بهم ریختن تنظیمات اولیه

سلام .
من برای تنظیمات texture یه plueprint به خورده دست کاری کردم max رو برای همین موضوع دیگه حالت اولی‌ خودشو رو نداره حالا هر کاری که می‌کنم به حالت اولی‌ خودش بر نمیگرده حتی وقتی‌ که پاکش کردمو دوباره نصبش کردم نمیدونم باید چی‌ کار کنم اگه کسی‌ راهنمایی کنه ممنون میشم .
در مورد تنظیمات هم باید بگم که اندازهٔ ورتکس‌ها به هم خورده در نمای پرسپکتیو ورتکس‌ها دیده نمیشن در حالت ادیتیبل پولی‌ وقتی‌ پلیگن رو انتخاب می‌کنم اصلا خیلی‌ عجیب غریب همه چی‌ به هم میخوره در بعضی‌ حالت‌ها هم نمی‌شه از ادق استفاده کرد چون دیده نمیشن باید چند بار زوم کنم تا بتونم ببینمشن
ممنون اگه کسی‌ بتونه راه نمایی کنه :cry:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
دوست عزیز از منوی customize گزینه custom ui and default switcer رو انتخاب کن بعد روی defult ui اونو set کن:)

ali_118

کاربر VIP
با پاک کردن فایل 3dsmax.ini تنظیمات برنامه به پیشفرض بر میگرده .

Note: By default, the 3dsmax.ini file will be located under the path C:\Documents and Settings\<username>\Local Settings\Application Data\Autodesk\3dsmax\<version>\enu in XP and under the path C:\Users\<username>\AppData\Local\Autodesk\3dsmax\<version>\enu in Vista. These paths include hidden folders, so be sure to enable the ability to see hidden folders in Windows.
منبع: Autodesk.com

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا