بهترین نرم افزار برای طراحی سایت بدون کد نویسی

turtel

Member
سلام من یه سوال داشتم که من html و php انچنان مهارتی ندارم و همانطور که میدونید برای طراحی یه سایت باید چند صد خط کد نوشت. من می خواستم بدونم یه نرم افزاری که بتونه برام یه سایت با بهترین گرافیک طراحی کنه را بهم معرفی کنه حالا اگه کد php را ننویسه مهم نیست.میخواستم در مورد نرم افزار دریم ویور هم ازتون سوال کنم که من در این نرم افزار چقدر محدودیت طراحی دارم؟ آیا می تونم مثلا گرافیکی مثل همین انجمن مجید آنلاین داشته باشم و آیا میتونم با این نرم افزار هرامکاناتی را طراحی کرد ؟؟؟؟
مثلا می تونم این سایت رو با تمام آپشن و امکانات سایت در این نرم افزار بسازم ؟؟؟
http://p30download.com/fa/entry/38321/
اگه یه چند سایت که با دریم ویور ساخته شده است را نام ببرید ممنون میشم .

[h=3] [/h]

the_king

مدیرکل انجمن
سلام من یه سوال داشتم که من html و php انچنان مهارتی ندارم و همانطور که میدونید برای طراحی یه سایت باید چند صد خط کد نوشت. من می خواستم بدونم یه نرم افزاری که بتونه برام یه سایت با بهترین گرافیک طراحی کنه را بهم معرفی کنه حالا اگه کد php را ننویسه مهم نیست.میخواستم در مورد نرم افزار دریم ویور هم ازتون سوال کنم که من در این نرم افزار چقدر محدودیت طراحی دارم؟ آیا می تونم مثلا گرافیکی مثل همین انجمن مجید آنلاین داشته باشم و آیا میتونم با این نرم افزار هرامکاناتی را طراحی کرد ؟؟؟؟
مثلا می تونم این سایت رو با تمام آپشن و امکانات سایت در این نرم افزار بسازم ؟؟؟
http://p30download.com/fa/entry/38321/
اگه یه چند سایت که با دریم ویور ساخته شده است را نام ببرید ممنون میشم .

[h=3] [/h]

در مورد Dreamweaver محدودیت آنچنانی ندارید، اما مهارت و تجربه شخصی قطعا محدودتان خواهد کرد، شما می توانید هر کاری را انجام دهید،
به شرطی که دانش و مهارت اش را داشته باشید، ابزار های طراحی ویژوال در این مورد کمکی به شما نمی کنند، فقط کار رو سریعتر و ساده تر می کنند.
شما باید JavaScript و HTML و CSS و ... را بلد باشید تا ازشان بخوبی استفاده کنید، چه به کمک ابزار و چه بدون ابزار.

گرافیک سایت ارتباط چندانی با ابزاری که باهاش کد نویسی شده نداره، چه با یک ویرایشگر متنی خیلی ابتدایی مثل Notepad و
چه با یک ابزار حرفه ای طراحی صفحات وب مثل Dreamweaver می توانید سایت با ظاهر افتضاح یا فوق العاده جذاب طراحی کنید.
همانطور که هیچ شکی نیست که فتوشاپ برای طراحی گرافیکی یک ابزار حرفه ای و قدرتمند ئه، اما یک گرافیست با ذوق و هنرمند
با نرم افزار های خیلی ساده تر هم می تونه چیزی طراحی کنه که من و شما با فتوشاپ نمی توانیم.

ابزار ها چیزی رو جذاب نمی کنند، شما اید که باید یک ایده جذاب برای صفحات وب تون داشته باشید. تصاویر و آیکون ها و قالب صفحه چیزی نیست که
ابزار براتون خلق کنه، یا از جایی ایده می گیرید یا خودتان خلق می کنید، استعداد و هنر چیزی نیست که ابزار بهتون بده یا ازتون بگیره.
ابزار هایی که بصورت ویژوال صفحات وب رو ویرایش می کنند همواره هم مزایایی دارند و هم معایبی. از یک طرف ظاهر سایت سریعتر
طراحی میشه و از طرف دیگه کد هایی که پشت پرده ایجاد می کنند شلوغ و پیچیده و حجیم می شوند. نتیجه ممکنه شبیه هم باشه اما کسی که کد
صفحات وب رو مستقیما می نویسه معمولا کد تمیز و جمع و جور تری ایجاد می کنه و طبیعتا تسلط کاملی روی کد داره.

شما اگر عبارت Dreamweaver Templates را در اینترنت جستجو کنید نمونه های زیادی وجود داره که خروجی Dreamweaver رو نشون بده، گو اینکه
اینها محدودیت یا توانایی Dreamweaver رو نشون نمیده، مهارت و هنر طراح اونها است.

جدیدترین ارسال ها

بالا