به این سایت نگاه کنید

jaberjiji

Member
کسی نیست به من کمک کنه خوب اینا رو دیدم ولی نمی دونم باید کجا بزارم کار نمی کنه ؟

sajjad_eb

Well-Known Member
کسی نیست به من کمک کنه خوب اینا رو دیدم ولی نمی دونم باید کجا بزارم کار نمی کنه ؟

کسی که کمک کنه هست اما متاسفانه شما درست برخورد نمی کنید
مثلا یه بار تو این پست سوال کردین و من جوایتون رو دادم و شما نه تنها نگفتید که اون به کارتون اومد یا نه بلکه همون فرداش رفتین تو یه پسته دیگه پرسیدین.
همینجا هم جواب شما داده شدش. + و + مگه بده ؟ کجاش به درد نمی خوره ؟ بهتر از اون سایتی هست که شما معرفی کردی . اون که اصلا تو فایرفاکس کار نمی کنه . اگرم اینا به کارت نیومده بگو به چه دلیل که بشه بهت کمک کرد نه اینکه بگی :

نه به درد نمی خوره

sajjad_eb

Well-Known Member
البته
کمک در مورد استفاده از همین ها می خوای یا کمک برای پیدا کردن یه نوع کد دیگه ؟

jaberjiji

Member
نه همون رو الان می خوام استفاده کنم نمی شه کار نمی کنه اگهخ میشه راهنمتایی کنی ممنونم می شم

sajjad_eb

Well-Known Member
نه همون رو الان می خوام استفاده کنم نمی شه کار نمی کنه اگهخ میشه راهنمتایی کنی ممنونم می شم

کار نمی کنه ؟ شما چی کار کردین که کار نکرد ؟ مراحلی رو که انجام دادی رو می شه بگی تا ببینیم کجاش مشکل داره ؟ ممنون .

sajjad_eb

Well-Known Member

کار نمی کنه ؟ شما چی کار کردین که کار نکرد ؟ مراحلی رو که انجام دادی رو می شه بگی تا ببینیم کجاش مشکل داره ؟ ممنون .

sajjad_eb

Well-Known Member
اگر از روی توضیحات رفته باشی حتما کار می کنه => پس می شه نتیجه گرفت که شما از روی اون جولو نرفتین و یا یه کار بدیهی رو انجام ندادین.
خوب حالا چی کار کردی ؟
42.gif

jaberjiji

Member
دوست عزیز سلام ببین مثلا من الان می خوام این منو را بزارم تو سایت خوب
http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/omnislide/index.htm خوب من باید فایل مذکور رو دانلود کنم که این کار رو کردم درون 2 تا فایل جاوا اسکریپه حالا باید چی کارکنم ؟ در ضمن من با فرانت پیچ کار می کنم .
بقیه کدها که با csc نوشته شده چی من اصلا در باره این کدهای نمی دونم ممنونم می شم کمک کنی؟
در ضمن یه کد می خواستم که بگ گراند رو متغیر کنه یعنی هر بار یه بک گراند ....

جدیدترین ارسال ها

بالا