بهم ریختن encoding

behnamben

New Member
مشکلاتی در ورود ، خروج و encoding صفحات restricted برای کاربران ثبت شده

با سلام
من همون مشکل قبل را هنوز دارم و وقتی به عنوان یک کاربر ثت شده وارد می شوم در بعضی از صفحات که دسترسی به آنها محدود شده encoding صفحات بهم می ریزه و western European می شود البته آقای فیزومندان من اون دو تا خط کد را هم درست کردم و باعث شد اکثر صفحات درست شود الی این یکی .
2.در ضمن خروج کاربر انجام نمی شود یعنی وقتی روی لینک خروج کلیک می کنم پیغام "شما به این قسمت دسترسی ندارید را می دهد لطفا با نام کاربری و رمز عبو وارد شوید ".
3.هنوز برای ارسال مطلب توسط کاربر نیز پیغام خطا می دهد.section را روی بخش مورد نظر تنظیم کردم
itemid=0 می باشد اما کار نمی کند!:cry:
4مهمچنین بعضی وقتها که با نام کاربری یک کاربر ثبت شده وارد می شوم منوی کاربری اصلا ظاهر نمی شود.
لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

mambolearn

Active Member
اگر ممکنه یوزر پسورد سایت رو بدین تا کامل چک کنم . اینطوری نمیتونم نظر درستی بدم .

یا علی
فیروزمندان

behnamben

New Member
یک سوال

با سلام
من برای امتحان کردن مطلب فوق با نام کاربری و رمز عبور وارد سایت mambo.ir شدم ولی اونجا هم به عنوان یک کاربر معمولی اجازه ارسال مطلب را نداشتم.آیا یک کاربر در سطح registered نه سطوح بالاتر اجازه ارسال مطلب را دارد ؟ اگر اینطور است چرا در سایت mambo.ir هم همان پیغام عدم دسترسی را می دهد.
با تشکر

behnamben

New Member
با سلام
آی سطح Registered امکان ارسال مطلب دارد
با تشکر

آخرین ویرایش:

mambolearn

Active Member
ما در سایت مامبو آی آر تغییراتی که در انجمن ذکر کردیم رو اعمال نکردیم به همین دلیل هست که شما اجازه فرستادن خبر رو ندارید . به صورت پیشفرض کاربرانی که در درجه اونها Registered هستند نمیتونند خبری ارسال کنند مگر اینکه اون لینک رو عوض کرد ...

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا