تغییرات قالب 1 بهترین لپ تاپ برای کار طراحی گرافیک چیست؟

Mo(-)3en

Member
سلام
برای کار طراحی گرافیک، کار با نرم افزار های
Ps , Ai , C4D و از این دست برنامه ها
چه لپ تاپی پیشنهاد میکنید ؟
قیمت و برند مهم نیست! فقط کارایی بالایی داشته باشه برای این کار ها و کلا کار های روزمره
ممنون

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام دوست عزیز من از dell inspiron5110 استفاده مس کنم خیلی هم عالیه از نرم افزار های ps fl و...
استفاده می کنم موقعی که من می خواستم بگیرم این برام بهترین انتخاب بود

Little-Demon

Well-Known Member
سلام دوست جون !
راسیاتش به نظر کاملا شخصی بنده شما هر لپ تاپی(البته نه هر لپتاپی ها
electricf.gif
) بگیری که خصوصیات زیر رو داشته باشه کارتو راه میندازه :

1-کش بالایی داشته باشه ، به نظر شخصیم واسه گرافیک 6مگ کش میتونه راضی کننده باشه .
2- رم بالا که فکر میکنم 6-8 جوابتو بده و صد البته استفاده از ویندوز 64بیتی !
interview.gif

3-برای برنامه های فتوشاب و ai وcorel و اینا معمولا یه دونه cpu i7 3mb cache هم جوابتو میده ولی واسه برنامه های سه بعدی کش بالا میخوای .
واسه اعمال فیلتر ها تو برنامه های دو بعدی و واسه رندر تو برنامه سه بعدی هم نیاز به یه گرافیک قابل قبول داری یه 1gb کافیه .

شما این کانفیگ رو توی برند های Asus - Sony-hp-Dell دنبالش باش بعد یه مقایسه کلی در مورد چیزای جانبی لپ تاپ ها بکن که کدومش چمیدونم داغ میکنه و کدومش ابمیوه گیری داره و ...!!! ولی کانفیگی که باید دنبالش باشی اینه ..که فک کنم حدود 1 و100 تا 1 و 400 پات آب میخوره خوبش !

لپ تاپی هم که این رفیقمون گفته خوبه ها !
موفقیات باشی
128fs318181.gif

47b20s0.gif

آخرین ویرایش:

Mo(-)3en

Member
اگه بخوام از لپ تاپ های اپل بگیرم
کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟
اصلا مک بوک به درد کار من می خوره ؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
قیمت برات مهم نیست اپل بخر . چون اپل یکم بالا قیمت هاش

the_king

مدیرکل انجمن
خیلی از لپ تاپ ها کارایی بالایی دارند، اگر دنبال لپ تاپ قوی و سریع باشید مشکلی نخواهید داشت، خاص فقط یک
سازنده هم نیستند. اما صفحه نمایش عالی که برای طراحی گرافیکی مخصوصا دو بعدی خیلی اهمیت داره عمومی نیستند و
معمولا خاص Sony و بعضی مدل های Toshiba است. اگر برای تماشای فیلم و بازی بخواهید خیلی مهم نیست،
اما اگر طراحی گرافیکی می کنید لپ تاپی بگیرید که صفحه نمایش اش Full LED باشه، نه LCD و نه Backlight LED.
در مورد تفاوت هاشون و نحوه تشخیص دادن شون اینجا توضیح دادم :
مانیتور 22 اینچ چی پیشنهاد میکنید ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا