بهترین هاست + کوپن تخفیف 3% نت افراز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsanmx

New Member
سلام
من در حال حاضر از سرویس نقره ای نت افراز استفاده میکنم...
واقعا فوق العادست... بر خلاف سه تا شرکت هاستینگی که یک سال و چند ماه عمرمو تلف کردند ... تاحالا هیچ مشکلی نداشته ... تیکت ها را نیم ساعته جواب دادند و خلاصه آپتایمشونم 99 واقعیه!!!:cool:
با سرویس نقره ای یه دامنه .com مجانی هم ما دام العمر بهم دادن!!! :shock:(یعنی تا موقعی که روی سرورشونم)
با وارز هم تا حالا برای من مشکلی پیش نیومده
قیمتش یه مقدار به نظر بالاست اما واقعا خدمات خوبی ارائه میدن!

50 گیگابایت هاست ترافیک ماهیانه نا محدود+ دامنه رایگان فقط 139000 تومان یک ساله

25 گیگابایت هاست 250GB ترافیک ماهیانه+ دامنه رایگان فقط 89000 تومان یک ساله

15 گیگابایت هاست 150GB ترافیک ماهیانه فقط 55000 تومان یک ساله

در صورتی که به هر دلیلی مایل به کنسل کردن سرویستون با نت افراز در هفته اول بودید، همه پول را بر میگردونن
انواع سایت سازها را هم مجانی براتون نصب میکنن
5عدد ادآن دامین+100 تا ساب دامین+ 10تا پارک دامین روی سرویس نقره ای به من دادن یعنی میتونم 5تا سایت روی یه دونه هاست راه بندازم!!!
در مورد ترافیک سایت و میزان منابع مورد نیاز وب سایت هم نگران نباشید که یه دفعه ساسپند بشید.... تا 5000 بازدید یکتا در روز برای سرویس نقره ای و حداکثر تا 45000 بازدید یکتا (سرویس الماس) در روز هیچ مشکلی پیش نمیاد... در صورت بوجود اومدن مشکل تو این زمینه قبل از ساسپند کردن دو سه مرتبه اخطار میدن

برای مشاهده سایت نت افراز کلیک کنید

کوپن تخفیف 3% نت افراز

کوپن تخفیف 3%: usr057MOQ
کوپن تخفیف 3%: usr224FIO
کوپن تخفیف 3%: usr835AEY
کوپن تخفیف 3%: usr158LAR

موفق باشید

آخرین ویرایش:

ehsanmx

New Member
دامنه رایگان!
شرکت هاستینگ نت افراز علاوه بر سرویس های فوق العاده میزبانی وب و هاست، امکان ثبت نام حداقل یک دامنه رایگان برای هر سرویس را در اختیار مشترکین خود می گذارد. با خرید هاست از شرکت هاست نت افراز، یک دامنه به صورت رایگان به نام خود کاربر ثبت خواهد شما و تا زمانی که هاست شما توسط شرکت هاستینگ نت افراز ارایه میشود، به صورت خودکار سالیانه تمدید خواهد شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا