[سوال] بهترین نرم افزار ساخت اتوران...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooya_friend

New Member
آیا آپادانا بهتر از AutoPlay Media Studio خواهد بود؟!
AutoPlay Media Studio بهترین و قویترین نرم افزار دنیاست. اگه آپادانا بهتر از اینه به نظر سازندگان برنامه بی زحمت توضیحات کامل بدین تا از این برنامه ها استفاده نکنیم.
ممنون

JavidX

Apadana Developer
آیا آپادانا بهتر از AutoPlay Media Studio خواهد بود؟!
AutoPlay Media Studio بهترین و قویترین نرم افزار دنیاست. اگه آپادانا بهتر از اینه به نظر سازندگان برنامه بی زحمت توضیحات کامل بدین تا از این برنامه ها استفاده نکنیم.
ممنون
سلام دوست عزیز
آپادانا 2 100% بهتر از این نرم افزارهاست و شکی هم داخلش نیست. (از این موضوع کسانی که آپادانا رو میسازن یا قسمت های مهمیش رو دیدن خبر دارن)
برای اطلاعات بیشتر راجع به برنامه توی تالار بگردید میتونید اطلاعات خوبی کسب کنید.
موفق باشید

pooya-friend

New Member
سلام دوست عزیز
آپادانا 2 100% بهتر از این نرم افزارهاست و شکی هم داخلش نیست. (از این موضوع کسانی که آپادانا رو میسازن یا قسمت های مهمیش رو دیدن خبر دارن)
برای اطلاعات بیشتر راجع به برنامه توی تالار بگردید میتونید اطلاعات خوبی کسب کنید.
موفق باشید

بی زحمت تاریخ دقیق انتشار نسخه 2 و قیمت اونو هم بگین. اگه تاریخ دقیق نمیشه گفت یه تاریخی نزدیک به تاریخ دقیق بگین
از زحمات همه شما ممنونم

pooya_friend

New Member
سلام دوست عزیز
موفق باشید

سلام داداش
راسش من رفتم سایت http://vasva3.com یه سوالی کردم گفتم شما که تو این انجمن اتوپلی آموزش میدین به نظرتون آپادانا بهتره یا این نرم افزارها؟ دیگه هرچه بی احترامی بود کردن!! ماشاالله ادب دارن؟!!!! آخه آدمای بیسواد اومدن اتوپلی کار می کنن!!! به خاطر یه سوال جنجال به پا کردن؟! تورو خدا فرهنگو میبنین ماشاالله 20 نباشه 19 هست؟!!!!!!!

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب چطور میشه یک نرم افزار مثل ams یا mmb رو با آپادانا (2) که هنوز منتشر نشده مقایسه کرد ؟
باید صبر کنید آپادانا منتشر بشه بعد ببینید کدوم نرم افزار براتون مناسب تر هست.

این بحث ها بنظرم بیهوده هست.

من به اندازه ای که در جریان پیشرفت آپادانا بودم می دونم که نرم افزار خوبی خواهد بود، اما بحث بهترین بودن رو هیچ وقت قبول نداشتم و ندارم، هر نرم افزاری برای اهداف خاصی مناسب هست و درنهایت این کاربران اون نرم افزار خواهند بود که تصمیم نهایی رو میگیرن.

hamed69

New Member
جاویدجان امیدوارم یه نرم افزار خوب و عالی آماده کنید ...مشتاقم ورژن 2 رو هرچه زودتر ببینم چون ams تو یه حد خاصی مونده و جای پیشرفت نداره ...
کمکی هم از دست ما برمیومد در خدمتیم ...
سلام داداش
راسش من رفتم سایت http://vasva3.com یه سوالی کردم گفتم شما که تو این انجمن اتوپلی آموزش میدین به نظرتون آپادانا بهتره یا این نرم افزارها؟ دیگه هرچه بی احترامی بود کردن!! ماشاالله ادب دارن؟!!!! آخه آدمای بیسواد اومدن اتوپلی کار می کنن!!! به خاطر یه سوال جنجال به پا کردن؟! تورو خدا فرهنگو میبنین ماشاالله 20 نباشه 19 هست؟!!!!!!!
نمیخواستم بحث رو به اینجا بکشونم
غیر از اون یه کاربر (که اخطار هم گرفت) کسی به شما بی ادبی کرد ؟؟؟
تورو خدا فرهنگو میبنین
الان این نشان از فرهنگ شما داره که اینجا نوشتین ؟؟؟میتونستین تو فروم با مدیران درمیون بزارید تا مشکل حل بشه

pooya_friend

New Member
جاویدجان امیدوارم یه نرم افزار خوب و عالی آماده کنید ...مشتاقم ورژن 2 رو هرچه زودتر ببینم چون ams تو یه حد خاصی مونده و جای پیشرفت نداره ...
کمکی هم از دست ما برمیومد در خدمتیم ...

نمیخواستم بحث رو به اینجا بکشونم
غیر از اون یه کاربر (که اخطار هم گرفت) کسی به شما بی ادبی کرد ؟؟؟

الان این نشان از فرهنگ شما داره که اینجا نوشتین ؟؟؟میتونستین تو فروم با مدیران درمیون بزارید تا مشکل حل بشه

نشان از فرهنگ به این چیزا ربطی نداره ولی نشان از ناراحتی چرا داره.... آخه سوال کردن اینهمه بی احترامی داره؟!! بله یه کاربر دیگه ب نام محسن!! پس یکی نبوده!! آخه اینکارا یعنی چی ؟!!

سلام داداش
متاسفم واسه آدمهایی امثال شما.
من حاضرم تمام پیغام هایی که گذاشتین و من جواب دادم رو تو همین فروم بزارم تا همه بفهمن ادب چیه و بی احترامی چیه.
اما متاسفانه نه میتونم کلماتی که شایسته خودتون بود رو اینجا بزارم نه قوانین انجمن.
با این حال اگه موافق هستید، اوکی بدید تا همه بفهمن شخصیت شما واقعا چطوره؟

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
لطفاً این مسائل رو در پیغام خصوصی مطرح کنید.

گمان نمیکنم این تاپیک نتیجه ای داشته باشه که بخاد بهش برسه !!!

مبحث بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا