بهترین سایز برای طراحی صفحه سایت

turtel

Member
من یه سوالی داشتم ازتون..... میخواستم البته در ابتدا در این پستم از the-king تشکرکنم.سوالم این است که بهترین سایز صفحه برای سایت مثلا مانند همین سایز صفحه مجید آنلاین(انجمنش) چنده؟
اخه من صفحه رو که طراحی می کنم در یه کامپوتر بزرگ مشخص می کنه در یه کامپوتر کشیده و در دیگری کوچیک....
من میخوام
attachment.php
یه سایت در همین سایز طراحی کنم ولی این در مانیتور های مختلف به صورت های کوچیک و بزرگ و کشیده نشون میده.البته من دارم از دریم ویور استفاده می کنم می خواستم بدونم کدی وجود ندارد که در html قرار بدم که در کامپیوتر های مختلف سایز صفحه ثابت بمونه ؟؟؟؟ سوال بدی ام اینه که عکس رو همانطور که می بینید با کیفیت است آیا این در لودشدن زمانش تاثیر داره؟؟همانطور که میبینیم مجید آنلاین هم با طراحی با کیفیت ایجاد شده.برای این که با مشکل دیر بالا آمدن سایت مواجهه نشم راهی وجود داره؟؟؟

پیوست ها

• 12277.jpg
    12277.jpg
    445.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12

turtel

Member
جون داداش یگی نیست یه کمکی به ما کنه......مردونه این قسمت از انجمن خیلی یا ضعیفه یا بی خیال شدن از کمک به تازه واردا.خواهشا رسیدگی کنن

icharter

New Member
به خاطر اینه که شما با درصد عرض میدین به element ها.کاری که خود بنده میکنم Container اصلی رو حداکثر عرض مثلا 1024 میدم.البته این زمانی هست که طراحی Responsive نخواین.شما دقت کنین همین سایت هایی که نام بردین Content اصلیشون یه عرض یکسان داره و تفاوتش در اندازه خاشیه ها هست

جدیدترین ارسال ها

بالا