بهرام رادان

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مشکل شما با چشما تا زمانی ادامه داره که شما یه لایه می سازید و توش رو رنگی می کنید و میذارین جای چشم!!!

خوب این اگه توی برنامه Paint بود مشکلی نداشت چون این برنامه هیچ امکاناتی نداره ولی فتوشاپ با این همه امکانات پیشرفته می تونه چشم رو حتی از چشم طبیعی قشنگ تر بسازه!!

من توی اون تاپیک قبلی هم بهت گفتم که ولی یه لایه رو بعنوان چشم قرار میدی Mode لایه رو تغییر بده و انجام Modeها رو امتحان کن تا اونی که مدنظرت هست دربیاد

موفق باشی

mohsenshahab

Active Member
سلام حالا اخرش من چشمم رو تو یه لایه مجزا بزارم یا تو همون لایه بکشم؟؟؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مگه تو تو یه لایه می ذاری؟ !!!!!!

نه بابا لایه ها باید مجزا باشه حتی اون براشهایی هم که کار کردی همه باید از لایه عکس اصلی جدا باشن که اگه یه مشکلی چیزی پیش اومد بتونی لایه رو ویرایش کنی نه کل عکس رو از اول درست کنی

mohsenshahab

Active Member
خب منم همین کارو میکنم ولی فکر کردم که میگی چشمش رو باید تو همون لایه اصلی بذاری

mamali132002

Active Member
محسن جون به نظرم یه تغییر کلی باید روی کارات انجام بدی... این اولین و دومین کارت نیست که بخوایم بگیم خوبه!
هرچی آدم جلوتر میره سطح توقع هم بالاتر میره یه ذره با رنگ ها بیشتر بازی کن و به کیفیت هم خیلی دقت کن چون کیفیت کارات یه خورده پایین هستش.

mohsenshahab

Active Member
سلام مملی جون منظورت از کیفیت کارت پایین چیه؟ یعنی رنگ بندی اشکال داره یا....
اگه بیشتر راهنماییم کنی ممنون میشم

S.H.R.M.K

Well-Known Member
اگه بتونی چشم رو از حالت عادی خارج نکنی و همونجوری روش کار کنی عالی میشه.

phoyo_live

Member
کار از نظر من خيلي ضعيف بود . البته ببخش اينقده رک ميگم . اصلا" ظرافتي توش نيست . فونتهاي نامناسب که کار رو بهم ريخته . و هيچ سخيتي با نوع کار که دارک ارت هست نداره . خيلي بيشتر از اين جاي کار داره.

mohsenshahab

Active Member
خب عزیز شما بفرمایین تا انجام بدم مثلا دیگه چی کارش کنم؟ بگین تا انجام بدم شاید بهتر شد؟
در مورد فونت هم باید بگم که فقط یه فونت تو این طرح به کار رفته که اونم اصلا کاری به طرح نداره اون نوشته ها رو فقط برای خالی نبودن حاشیه عکس گذاشتم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا