به دو نفر فلش کار در مشهد نیازمندیم

Mr_lesani

Member
با سلام به دوستان و همکاران گرامی

اول از همه به مدیران بخش فلش فروم مجید انلاین سلام عرض نموده و بگم که من در خواست خود را در بخش کاریابی سایت گذاشتم و چون به نتیجه ای نرسیدم با اجازتون این آگهی رو هم اینجا میزنم تا دوستان فلش کار مشهدی ببینن .:rose:

به 2 نفر فلش کار در حد متوسط به بالا که با افکتها و محیط نرم افزاری ادوبی فلش ترجیها CS5 آشنایی کامل داشته نیازمندیم برای ساخت محتوای آموزشی و به این نکته هم اشاره کنم که در ساخت این آموزشها هیچ نیازی به یاد داشتن زبان اکشن اسکریپت نیست .
در این آموزشها از فیلم ، عکس و متن و موسیقی استفاده میشود . کسانی که میتوانند از عهده ی کار برآیند فقط و فقط در مشهد باشند . میتوانند به آدرس ایمیل زیر نام و مشخصات و شماره تماس خودشون رو بفرستند تا بنده باهاشون تماس گرفته و هماهنگی لازم رو بکنم .

--------------------------------------

تکمیل شد :)

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام آقای لسانی
خوب هستین برادر؟
:)
چه عجب من چشمم به جمال آیدی شما روشن شد
خواستم بگم اگر آقای بصیری هستند ، من هم هستم ، خیلی دوست دارم در کنار ایشون کار کنم ، آقا پول هم نمیگیرم ، خوبه ؟
هرچند اگه محمد جان این زنبیل ما رو قبول کنه
شماره موبایلم رو محمد عزیز داره خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم :rose:

Mr_lesani

Member
دوستان من کاره ای نیستم و شرکتی که باهاشون کار میکردم این در خواست رو داده بودند و با دو تا از بچه ها قرارداد بستند و متاسفانه فعلا نیازی ندارند .
موفق باشین .

hdnsoft

Well-Known Member
مستر لسانی گرامی حداقل پست اول رو ویرایش میکردین ، خب ، این همه امت همیشه در صحنه اومدن و پیغام دادن و رفتن ، حالا هیچی !
:) بابا ایول

جدیدترین ارسال ها

بالا