بهترین نرم افزار ساخت آلبوم عکس که فرمت های فیلم رو هم پشتیبانی بکنه چی رو پیشنهاد م

سلام

بهترین نرم افزار ساخت آلبوم عکس که فرمت های فیلم رو هم پشتیبانی بکنه چی رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
در ضمن نمی خوام کار باهاش خیلی وقت گیر باشه مثلا برای افکت دادن به عکس ها حالت افکت خودکار یا یه همچین چیزایی داشته باشه ...

ممنون

siavash61

Member
سلام دوست من!
من اين برنامه رو پيشنهاد ميكنم:
Wedding Album Maker Gold
نرم افزاری برای طراحی آلبوم های عکس عروسی می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا تصاویر مربوط به جشن های خود را با استفاده از ابزارها و افکت های زیبا به همراه بسیاری دیگر از امکانات به آلبوم های تصویری زیبا تبدیل نمایند. همچنین در این نرم افزار کاربران قادرند تا از استایل های آماده موجود در نرم افزار برای طراحی آلبوم های خود استفاده نمایند. از قابلیت دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت ساخت Slide show برای دستگاه های پخش کننده DVD و VCD اشاره نمود که کاربر می تواند تصاویر را به راحتی و با ابزارهای موجود بر روی دیسک مورد نظر کپی نماید.

لینك دانلود نسخه كامل ( با كیجن ) :
حجمش 23 مگ هست.
اینهم لینك دانلود 86 تا قالب ( Template ) اضافه برای این نرم افزار :

خودم امتحانش كردم.
خوبه.
انواع خروجيها رو هم داره.
ميشه گفت تمام خصوصياتي كه ميخواستين، اين داره.

سلام دوست من!
من اين برنامه رو پيشنهاد ميكنم:
wedding album maker gold
نرم افزاری برای طراحی آلبوم های عکس عروسی می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا تصاویر مربوط به جشن های خود را با استفاده از ابزارها و افکت های زیبا به همراه بسیاری دیگر از امکانات به آلبوم های تصویری زیبا تبدیل نمایند. همچنین در این نرم افزار کاربران قادرند تا از استایل های آماده موجود در نرم افزار برای طراحی آلبوم های خود استفاده نمایند. از قابلیت دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت ساخت slide show برای دستگاه های پخش کننده dvd و vcd اشاره نمود که کاربر می تواند تصاویر را به راحتی و با ابزارهای موجود بر روی دیسک مورد نظر کپی نماید.

لینك دانلود نسخه كامل ( با كیجن ) :

حجمش 23 مگ هست.
اینهم لینك دانلود 86 تا قالب ( template ) اضافه برای این نرم افزار :

خودم امتحانش كردم.
خوبه.
انواع خروجيها رو هم داره.
ميشه گفت تمام خصوصياتي كه ميخواستين، اين داره.

آقا سیاوش ممنون راهنمایی خیلی کاملی بود

دلم نیومد فقط رو دکمه تشکر کلیک کنم.......

mrmostafa

Member
من با برنامه Studio 10 کار میکنم فقط ترنزیشن هاش و امکاناتش کم هست . ولی منو داره - title txt داره و ترنزیشن ایا برنامه Wedding Album Maker Gold امکانات و کاراییش از برنامه Studi 10 بهتر هستش؟؟؟ چون من هم دنبال همچین بنراه ای هستم. البته برنامه Wedding Album Maker Gold رو دانلو کردم امتحان کنم. ممنونم
در کل یه برنامه راحت و هوشندو با امکانات فوق الاده زیاد باید بزنن رای ساخت آلبوم عکس هم برای مصارف خانگی و هم آتلیه کار باید آسان بشه در عصر ارتباطات و تکنولوپی هستیم دیگه. مثلا این بنرامه ادوب پریمیر بیپاره میکنه آدم رو

نرم افزار Wedding Album Maker Gold رو نصب کردم در اصل Time line نداره ولی Studio 10 مثل movie maker ایناست میشه چی خوبی درآورد. البته برنامه خوبی هست فقط time line داشت میشد قبل عکسها نوشه ای یا توضیحاتی اضافه کرد و همینطور انتها خوب بود داخل خودش نداره مثلا یه مشخصات اولش اضافه کرد؟؟؟ وقتی عکس ها رو داخلش اضافه میکنیم داخلش یه عکس رو نمیشه پاک کرد!!!!! Halywood FX رو میشه به ترنزیشن های این برنامه اضفه کرد؟؟؟

حالا همچین برنامه ای که time line این امکانات رو داشته باشه ولی حرفه ای تر از اینا ولی کار اهاش راحت باشه نه مثل primier باشه. ممنونم

با نرم افزار Wedding Album Maker Gold وقتی کلیپ رو میسازیم میخواغهیم رایت کنیم قسمت burn disc میرم بعد فرمت VCD 2 still images disc رو انتخاب میکنم سی دی رو رایت کرد و هیچی داخلش نبود یه تبلیغ خودش فقط 1 مگا بایت کل سی دی. بخوام مستقیم VCD رایت کنم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟ dvd - svcd داره ولی vcd خالی نداره ؟!!!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا