بهترین ide برای php

o_real_love

Well-Known Member
سلام
می خواستم دوستانی که تجربیاتی در زمینه IDE های PHP دارن
بهترین اونهارو معرفی کنن!
Eclipse?
Netbeans?
Zend?
یا کلا اگه بازم هست معرفی کنید
اگه مزایا یا معایبی هم داره عنوان کنید
ممنون از همه

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
من PHP Expert Editor رو خیلی دوست دارم...
البته نمیشه از امکانات Adobe Dream Waver برای وقتی که داری تمامی مراحل طراحی وب رو انجام می دی ، گزشت...

programmer

New Member
سلام
من هم با Microsoft Expression Web و هم Adobe Dreamweaver و هم Rapid PHP و هم phpDesigner کار کردم.
اما phpDesigner یه چیز دیگه است!

tarhebartar

Member
من از ادیتور استفاده می کنم , اون هم Adobe Dreamweaver CS4 , چون به نظر من از نظر روانی و محیط کاری خیلی شکیل هستش و عصابم رو به هم نمیریزه !

موفق باشید

hidensoft

Member
سلام

php فقط با notepad ++ عشقه :green:

موفق

فکر می کنم شما در مورد IDE اطلاعات کافی ندارید . اینجا رو مطالعه بفرمایید

من با ZendStudio , phpdesigner , eclips , Nushper , Quanta + , Rapid PHP , KOMODO و ... کار کردم
بیشتر امکاناتی که نیاز داشتم توی Eclips بود. اما Aptana در پیاده سازی Eclipse خیلی پیشرفت داشته و اکثر کارهایی که یه برنامه نویس نیاز داره انجام بده رو انجام می ده. واسه کار های حرفه ای من Aptana و یا Eclipse رو پیشنهاد می کنم در سایر موارد از phpdesinger و یا هر کدوم که راحت ترید استفاده کنید .. سایرین تقریبا یکسان هستند.

P.H.P

Member
فکر می کنم شما در مورد IDE اطلاعات کافی ندارید . اینجا رو مطالعه بفرمایید

من با ZendStudio , phpdesigner , eclips , Nushper , Quanta + , Rapid PHP , KOMODO و ... کار کردم
بیشتر امکاناتی که نیاز داشتم توی Eclips بود. اما Aptana در پیاده سازی Eclipse خیلی پیشرفت داشته و اکثر کارهایی که یه برنامه نویس نیاز داره انجام بده رو انجام می ده. واسه کار های حرفه ای من Aptana و یا Eclipse رو پیشنهاد می کنم در سایر موارد از phpdesinger و یا هر کدوم که راحت ترید استفاده کنید .. سایرین تقریبا یکسان هستند.

متاسفانه اشتباه فکر می کنید.

حرفی از IDE نزدم، گفتم php فقط با notepad ++

موفق

tarhebartar

Member
به نظر من نوت پد ++ بهترین برای ادیت های گذری و سریع است , چون بیشتر سینتکس ها و فرمت های فایل رو پشتیبانی می کنه !

ولی زیاد محیطی جالب برای develop نرم افزار نیست ! :دی

البته این عقیده من است !

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا