به اين بنده حقير كمك كنيد

سلام
من ديروز يك هاست + دامين از bcentralhost.com گرفتم 8)
خیلی توپه فقط چند تا سوال از شما ها داشتم
1- آقای حرفه ای اینجا فایل های زیپ بدون ساب دایرکتوری باز میشن (چرا؟)
2- آیا میشه با دات نت چیزی نوشیت که دستی فایل رو اکسترکت کنه
3- این ساب دامین چطوری با یک آدرس ارتباط برقرار میکنه ؟؟؟
(آقا امید اگه گزرت به اینجا خورد جون من جواب بده :roll: )
و اما سوال حرفه ای
ببینید دوستان ما یک دیتا بیس داریم گه میخواهیم یک قالب رو توی اون قرار بدیم !!
حالا سوال :
چطوری میشه برنامه ای نوشت که تگ ها رو به کد های ای اس پی مثل <%UserNAme=%> تبدیل کنه ؟؟ :roll:
خودم نوشتمش ولی کد ها ترجمه نمیشند و توی صفحه همونطوری لود میشن
اگه این کار امکان نداره پس پرشین بلاگ چیکار کرده ؟ هان
میدونم میشه از یک فایل استفاده کرد ولی اون برای وبلاگ شخصی بکار میره
پس این ASP-Rider چیکار کرده
فکر کنم اومده کد ها رو بصورت دستی ترجمه کرده باشه که فکر نمیکنم روش جالبی باشه !!
لطفا هرکی این کاره هست بیاد جلو :wink: نوکریم :oops: 8)
راستی یک سیستم انجمنی توپ با امکانات یک سوپر وایزر و مدیر و... داریم (کلا به فارسی) نمونه اش هم توی اینترنت نیست خودمون ساختیمش اسمش هم Trucking-Plus هست که هرکی خواست براش میفرستم (اما اول باید یکی جواب سوال من رو بده تا سیستم کامل بشه )
منتظر جوابتون هستم لطفا کامل توضیح بدید ممنون

omidak

Active Member
سلام:
اگه موضوع ارسال ات رو عوض ميكردي تا الان 50 نفر جواب اتو داده بودن :lol: :wink:
1.يك نمونه برات فرستادم از اون استفاده كن :wink:
3. بايد SubDomain رو alias کنی به اون آدرسی که میخوایی :wink:

خوب مسکه شما موقع اجرایه برنامه دارید کد رو اضافه میکنید. این کار امکان نداره.
شما فکر اشو بکن که این طوری بود. بعد من میومدم تویه یکی از سایت هایه ASP یک نامه میفرستادم و اینو توش مینوشتم < %= Conn.ConnectionString % < چه اتفاقی میوفتاد؟
یا اینکه < % Conn.Execute("Delete From Table1 Where ID > 0 % <
یاری دارو ندارش میرفت.
پس این کار غیر منطقیه.
سایتهایه مثل PerisanBlog میاد مابین <persianblog> </persianblog> رو میگیره و بعد داخل یک Do While میزاره و تمام تگهایه کلیدی رو با Replace به اطلاعات Database تغییر میده
موفق باشی :wink: موضوع نامه ات رو هم عوض کنی خوبه :wink:

نخونيدش (بدرد بچه ها نميخوره )

اميد جان دستت درد نكنه :wink:
ولي چطوري اجرا ميشه 8O يعني فايل زيپ كجا بهش معرفي ميشه :roll:
ولي دمت گرم عجب چيزي نوشتي ها :roll: :wink: :arrow:
اما
1- واسه عنوان چشم :arrow:
2- اخه چطوري هر كاري ميكنم نميشه Alias نمیشه وارد Alias هم که میشم میزنه شما دوتا ساب دامین در شاخه web/ دارید و WEb/ رو نمیشه تغییر داد چرا ؟؟؟
3- اگه ميشه واسه اون تگ ها هم يك فايل بزاري ممنون من هر كاري كردم نشد (بعبارتي خود كشي كردم :cry: )
4- ببين اگه ميشه بعد يه توضيح بدي چطوري مشيه يك تگ مثل همون پرشين بلاگ رو توي While قرار بدی ؟؟؟؟ من که هر کاری میکنم توی While و loop نمیشه چرا ؟
از Replace فقط میتونم برای تغییر استفاده کنم مثلا یک فوحش رو تبدیل به .... کنه ولی واسه این تگ ها دارم دیوونه میشن صفحه اصلی سیستم رو برات میفرستم تا ببینیش البته Mht هستش انشاالله تموم شد میزام برای دانلود :«
یک وبلاگ گروهی هستش :«
ترو بخدا جواب رو بهم بده ممنون منتظرم :oops:

Babak Sateli

Active Member
دوست من

براي ارسال خود يك عنوان مناسب انتخاب نماييد ....

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد

لطفاْ به قوانين انجمن ها احترام بگذاريد ....
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?p=25665

با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا