به نظرتون کسانی که پیشرفت می کنند اول دوبعدی یاد میگیرن بعد سه بعدی؟

ProgramingM

New Member
سلام من خیلی دوست دارم بدونم آیا کسانی که توی زمینه انیمیشن فعالیت می کنند از گرافیک و دوبعدی ش.روع می کنند بعد توی سه بعدی پیشرفت می کنند یا نه؟
متــــــشکر.

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فکر نکنم ProgramingM جان که این یه اصل باشه برای سه بعدی کار شدن اما کسایی که با دوبعدی آشناییت دارند و بعد می رن تو زمینه سه بعدی بهتر و سریعتر می تونن پیشرفت کنن. علاوه بر این اصولا سه بعدی کارها به کارهای دو بعدی نیازمند هستن مثل ساخت تکسچر. پس می بینیم حتی اگه از دو بعدی هم شروع نکنن مجبور به استفاده از اون هستن پس بهتر اون رو یاد بگیرن.

ProgramingM

New Member
پس به نظرتون اول باید اصول گرافیک بعد با نرم افزارهای دوبعدی بعد با سه بعدی کار کنند تا پیشرفت کنند درسته؟
آخه من هر کسی که خاطرشو می خونم می نویسه اول دوبعدی کار می کردم بعد زدم تو کار سه بعدی

mg_mahyar

Member
خاطرات میخونید؟
من خودمم دو بعدی کار کردم. بعد سهه بعدی. کلا یه اصل نیست ولی قانون نا نوشته هست. یعنی کسی که دو بعدی بلد نیست نمیتونه خوب از line استفاده کنه. خیلی جا ها مشکل میخوره. دو بعدی هم دو بخشه. فتوشاب و یه برنامه ترسیمی . من با freehand راحتم ولی خوب منسوخ شده. corel یا ایالاستریتور رو هم جواب میده. یکی از این سه تا به همراه فتوشاپ رو یاد بگیر.

جدیدترین ارسال ها

بالا