بهترین قیمت با بهترین کارایی با Geforce 9500 GT

irlogo

Active Member

  • از کارت گرافیک خود چه انتظاری دارید؟ آیا از آن دسته از علاقه مندان به بازی ها هستید که می خواهند جدید ترین بازی ها را با بیشترین جزییات و بالاترین وضوح بازی کنند؟ یا مهندسی هستید که با سیستم خود به طراخی صنعتی می پردازید و نقشه های سه بعدی تهیه می کنید؟ یا شاید کاربری هستید که تنها می خواهید به گشت و گذار در وب پرداخته و یا گهگاهی برای سرگرمی از آن استفاده کنید؟ درنهایت شاید مثل من از آن دسته کاربرانی باشید که با سیستم خود همه کار می کنند... مهم نیست برای چه منظوری از سیتم خود استفاده می کنید، مساله مهم این است که سیستمی که در اختیار دارید با نیازهای شما تناسب داشته باشد.
    شابد بیش از 90 درصد از کاربران کامپیوتر جزو کاربران عمومی محسوب می شوند. کاربرانی با نیازهای عمومی که با سیستم خود همه کار می کنند. گاهی کار، گاهی تفریح، گاهی سرگرمی و گاهی برقراری ارتباط. این دسته از کاربران معمولا به همه چیز نیاز دارند. یک کارت گرافیکی خوب برای بازی کردن، یک سیستم خوب برای پخش موسیقی و فیلم، یک ابزار ارتباطی مناسب برای برقراری ارتباط از طریق اینترنت و گشت و گذار در وب و خلاصه یک ابزار کامل، یک اچار فرانسه که بتوان با آن همه جور پیچی را باز کرد. مسلم است که اگر بخواهید سیستمی بالاترین کارایی ممکن تهیه کنید، نیاز به بودجه بسیار زیادی خواهید داشت. و البته یک سیستم تخصصی فقط در یک زمینه عالی عمل می کند و در سایر موارد دارای کارایی ضعیف یا متوسطی خواهد بود. پس بسیاری ازکاربرانی که در باره آنها صحبت کردیم به سمت استفاده قطعاتی با قیمت متوسط که به درد همه کاری بخورد می روند. پس از پردازنده و مادربرد، قطعه ای که معمولا بیشترین تحقیق هنگام خرید آن صورت می گیرد، کارت گرافیک است. یافتن یک کارت گرافیک با مشخصاتی که دربالا گفتیم کار چندان دشواری نیست. یک کارت گرافیک با قیمت متوسط که بتواند برای انجام هرکاری مورد استفاده قرار بگیرد. اگرچه چنین محصولی نمی تواند همه وظایف را به بهترین نحو به انجام رساند، اما آنقدر توانمند هست که تمامی کارهای شما را به خوبی راه بیاندازد.
    در حال حاضر در بین سازندگان حاظر در بازار شرکت NVIDIA توانسته است جایگاه بهتری را نسبت به رقبا به دست بیاورد. پردازنده های گرافیکی تولیدی این شرکت، چه انواع گران قیمت و چه انواع میان قیمت، دارای کارایی بسیار خوبی در تمامی زمینه ها هستند. اما قطعا محصولات میان قیمت این شرکت سبب موفقیت های بسیار خوب آن در بازار بوده اند. در حال حاظر نهمین سری از کارت های گرافیکی Geforce که توسط NVIDIA تولید میشوند، حضور بسیار گسترده ای در بازار دارند و توانسته اند جایگاه بسیار خوبی را نیز در بین کاربران به دست آورند. در بین این سری، پردازنده گرافیکی میان قیمت Geforce 9500 GT بیشتر از سایر هم خانواده های خود مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل کارایی مناسب و قیمت بسیار خوب سازندگان متعددی محصولاتی را با استفاده از این پردازنده گرافیکی به بازار ارایه کرده اند. اما یکی از شناخته شده ترین این شرکت ها شرکت Leadtek است. یکی از شرکای قدیمی شرکت NVIDIA که محصولات بسیار متنوعی را با استفاده از پردازنده های گرافیکی این شرکت تولید و به بازار عرضه می کند. این شرکت با استفاده از پردازنده گرافیکی Geforce 9500 GT 6 مدل کارت گرافیکی تولید کرده است. مدل های بسیار متنوعی که دارای انواع سیستم های خنک کننده، ظرفیت های متفاوت حافظه، فرکانس های مختلف و البته شکل های ساخت متنوع هستند. اما ساده ترین و خوش قیمت ترین این مدل ها مدل Leadtek Winfast PX9500 GT (Fan Edition) است. کارت گرافیک میان قیمتی که برای شما همه کار خواهد کرد. از اجرای بازی ها در وضوح و کیفیت مناسب گرفته تا پخش فیلم ها با وضوح بالا، اجرای نرم افزار های جدید مهندسی و سیستم عامل های با اینترفیس سه بعدی. کارت گرافیکی که از DX10 به شکل کامل پشتیبانی می کند و دارای موتور سخت افزاری برای پردازش ویدیوی با وضوح بالاست.
    این کارت تمامی درگاه های مورد نیاز چون DVI، D-Sub و حتی HDMI را نیز در اختیار کاربران قرار میدهد. PX9500GT که با استفاده از تکنولوژی 65 نانومتری تولید شده است، حرارت بسیار کمی را تولید می کند و توان کمی رانیز به مصرف می رساند. پردازنده گرافیکی کارت در فرکانس 575 مگارتز و حافظه 512 مگابایتی آن که از نوع DDR2 است نیز در فرکانس موثر یک گیگاهرتز عمل می کند. بهره گیری از 32 پردازنده جریانی قدرتی را به این پردازنده و کارت گرافیک می دهد که آن را قادر می سازد تمامی نیازهای شما را به خوبی برآورده کند. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که با سیستم خود همه کار می کنند و البته نمی خواهند بودجه زیادی را برای خرید کارت گرافیکی اختصاص دهند، Leadtek Winfast PX9500GT (Fan Edition) بهترین انتخاب برای شما خواهد بود


    منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا