بهترین هاستینگ در ایران چیه

p30j.com

Member
سلام من یه هاستینگ خوب با پشتی بانی واقعی میخواهم بعد از 2 روز نیان بگن سی پنل باتل شود یا دی دیاس کردن از این حرفا یه سرور تک واسه یه سایت پر بازدیدی

pardisgroup

Active Member
از نظر سخت افزاری و قدرت سرور ما حرف زیادی برای گفتن داریم .... از نظر پشتیبانی در حد خوبی هستیم ... مشکل سی پنل و .. هم نداریم ....

من هم میتونم بهتون سرویس بدم.

ولی با سی پنل مشکل داشتیم (همه مشکل دارن، تحریم تحریمه) به همین خاطر از پنل DirectAdmin استفاده میکنیم که به مراتب در سطح سی پنل هست.

موفق باشید.

webmizban.com

Active Member
باید از جای معتبر سرویس بگیری جواد جان....و به قوانینش احترام بزاری
در ضمن این رو هم به خاطر داشته باش برای cpanel تضمینی وجود ندارد چرا که نرم افزار فوق تحت لایسنس آمریکایست و به ایران سرویس نمی دهند.
خلی از شرکت های معتبر از directadmin یا plesk یا Ensim و....استفاده می کنند.

pavnic

Member
با سلام

خدمات ميزباني پارس نيك ميتونه براي شما مناسب باشه
www.pavnic.com/host.php

سامانه پشتيباني
www.pavnic.com/live
--------------------------------------------------------------------------------------------------
همچنين با شروع جشنواره عيد 88 با خريد هر پنل شركت يك كارت شارژ 5000 توماني و 60 مگابايت هاست هديه بگيريد
اطلاعات بيشتر در سايت

با تشكر

Mehrdad.T

New Member
من این سایت رو پیشنهاد میکنم

www.MehrNIC.com

خودم و دوستم ازش هاست داریم.
قیمتش هم خیلی عالیه. یه دامنه مجانی هم میدن. ساپورتشون هم همیشه آنلاینه و خیلی مودبانه با مشتری برخورد میکنن
البته میگن قیمتهاشون فقط تا آخر زمستون به این شکله و بعدش دوباره گرون میشه. پس بشتابید :D

MJ Rayaneh

Well-Known Member
بطور كلي نميشه گفت كدوم هاستينگ بهترينه. چون بايد قضاوت بر اساس مجموعه اي از معيارهاي استاندارد صورت بگيره.
يه راه براي اينكه ببيني كدوم هاست گزينه ي بهتري هست، پرس و جو از مشتريان اوناست.
وضعيت سي پنل رو هم كه دوستان در بالا گفتند.

اگر هم خواستيد از ما سرويس بگيريد، در خدمتيم!
آدرس وب سايت: http://www.baboltech.com

I.NoBody

Active Member
ما ادعا نمی کنیم بهترین هستیم(گر چه فکر بر اساس پارامترهایی که میشناسیم، بهترین توی ایران وجود نداره).
ولی اگر تمایل داشتید، می تونیم در خدمت باشیم : http://www.OxygenHost.Net

جدیدترین ارسال ها

بالا