بهترین سیستم مدیریت محتوا البته رایگان!!!

noucamp1

New Member
بهترین سیستم فروم ساز البته رایگان!!!

بهترین سیستم فروم ساز البته رایگان!!! را میخوام با مشخصات زیر
1.جواب سریع و پست تانکس ای جاکس داشته باشه(یا بشه روش نصب کرد)
2.از منابع سیستم کم استفاده کنه
3.قالب تو مایه های vb براش گیر بیاد
4.امن باشه
5.تاریخ هجری شمسی بشه روش نصب کرد
(مورد 3 هم نداشت اشکالی نداره)
ممنون میشم نظراتتون را بدونم

آخرین ویرایش:

noucamp1

New Member
سلام ممنون از دوستان
phpbb و smf و mybb اینها شرایط منو دارند؟
1.جواب سریع و پست تانکس ای جاکس داشته باشه(یا بشه روش نصب کرد)
2.از منابع سیستم کم استفاده کنه
3.قالب تو مایه های vb براش گیر بیاد
4.امن باشه
5.تاریخ هجری شمسی بشه روش نصب کرد

ممنون میشم به تفکیک بگید این هارو کدوم دارند ممنون از همتون چاکر همتون

ajomehri

Member
ipb و بولتین پولین ولی تو همون مایه ها به نظر من smf هست که هکهای فراوانی برای مجانی نوشته شده و در دسترسه ولی کلا فرومی که بولتین نباشه موفق نمیشه و بس

aliReza

Well-Known Member
ipb و بولتین پولین ولی تو همون مایه ها به نظر من smf هست که هکهای فراوانی برای مجانی نوشته شده و در دسترسه ولی کلا فرومی که بولتین نباشه موفق نمیشه و بس

این آیه توی کدوم کتاب آسمانی اومده که شما اینقدر تاکید میکنید فرومی که وی بولتین نباشه موفق نمیشه
اینجا این سیستم چشم همه رو گرفته، در حالی که فروم های زیادی از سیستم های رایگان استفاده میکنند و موفق هستند

:rose:

noucamp1

New Member
نه وضع مالی خرابه و ضمنا فروم را برای مقاصد تجاری نمیزنم این فروم را برای بچه های دانشگاه میزنم یعنی نهایتا 400 عضو
حالا ممنون میشم بگید smf و phpbb و mybb این شرایط من را دارند یا خیر
1.جواب سریع و پست تانکس ای جاکس داشته باشه(یا بشه روش نصب کرد)(خیلی مهم)
2.از منابع سیستم کم استفاده کنه(مهم)
3.قالب تو مایه های vb براش گیر بیاد(خیلی مهم نیست)
4.امن باشه
5.تاریخ هجری شمسی بشه روش نصب کرد(خیلی مهم)
ممنون

sortme

Member
دوست عزیز حوصله ی بحث با دوستان رو ندارم فقط سریع معرفی میکنم:

myBB

قالب شبیه وی بی هم همیشه براش هست و در ضمن قالب ها و افزونه های خیلی بهتر از وی بی هم برای این سیستم هست که نیازی هم به پرداخت پول نیست و قابل توجه کسانی که وی بی رو خیلی تافته ی جدا بافته میدونن باید عرض کنم که اگر قیمت پلاگین های غیر رایگان مای بی بی رو جمع کنیم از قیمت یک لایسنس 190 دلاری وی بی هم بیشتر میشود (پس لطفا صحبتی از لایسنس وی بی نکنند دوستان اگر مای بی بی پلاگین های غیر رایگانش رو کسی بخواد بخره باید حدودی 200 الی 250 دلار هزینه کنه و دقیقا بر عکس وی بی هست چون وی بی لایسنس پول نصب خود انجمن ساز هست که میگیره ولی برای پلاگینهاش پلوی نمیگیره اما مای بی بی برای نصب انجمن سازش رایگان پول نمیگیره اما برای پلاگین های واقعا عالیش پول میگیره که حدوداداز قیمت لایسنس وی بی هم بیشتر میشود)

پس توصیه میشود مای بی بی رو نصب کنید.

در مورد تاریخ هجری شمسی هم این مد در حال ویرایش هست و شاید درست ویرایش بشود شاید هم نشود.

noucamp1

New Member
دوست عزیز حوصله ی بحث با دوستان رو ندارم فقط سریع معرفی میکنم:

myBB

قالب شبیه وی بی هم همیشه براش هست و در ضمن قالب ها و افزونه های خیلی بهتر از وی بی هم برای این سیستم هست که نیازی هم به پرداخت پول نیست و قابل توجه کسانی که وی بی رو خیلی تافته ی جدا بافته میدونن باید عرض کنم که اگر قیمت پلاگین های غیر رایگان مای بی بی رو جمع کنیم از قیمت یک لایسنس 190 دلاری وی بی هم بیشتر میشود (پس لطفا صحبتی از لایسنس وی بی نکنند دوستان اگر مای بی بی پلاگین های غیر رایگانش رو کسی بخواد بخره باید حدودی 200 الی 250 دلار هزینه کنه و دقیقا بر عکس وی بی هست چون وی بی لایسنس پول نصب خود انجمن ساز هست که میگیره ولی برای پلاگینهاش پلوی نمیگیره اما مای بی بی برای نصب انجمن سازش رایگان پول نمیگیره اما برای پلاگین های واقعا عالیش پول میگیره که حدوداداز قیمت لایسنس وی بی هم بیشتر میشود)

پس توصیه میشود مای بی بی رو نصب کنید.

در مورد تاریخ هجری شمسی هم این مد در حال ویرایش هست و شاید درست ویرایش بشود شاید هم نشود.
اره خداییش مای بی بی خیلی عالیه و من از vb ,... بیشتر دوسش دارم
ولی نمیدونم از لحاظ امنیتی و استفاده از منابع سیستم در چه حدیه؟؟؟

sortme

Member
بله از نظر امنیتی واقعا در سطح خوبیه و با اومدن نسخه ی جدیدش واقعا امنیتش خیلی خیلی بالا رفته و حتی بیشتر از وی بی شده .

(منتظر هستم تا دوستانی بیان و بیخودی نظراتی بدن که بگن اقا کی گفته امنیتش بیشتر از وی بی هستش ؟
اگر اونها میگن وی بی امنیتش بالاتر هست خب چرا هی حرف میزنند بهتر هست بیان و امتحان کنن)

در ضمن باز هم میگم قیمت پلاگین های غیر رایگان مای بی بی خیلی بیشتر از یک لایسنس 190 دلاری وی بولتین هست.

noucamp1

New Member
ممنون از دوستان
میزان استفادش از منابع سیستم در چه حده؟؟
و seo در مقایسه با بقیه چطوره؟؟؟
ممنون

arfnpm

Member
درود
MyBB سیستم بسیار سبکی است هم کامل هم با امنیت بسیار بالا و هم با ظاهر زیبا و استفاده بسیار آسان.
استفاده از منابع سرور بستگی به تعداد پلاگین ها و نوع پلاگین های نصب شده دارد ولی در حالت عادی و با پلاگین های استاندارد بسیار ناچیز است.
کامل ترین سایت مای بی بی به زبان فارسی: www.MyBBIran.com

جدیدترین ارسال ها

بالا