بهترین نرم افزار ساخت فلش تبلیغاتی

sajad66

New Member
با سلام خدمت همه دوستان ؛
به نظر شما بهترین نرم افزار برای ایجاد فلش های تبلیغاتی که با زبان فارسی هم مشکلی نداشته باشه و از امکانات خوبی هم برخوردار باشه چیه؟ خودم نرم افزارهای زیادی رو تست کردم ولی هر کدوم یه نقصی دارن ، یا با فارسی مشکل دارن حتی با فارسی ساز ، یا اینکه افکتها همه Left to right هستن و Right to Left نمیشن و کلی مشکلات دیگه. ممنون میشم کمکم کنین.

massoudn

کاربر فعال
با سلام خدمت همه دوستان ؛
به نظر شما بهترین نرم افزار برای ایجاد فلش های تبلیغاتی که با زبان فارسی هم مشکلی نداشته باشه و از امکانات خوبی هم برخوردار باشه چیه؟ خودم نرم افزارهای زیادی رو تست کردم ولی هر کدوم یه نقصی دارن ، یا با فارسی مشکل دارن حتی با فارسی ساز ، یا اینکه افکتها همه Left to right هستن و Right to Left نمیشن و کلی مشکلات دیگه. ممنون میشم کمکم کنین.
سلام،
دوست عزیز،
پاسخ شما بستگی به چند زمینه کمی دارد،
- میزان توانایی شما به نرم افزار های مرتبط با خروجی swf (فلش)،
- استفاده ابزاری از امکانات جانبی،
- تسلط به اکشن اسکریپت، که نسخه 3 در حال حاضر مختص به Flash Platform است،
در صورتیکه که حجم انیمیشن (بنر های تبلیغاتی)، محتوا، حرکات و افکتهایی که در کار مورد استفاده میگردد نیاز به همسان سازی و استاندارد سازی دقیق می باشد،
نرم افزار فلش بنظر بهترین گزینه است،
و در حالیکه در کار نیاز به استفاده از زبان اکشن 3 نداشته و درک خوبی از چیدمان و موارد فوق (استاندارد سازی) دارید،
نرم افزار سوئیش معرفی میگردد که سابقه خوبی در سطح اینترنت دارد،
مزیت استفاده از سوئیش، همانگونه که قبلاً نیز اشاره گردید،
سرعت بالا و سهولت انجام کار، به همراه وجود زمینه های طراحی در زمینه های ساده و روان می باشد،
یکی از امکانات اضافه شده که در نسخه فلش پلیر 10 مشهود است،
تطابق Hardware Acceleration بوده که در سوئیش در دو Level ارائه گردیده است،
Level 1 - Direct
Level 2 - GPU
نکته آخر نیز در خصوص ایجاد پروژه های پیچیده و هماهنگی Data Base های مرتبط بوده که پیشنهاد میگردد از نرم افزار فلش که به درستی زمینه این کار را دارد بهره ببرید،
موفق و مؤید باشید.

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
نه swish نه flash هیچ کدوم این مشکلات رو نداره
موفق باشیــــــــــــــــ:rose:

amsed

Member
به نظر من بهترین نرم افزار برای طراحی بنر adobe flash cs5-6

با این نرم افزار علاوه بر درست کردن بنر میتونی انیمیشن های کوتاهی هم بسازی.من خودم با این نرم افزار کار میکنم.خیلی هم راضیم

جدیدترین ارسال ها

بالا