بهترین نرم افزار برای طراحی وب

سلام به مجید آنلاینی ها ی عزیز خواستم بدونم بهترین نرم افزار برای طراحی وب چیه و کدومه ترو خدا کمکم کنید ممنونتون میشم

SajadCG

کاربر فعال
اگه منظورتون واسه کدنویسی هست ، از نظر من Sublime text 2 فوق العاده است.
برنامه های دیگه هم هست مثل:
JetBrains PhpStorm.6.0
Komodo IDE.v8
Aptana Studio 3
Brackets
ولی Sublime text 2 با اینکه حجمی حدود 10مگ داره تمام نیاز های شما را برآورده میکنه.

آخرین ویرایش:

ps_ehsan

Member
به نظر من بهترین ها یکی Dreamweaver هست و یکی دیگه هم notepad++

به نظر من notepad++ از هردوشون بهتره چون هم کدنویسی توش راحت تره هم محیطتش قشنگ تره .

notepad++ بهترین گزینه است .

SajadCG

کاربر فعال
این مقاله مطالعه کنید:
What Are You Using?

توی این مقاله از حرفه ای ترین و معروف ترین طراحان وب
در مورد نرم افزار های که استفاده میکنند سوال شده.

websaz2012

Member
باید ب عرض همه برسونم بهترین نرم افزار اونیه ک شما بتونین باش به بهترین صورت کار کنید...
حالا مهم نیس ک چی باشه شاید شما با notepad راحت باشین پس واسه شما بهترینه اما نظر شخصی منو بخوایین میگم فقط دریمویور
چون اگه بتونین از همه امکاناتش استفاده کنید هیچ نرم افزاری به گردشم نمیرسه من خودم بدون دریمویور هیچ کاریو نمیتونم انجام بدم
انحطاف خیلی زیادی تو کدنویسی داره میتونین جوری تنظیمش کنین ک اونطور ک شما میخوایین کدنویسی کنه!!!
notepad++ نیز خیلی نرم افزاره کاربردی و خوبیه ک با نصب پلاگیناش میتونه خیلی کاربردیتر باشه اما در کل دریمویور ی چیز دیس
با تشکـــــــــــــر

fablehcr

New Member
دوست عزیز بهترینش از نظر من دریم ویور 5 هست چون باهاش راحت میتونی کد نویسی کنی--اشتباهاتتو بهت گوش زد میکنه--در نوشتن کد کمکت میکنه---میتونی سندی که درست کردی با نرم افزار ببینی و ستونها بلوکها و... راحت ویرایش کنی و خیلی چیزای دیگه

iMacs

Member
بنظرم از ++notepad استفاده کنی بهتر باشه اینطوری تمامی کلمات و می نویسی خودت و از نظر املائی دیگه مشکلی نخواهی داشت همچنین اگر یه محیط ساده میخوایی میتونی از برنامه Bracket هم استفاده کنی

به نظر من دریم ویور...گرچه نرم افزار سنگینی هست ولی اگر بتونید ازش استفاده کنید خیلی عالیه.w3schools هم اونو تایید کرده.

mhbitarafan

New Member
اگه منظور از نرم افزار ، IDE هست که دریم ویور خیلی خوبه برای شروع ...
اگه منظورتون TEXT EDITOR هست به نظرم sublime text بهترین گزینه است ...

rezashirazi

Member
به نظر من دریم ویور و نوت پد از همه بهترن. اما از نرم افزار مهمتر طراح سایت است!

mhbitarafan

New Member
اگه منظورتون IDE هست که من فکر میکنم دریم ویور بهتر از سایر گزینه هاس (البته نمیگم خوبه فقط میگم از بقیه بهتره !!!) اگه منظورتون Text Editor هست که به نظر من sublime text فوق العادس ...

rezashirazi

Member
نرم افزار مهم نیست و طراح مهم هست! با هر نرم افزاری میشه طراحی سایت انجام داد... حتی بدون نرم افزار و با notepad ویندوز لذت بیشتری هم داره!

اما از این موضوع که بگذریم دریم ویور از همه بهتره.

جدیدترین ارسال ها

بالا