به شدت نیاز به کمک ...

Peyman_MD

Member
یکی از درایو های من مشکلی پیدا کرده که وقتی روش کلیک میکنم هارد بعد از کلی خر خر کردن یک پیغام میده که باید درایو کلا" فرمت بشه. متاسفانه هر کار میکنم مثل Check drive میگه توی این Volume نمیتونه ران بشه.

این مشکل رو هر چند وقت یکبار پیدا میکنم.مخصوصا" بعد از نصب ویندوز جدید.اما اینبار فایلهای مهمی دارم و به هیچوجه نمیتونم فرمتش کنم.

ویروس هم نیست که آنتی ویروس پیداش کنه کنه.نمیدونم مشکل از کجاست.

لطفا هر کس میدونه کمک کنه.
پیشاپیش ممنون.

ققنوس

Member
با پارتیشن مجیک امتحان کردی؟درایوی که این مشکلو میده کدومه؟

Peyman_MD

Member
ایندفعه نه...
اما دفعه های قبل که امتحان کردم جواب نمیداد.

درایو F ...
راهی هست؟؟؟

Peyman_MD

Member
اومدم با پارتیشن مجیک حلش کنم ....پاک شد !
اعصابم داغونه...
امیدوارم بشه با recovery بعضیهاشونو بازیافت کنم.

اگه کسی راهی میدونه که این مشکل دفعه بعد تکرار نشه ممنون میشم راهنمایی کنه

ققنوس

Member
هههههه اومدم چشو درست کنم انگشتم رفت تو دماغت!!!!
39.gif

برای ریکاوری اینو من تو هاردم داشتم آپلود کردم تو رپید شیر
http://rapidshare.de/files/19619656/FinalRecovery.2.0.1.6.rar.html

برنامه خیلی قوی ای هست.اسمش final recovery هست..

من یه راه حل دیگه هم دارم
90.gif
13.gif
البته میترسم این دفعه کل هاردت فرمت بشه
272.gif
پیشنهادم این بود که بیای پارتیشن بندی رو از اول بکنی
285.gif
البته راستی یه چیزی من قبلا دیده بودم برای این مشکل.مدل هاردت چیه؟

Peyman_MD

Member
بازم اینقد معرفتو داشتی که همونی رو که میدونی بگی ..دمت گرم...

Maxtor 6Y120L0 هم مدلشه.. اون کارم قبلا" امتحان کردم فایده ای نداشت ! و الان دیگه حقیقتا" میترسم...

با rECOVERY mY fILES چیز زیادی بازیافت نشد.
این خیلی قویه؟ اگه فایدهای نداره بیخیال شم. چون درایو پر کردم !

ققنوس

Member
والله من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه مگه این که مشکل سخت افزاری باشه
بهتره توی pt هم مطرح کنی.فکر کنم جوابتو بدن

siavash-tanha

Well-Known Member
Peyman_MD گفت:
یکی از درایو های من مشکلی پیدا کرده که وقتی روش کلیک میکنم هارد بعد از کلی خر خر کردن یک پیغام میده که باید درایو کلا" فرمت بشه. متاسفانه هر کار میکنم مثل Check drive میگه توی این Volume نمیتونه ران بشه.

این مشکل رو هر چند وقت یکبار پیدا میکنم.مخصوصا" بعد از نصب ویندوز جدید.اما اینبار فایلهای مهمی دارم و به هیچوجه نمیتونم فرمتش کنم.

پیشاپیش ممنون.

مطمئن باشین که مشکل مشکل سخت افزاریه

به احتمال زیاد هم از هارده ، پس دیگه بش اعتماد نکن و اطلاعات مهمتو رایت کن

nitco

Member
من یه بار به همچین مشکلی برخوردم . شاید کاملا شبیه این نباشه ولی دونستنش برات ضرر نداره
به این صورت بود که وقتی می خواستی بازش کنی کلی خرخر می کرد بعد تازه باز نمیشد ÷یغام میداد که باید فرمت کنی .وقتی هم هجمشو می گرفتم صفر بود ظاهرا فایلهای سیستمیش بود
من اول ریکاوری کردم و مطمئن شدم که اطلاعاتم کامل بدست اومده فورمتش کردم.این موضوع زمانی بود که یه ویروس نفس کامی رو گرفته بود.

majid2x

Active Member
منم از همین هارد Maxtor 6Y120L0 استفاده می کنم و اطلاعات خیلی خفن و خوبی روش داشتم که یک دفعه یک مشکل پیش اومد و پاک شد الان هم فایل های اصلیش رو نمیشناسه

147896321

New Member
Peyman_MD گفت:

پیشاپیش ممنون.
:oops:
من یک میهمان هستم داشتم تو اینتر نت میچرخیدم دیدم نیاز به کمک داری گفتم بهت کمک کنم
شما از سیستم مکانیک استفاده کن تو این برنامه سیستم شیلد هست که مربوط به هارد دیسکه
شما اگر از این برنامه استفاده کنی به احتمال زیاد موفق میشی من هر یک ماه یک بار باید ویندوزم رو عوض
میکردم اما با این برنامه تا حالا 3 ماهه که عوض نکردم خلاصه بدردت میخوره اگر کرک یا سریال برنامه رو خاستی تو وبلاگ من بنویس :oops:
http://vahidfar.myblog.ir

logo.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا