــــــــــــــــــــــــر احیاناً خاصی همچین کاری کنی نیاز به یه گرافیست داری ... !!!

موفق باشید

استاد rlmd شما این ادبیات رو از کجا میاری !

واقعا برای بنده جای تعجب و حیرت هست ... !!!

اگر قرار باشه اینده شما از یه بن شدن خدشه دار بشه همون بهتر که بشه !! (شما سنی نداری ! جا برای پیشرفت بسیار هست )

بهتره قوانین رو رعایت کنید تا مدیر شما رو اخراج نکنه !!!

عزیزم بابت تشکر پول نمی دن ! یه نگاه به پروفایل عارف یا بهزاد یا حمید بنداز ! اونها این همه تشکر جمع کردن به کجا رسیدن !!!!!! .....

نکنه بابت تشکر پول می دن !

شما نصف پست هات و تاپیک هات اسپم هست !!!

اگر قرار باشه کسی با یه تذکر دچار اختلا الات روحـــــــــــــــــــــــــی و جــــــــــــــــــــــــسمی بشه مسلماً در آینده در جامعه دچار مشکل میشه !

در آخر یه پیشنهاد دوستانه بهت می دم ::: شما علاوه بر خوندن دوباره قوانین بهتره کتاب ادبیات فارسی هم بخونید !

جمله بندی هاتون خیلی بده ....

یا علی .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا