بهترین و زیباترین طراحی ها توسط من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
من مهدی مظفری هستم.
در کشور آلمان و شهر هامبورگ زندگی می کنم.
من هر گونه طراحی گرافیکی که بخواهید را با کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو طراحی می کنم.
در حال حاضر من به دنبال کار در شرکت یا هر جا دیگه هستم البته غیر حضوری و از راه دور.
من یه چیز دیگرو یادآور بشم که من توسط انجمن فتوشاپ مجیدآنلاین به طراحی علاقه مند شدم و همین باعث شد که من به کلاس و ..... برم تا به اینجا برسم. من از تمامی مجید آنلاینی ها تشکر می کنم.
تماس با من :
Web Site : www.MehdiDesign.com
IDI Yahoo! : [email protected]
Email : [email protected]
منتظر تماس شما هستم .
با تشکر

parkanet

Member
کار شما بدک نیست ولی بهتر هست استادارد های وب را رعایت کنید . مثلا در این سایت خیلی زیاد از استفاده jpgکردید .

mamali132002

Active Member
آقا مهدی سابقه ی خوبی نداری ولی امیدوارم که اینا کار خودت باشه (ولی بعید میدونم چون چند تاشون مثل اون ماشین ها در سطر اول سمت راست (آبی) در بخش نمونه کارهاتون خیلی خیلی برام آشناست!!!!!)

guilanict

Member
پسر خوب یه سری هم به تمپلت های templatemonster در زمینه فلش بزنی بد نیست.
این مورد نسخه فلشش خیلی قشنگتره. :(
موفق باشی

mamali132002

Active Member
ببین mohi جان من اصلا نمیخوام به این چیزا گیر بدم ولی من از ایشون تغریبا یک شناختی دارم که بیام این گونه بهش تذکر بدم...

ببین مهدی جان ما هیچ کدوم قصد اذیت کردنت رو نداریم ما میخوایم کمک کنیم بهت که start بزنی و یواش یواش خود بتونی طرح های زیبا تری بزنی. مطمین باش اگر بخوای یاد گیری تو قوی کنی همه ی بچه ها بهت کمک میکنن.

red_sun

Member
کارتون خوب بود امیدوارم موفق باشید.البته به حرف دوستان توجه نکنید . کارخودتون رو بکنید

منمون از شما منم به صحبت دوستانمون که حرفهای اضافی زیاد میزنن توجه نمی کنم.
با تشکر

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
این بحث یک بار دیگه هم مطرح شد و به نتیجه هم نرسید لطفا از مطرح کردن دوباره اون در انجمن خوداری کنید

موفق باشید

علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا