بهترین و قویترین آنتی ویروس از نظر شما چیست ؟ غیر از Norton - Macafee

tamizi

Member
من هم یه همچین سوالی داشتم ... اما وقت نمی کردم آنرا بپرسم ... اما خوب شد آن را شما مطرح کردید ..
من خودم تا حالا از نورتون و مک آفی استفاده کردم اما به نظر من جالب نیستند چون هر وقت میخوای آپ دیت کنی دو ساعت طول میکشد ...
بنابراین نمیتوان آنها را بروز نگه داشت ..
کسی پیشنهادی دارد ؟

ToFaN

Well-Known Member
شرکت av که در زمینه مقایسه و بررسی تخصصی انتی ویروسها فعالیت داره
تستهای ماههای اگوست و فوریه خود رو رو همه که منتشر کرده
انتی ویروس KASPERSKY رو به عنوان بهترین و مطمن ترین انتی ویروس انتخاب کرده
موفق باشین

Parham

Well-Known Member
Kaspersky
NOD32
Bitdefender
F-Secure

به نظر من اینا بهترین هستن به ترتیب اولویت ...

tamizi

Member
وضعیت آپ دیتش چه جوریه ؟ همین Kaspersky رو میگم ها ...
حجم فایلی که میخواد از اینترنت بگیره ؟؟

Marzban

Well-Known Member
من از Bitdefender خيلي خوشم مياد چون وقتي كه نصبش ميكنيم ديگه نياز به نصب هيچ چيز ديگري نداريم

Parham

Well-Known Member
وضعیت آپ دیتش چه جوریه ؟ همین Kaspersky رو میگم ها ...
به طور معمول 3 بار در روز خودشو آپدیت می‌کنه ... و خیلی‌ راحت و روان با سیستم کار می‌کنه ...

Marzban

Well-Known Member
آقا اين Kaspersky عجب برنامه جالبيه.
من به تازگي ئانلودش كردم و نصب كردم
خيلي ازش خوشم اومد
خيلي عاليه

agri

Member
من آنتي ويروسهاي زير رو پيشنهاد مي كنم :
bitdefender كه سرعت سيستم رو وحشتناك پايين مياره ولي كارش حرف نداره و آپديت هم ميشه. هم فايروال داره و هم برنامه هاي جانبي.
kaspersky: نسخه 5 فقط ويروس كشه ولي خيلي قدرتمنده و سرعت سيستم رو هم پايين نمياره و راحت هم آپديت ميشه. جديدا نسخه 2006 بتا اومده ولي خيلي مشكل داره. و با مرورگرها مشكل داره.
mcafee فقط ويروس كشش كار مي كنه و بقيه قسمتهاش مثل فايروالش هرچند همراه ويروس كشش نصب مي شند ولي نياز به رجيستر دارند. در ضمن تو ايران هم آپديت نميشه. از لحاظ قدرت هم قابل قبوله و سرعت سيستم رو هم پايين نمياره و سبكه.
norton: سرعت سيستم رو وحشتناك پايين مياره. قدرتش قابل قبوله. آپديتش اكثرا مشكل داره.

Parham

Well-Known Member
این کاسپر رو میشه برای دانلود لینکشو بدید

نسخه Kaspersky Internet Security 2006 هستش و الان من خودم از همین استفاده می‌کنم و هیچ مشکلی‌ نداره ، چون نسخه بتا هستش نیاز به کد فعال سازی هم نداره و بدون مشکل کار می‌کنه و به روز می‌شه

tamizi

Member
سلام
حجمش چقدره ؟
معلوم نمیشه ... تقریبی هم بگید خوبه
ممنون و متشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا