[سوال] بهترین لپ تاب با 700 الی 800 تومن

ahmadfani

Active Member
سلام کسی میتونه کمک کنه بهترین لپ تاپ با 700 الی 800 تومن چیه؟
اگه ممکنه قیمت و مدلشو برام بفرمایین.

majid_a95

Active Member
سلام
Dell N5010 860000 Toman.
موافقم :rose:
البته مدل 5010dell به خاطر استقبال خوبی که شد ازش مدل های مختلفی ازش به بازار اومد که هرکدوم یکم با اون یکی فرق میکنه مثلا بالا پایین بودن ram و.... ولی در کل آمار مدلهای 5010 رو خودت دربیار ببین کدومش به کارت میاد .
------------------------------------------------------------
یاعلی

آخرین ویرایش:

ahmadfani

Active Member
موافقم :rose:
آمار مدلهای 5010 رو خودت دربیار ببین کدومش به کارت میاد .
------------------------------------------------------------
یاعلی

ممنون.متاسفانه وقتی یه سرچ میزنی واسه یه لپ تاپ قیمتهای بسیار متفاوتی میاد که بعضی وقتا تا 90 هزار تومن هم فاصله داره.البته شاید بسیگی به گارانتی ،خدمات بعد از فروش و بعضی اطلاعات تخصصی داره.

teknosys

New Member
ممنون.متاسفانه وقتی یه سرچ میزنی واسه یه لپ تاپ قیمتهای بسیار متفاوتی میاد که بعضی وقتا تا 90 هزار تومن هم فاصله داره.البته شاید بسیگی به گارانتی ،خدمات بعد از فروش و بعضی اطلاعات تخصصی داره.

سلام

ببین دوست من تو ایران به دلیل نبود نمایندگی رسمی لپ تاپ این تفاوت ها خیلی عادیه.
اولا شما به کلمه نمایندگی استفاده شده در تبلیغات اعتنا نکن و دوما شرکتی رو انتخاب کن مورد اقبال عمومیه!! یعنی شناخته شده باشه. برای دل من زیگورات رو پیشنهاد میدم . اینم بگم که فقط تجربه میتونه خوب بودن این شرکت های شناخته شده در ایران رو اثبات بکنه. زیادن کسایی که مثلا از زیگورات خرید کردن و راضین و تقریبا به همون اندازه هم ناراضی داریم از قیمت ها ، خدمات پس از فروش و دیگر موارد.

اینجا رو بخون تا بیشتر متوجه بشی. البته تازه راهش انداختم طول میکشه تا کامل بشه!!!

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=160949

موفق باشین.

ahmadfani

Active Member
یکی از دوستان لپ تاپ msi رو پیشنهاد کرد.میگفت به خاطر اینکه زیاد بازتاب نداره و تقریبا ناشناخته هست.برا همین قیمتهاش خیلی پایینه.یکی هم acer رو پیشنهاد داد.نظر شما تو این دو مورد چیه؟
البته زیمنس هم نسبت به قیمت با امکاناتش باید تحسین کرد.

teknosys

New Member
یکی از دوستان لپ تاپ msi رو پیشنهاد کرد.میگفت به خاطر اینکه زیاد بازتاب نداره و تقریبا ناشناخته هست.برا همین قیمتهاش خیلی پایینه.یکی هم acer رو پیشنهاد داد.نظر شما تو این دو مورد چیه؟
البته زیمنس هم نسبت به قیمت با امکاناتش باید تحسین کرد.

سلام

پایین بودن قیمت یک محصول دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله شناخته شده نبودن که یک حرکت تبلیغاتی محسوب میشه! ولی آیا جوانب دیگه رو هم سنجیدین؟ مثلا خدمات پس از فروش، وجود قطعات یدکی در صورت بروز اشکال ، تعداد متقاضی هنگام فروش لپ تاپ شما و ...

البته نظر شخصیه من در مورد MSI مثبته . به دلیل کلاس کار بالا ، به روز بودن ، قیمت متناسب و ... ولی در ایران فرق میکنه. اون تایپیکی که آدرسش رو دادم اگه بخونی سرنخ دستت میاد .

Acer هم جزو لپ تاپ های پر فروغ در دنیا و متاسفانه کم فرو در ایرانه . دلایل زیادی هم داره . از اقتصادی بگیر تا فرهنگی. در سال 2009 قابل اعتمادترین لپ تاپ دنیا لقب گرفت.

زیمنس هم در اول راه هست و نه تو ایران و نه در دنیا نکات قابل توجه و رقابتی با بقیه تولید کننده ها نداره.

برای خرید اول جایگاه بازار رو در ایران در نظر بگیر. بعد جایگاه برند لپ تاپ رو در نظر بگیر تا بتونی لپ تاپی انتخاب کنی که پشیمون نشی . لطفا از رویا پردازی در مورد برندهای مختلف بپرهیزید. اگه سوال داشتین من تو این تایپیک هستم.

موفق باشین.

hamednic

New Member
سلام

پایین بودن قیمت یک محصول دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله شناخته شده نبودن که یک حرکت تبلیغاتی محسوب میشه! ولی آیا جوانب دیگه رو هم سنجیدین؟ مثلا خدمات پس از فروش، وجود قطعات یدکی در صورت بروز اشکال ، تعداد متقاضی هنگام فروش لپ تاپ شما و ...

البته نظر شخصیه من در مورد MSI مثبته . به دلیل کلاس کار بالا ، به روز بودن ، قیمت متناسب و ... ولی در ایران فرق میکنه. اون تایپیکی که آدرسش رو دادم اگه بخونی سرنخ دستت میاد .

Acer هم جزو لپ تاپ های پر فروغ در دنیا و متاسفانه کم فرو در ایرانه . دلایل زیادی هم داره . از اقتصادی بگیر تا فرهنگی. در سال 2009 قابل اعتمادترین لپ تاپ دنیا لقب گرفت.

زیمنس هم در اول راه هست و نه تو ایران و نه در دنیا نکات قابل توجه و رقابتی با بقیه تولید کننده ها نداره.

برای خرید اول جایگاه بازار رو در ایران در نظر بگیر. بعد جایگاه برند لپ تاپ رو در نظر بگیر تا بتونی لپ تاپی انتخاب کنی که پشیمون نشی . لطفا از رویا پردازی در مورد برندهای مختلف بپرهیزید. اگه سوال داشتین من تو این تایپیک هستم.

موفق باشین.

سلام دوست من . بنده میخواستم یه نوت بوک بخرم. مهندسی الکترونیک میخونم و بیشتر کارم با نرم افزار های شبیه ساز و طراحی مدار هستش. گاهی هم برنامه نویسی basic یا #c به نظر شما dell 5010 انتخاب مناسبیه ؟ این مدل مشکل خاصی که نداره ؟

---

Active Member
ASUS K50 Series

سلام
ورژن های مختلفی داره
3گیگ رم دی دی آر 3 و گرافیک NVIDIA 320 M از ویژگی هاش هست
قیمت 800 تومان

ahmadfani

Active Member
ASUS K50 Series

سلام
ورژن های مختلفی داره
3گیگ رم دی دی آر 3 و گرافیک NVIDIA 320 M از ویژگی هاش هست
قیمت 800 تومان
راستيتش من به خونواده dell زياد اعتماد ندارم.اعتبارشونو تو اين دو سال از دست دادن.لپ تاپ چند تا از دوستان خراب شد.جالبته مال همشونم دل بود.
asus خوبه ولي يكم قيمتش با مقايسه مدل و امكانات كمي گرونه

minister

New Member
جالب جالب من هم لپ تاپی میخوام با cpu :2.4به بالاram :2 به بالا graphic :512به بالا قیمت 800 به پاپپن

itzed90

New Member
من می تونم این لپ تاپ ایسرو با مشخصات عالی با پاین ترین قیمت بهتون بدم corei5/4g/640/GT540-1G با گارانتی سازگار ارقام

ahmadfani

Active Member
من می تونم این لپ تاپ ایسرو با مشخصات عالی با پاین ترین قیمت بهتون بدم corei5/4g/640/gt540-1g با گارانتی سازگار ارقام
خب اگه محبت كنيد مشخصاتو كامل برام پست بديد و يا تو همين تاپيك بنويسين تا همه مشاهده كنن.قيمت آخرش؟
منتظرم

itzed90

New Member
cpu: corei5
ram: 4g DDR3
H.D.D:640g
V.G.A: GT540M(1G real) بالاتریم مدل گرافیکی که به بازار اومده
یک سال گارانتی سازگار ارقام
شماره تماسمو براتون ایمیل کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا