بهترین و سریعترین روش برای دانلود ویدئوهای یوتیوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

30min

Banned
سلام .
احوال شما ؟
بهترین روش و سریعترین روش برای دانلود فایل های یوتیوب و دیگر سایت های اشتراک ویدئویی چی هستش ؟
خودم 2-3 تا نرم افزار رو امتحان کردم اما چواب نمیده !
متشکرم .

the_king

مدیرکل انجمن
سلام .
احوال شما ؟
بهترین روش و سریعترین روش برای دانلود فایل های یوتیوب و دیگر سایت های اشتراک ویدئویی چی هستش ؟
خودم 2-3 تا نرم افزار رو امتحان کردم اما چواب نمیده !
متشکرم .

از اونجایی که سایت های مورد نظر مسدود شده هستند شاید لازم باشه که تنظیمات IP و Port رو در برنامه ای
که باهاش داونلود می کنید وارد نمایید. شخصا از Orbit Downloader استفاده می کنم. صفحه رو در Internet Explorer
باز می کنم و وقتی پخش ویدئو شروع شد از منویی که Orbit روی ویدئو نشون میده استفاده می کنم.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من خودم از فایر فاکس و اینترنت دانلود منیجر استفاده میکنم خیلی راحت کلاً همه فایل های فلش و فرمت های دیگه تصویری را دانلود میکنه

mehdi0098

Member
بهترین روش واسه فایلهای زیر 100 مگ استفاده از لیچر رایگان اینجاست:
http://leecher.upnload.net/

+ 2 نکته:
گزینه فرمت ویدئو یوتیوب رو باید انتخاب کنید.
گاهی اوقات دو بار لینک دانلود رو وارد کنید.

فقط اسمش کمی تغییر میکنه که میتونید درستش کنید.
ضمناً میتونید با استفاده از ریموت هیپ فایل بریزید روی سرورهای هیپ فایل، هم ماندگاریش بیشتره هم کیفیت بهتری داره.

روش دیگه هم که فقط فکر میکنم 24 ساعت قابلیت ادامه داشته باشه با آی دی ام هست که محدودیت حجمی نداره.
توی قسمت options
گزینه use advanced ...
رو تیک کنید.
یه نوار کوچیک آی دی ام بعد از انتخاب کیفیت ویدئو توی یوتیوب 240p, 360p ... اطراف پیجتون میاد و کیفیتش رو انتخاب میکنید و ...

حالا اونایی که از این پست خوششون اومده بگن بهترین طراح سایت که فکر میکنند کیه؟!!!
میخوام راحت بشه پیداش کرد.
مر30

30min

Banned
مرسی از همه .
راستش من خودم از idm استفاده میکنم اما اون گزینه روی هر ویدئویی نمیاد .
حالا از طریق این آپشن که گفتی باید برم ببینم میشه یا نه .
مرسی .

30min

Banned
البته شیوه ای که مانی گفت هم عملی هستش و همینطور روش اول مهدی اما به نظرم زمانگیر هستش و طول میکشه .
استاد شیرانی هم که حتما پلاگین های فایرفاکس رو نصب کردین دیگه استاد . :-?
موفق باشید و بازم ممنون .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا